20 Mart 2019 Çarşamba Günü Kültür-Sanat Haberleri

20 Mart 2019 Çarşamba Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İranlı Turist Kafilesi Marmariste
İranlı Turist Kafilesi Marmaris'te
Muğla'nın Marmaris ilçesine İran'dan turist kafilesi geldi.
Koca Çınarlara' Müzik ve Pastalı Terapi
Koca Çınarlara" Müzik ve Pastalı Terapi
Erzurum'da, "Yaşlılar Haftası" dolayısıyla düzenlenen programda, hastanede ve evde bakım hizmeti gören yaşlılar müzik eşliğinde gönüllerince eğlenip moral depoladı.
4. Heritage İstanbul" 11 Nisan'da Başlayacak Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Vakıflar Genel Müdürlüğünün desteğiyle TG EXPO tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen "Heritage İstanbul 2019", 11-1..
Sevda-Cenap And Müzik Vakfından Üniversitelilere Mini Konser Sevda-Cenap And Müzik Vakfı, üniversite öğrencilerine çok sesli müziği sevdirmek amacıyla mini konserler düzenliyor.
Erzurumdaki Gençlik Merkezlerinde Bez Torba Üretilip Halka Dağıtıldı
Erzurum'daki Gençlik Merkezlerinde Bez Torba Üretilip Halka Dağıtıldı
Erzurum'da, gençlik merkezlerinde "Sıfır Atık" projesi kapsamında üretilen bez torbalar vatandaşlara dağıttı.
Geleceğin Kulübü 2019 Geri Dönüyor
Geleceğin Kulübü 2019 Geri Dönüyor
Red Bull Music, 90'lı yıllarda İstanbul gece hayatına damgasını vuran efsane kulüp 2019'u bir başka deyişle 'geleceğin kulübünü' bir geceliğine tekrar canlandırıyor.
15. Uluslararası Kar Film Festivali
15. Uluslararası Kar Film Festivali
Erzurum'da düzenlenen ve film oylamalarının "çevrimiçi" yapıldığı tek festival olma özelliğine sahip 15'inci Uluslararası Kar Film Festivali başladı.
Geleceğin Edebiyatçıları Ödüllerine Kavuştu İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kültür AŞ ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce gerçekleştirilen, "6. Çocuk Yazarlar Hikaye Yarışması"..
Aykut Kuşkaya, Kulada Konser Verdi
Aykut Kuşkaya, Kula'da Konser Verdi
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün katkılarıyla Kula Belediyesi tarafından düzenlenen "Kula Spor Panayırı" kapsamında sanatçı Aykut Kuşkaya, konser verdi.
Avrupanın Ödüllü Topluluğu Mersine Geliyor
Avrupa'nın Ödüllü Topluluğu Mersin'e Geliyor
– MERSİN'de düzenlenecek 18'inci Mersin Uluslararası Müzik Festivali kapsamında Avrupa'nın ödüllü müzik topluluğu Ruysdael Quartet, Ahmet Adnan Saygun ve Franz Schubert'in eserlerini seslendirmek üzere kentte geliyor.
Grafikli - Uzun İnce Bir Yol Hikayesi Çiçek hastalığı nedeniyle 7 yaşında iki gözünü de kaybetmesine rağmen şiirlerine yansıttığı vatanseverlik, hoşgörü, yaşama sevinci, sevgi, birlik ve bera..
Küçük Sude ile "Bozoğlan"In Dostluğu HÜSEYİN YILDIZ/ONUR ÇOBAN - Sosyal medyada, "Bozoğlan" adını verdiği atının üzerinde ayakta durduğu fotoğrafıyla ilgi gören Iğdırlı küçük Sude'nin atıyla ..
Köylülerinin Dilinden Aşık Veysel Dünyaca ünlü halk ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu'nun Sivas'ın Şarkışla ilçesine bağlı Sivrialan köyünde yaşayan akrabası ve komşuları, birleştirici yönü, yapıcı..
Bodrum'da "Avusturya Günleri" Etkinliği Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen "Avusturya Günleri" etkinliğinde "Purple is the Color" grubu konser verdi.