2 Mart 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

2 Mart 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trump, 2020 Seçimlerinden Zaferle Çıkacağını Öne Sürdü
Trump, 2020 Seçimlerinden Zaferle Çıkacağını Öne Sürdü
ABD Başkanı Donald Trump, 2020 seçimlerinden büyük zaferle çıkacağını, bir zafere imza atacağını açıkladı.
Özhaseki: Ankara'da Planlama Geç, Burada Bir Arıza Var (4) 'TÜRKİYE'DE ÖRNEĞİM'AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Elmadağ'da Merkez Pazarı'nı ziyaret etti.
Özhaseki: Ankara'da Planlama Geç, Burada Bir Arıza Var (3) 'TÜRKİYE'DE ÖRNEĞİM'AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Elmadağ'da Merkez Pazarı'nı ziyaret etti.
Bakan Pakdemirli: Tarım, Savunma Sanayisinden Önemlidir (2) 'KİMSE TÜRK-KÜRT KARDEŞLİĞİNİN ARASINA GİREMEZ'Çeşitli temaslarda bulunmak için Şırnak'a gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemir..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: Anket Firmaları Bizi Kandırıyor MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, anket şirketlerinin açıkladığı verilerin kamuoyunu yanılttığını belirterek, ..
Özhaseki: Ankara'da Planlama Geç, Burada Bir Arıza Var (2) 'TÜRKİYE'DE ÖRNEĞİM'AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Elmadağ'da Merkez Pazarı'nı ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Kendi Yazılımını Kendi Kodlamasını Kendi Sistemlerini Kuran Bir... CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, "Kendi yazılımını kendi kodlamasını kendi sistemlerini ..
Rusya: "Abd ile Venezuela Konusunda Diyaloğa Açığız" Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD'li mevkidaşı Mike Pompeo ile yaptığı telefon görüşmesinde, "ABD ile Venezuela konusunda diyaloğa..
Bakan Pakdemirli, Yaralı Çobanı Hastanede Ziyaret Etti
Bakan Pakdemirli, Yaralı Çobanı Hastanede Ziyaret Etti
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Şırnak'ın İdil ilçesinde hayvanlarını otlattığı sırada kayalıklardan düşerek yaralanan çobanı hastanede ziyaret etti.
Mesele Vatan, Bayrak Meselesi'
Mesele Vatan, Bayrak Meselesi"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet, "Mesele vatan, bayrak meselesiyse o zaman başka bir şey konuşulmaz. O zaman da yanımızda Devlet Bey'den başka kimseyi görmedik.
Karamollaoğlu: Seçimlerde Patlama Yapacağız
Karamollaoğlu: Seçimlerde Patlama Yapacağız
SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek seçimlerde patlama yapacaklarını belirterek, "Halkımızın büyük bir kısmının teveccühü bizden yana olacak" dedi.
CHPli Özel: Türkiyede Beka Sorunu Yok
CHP'li Özel: Türkiye'de Beka Sorunu Yok
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Türkiye'de beka sorunu olmadığını ifade ederek, "Rahmetli İsmet Paşa o dar günlerinde, rahmetli Adnan Menderes Kore'de askerlerimiz savaşıyor diye, rahmetli Ecevit Kıbrıs savaşında bunlar...
Seçimlerde Bir Patlama Yapacağız'
Seçimlerde Bir Patlama Yapacağız"
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Biz bu seçimlerde inşallah bir patlama yapacağız. Halkımızın büyük bir kısmının teveccühü bizden yana olacak.
Milletin Emrinde Olanlar Yine Kazanacaklar'
Milletin Emrinde Olanlar Yine Kazanacaklar"
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, "Yüzlerce kez bu millete boyun eğdirmeye çalıştılar.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: Anket Firmaları Bizi Kandırıyor
MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: Anket Firmaları Bizi Kandırıyor
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, anket şirketlerinin açıkladığı verilerin kamuoyunu yanılttığını belirterek, "Yasal düzenlemenin yapılması lazım. Bu konu gündeme geldi, hepimizin de bu düzenlemenin yapılması...
Bakan Pakdemirli: Tarım, Savunma Sanayisinden Önemlidir (2)
Bakan Pakdemirli: Tarım, Savunma Sanayisinden Önemlidir (2)
'KİMSE TÜRK-KÜRT KARDEŞLİĞİNİN ARASINA GİREMEZ'Çeşitli temaslarda bulunmak için Şırnak'a gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, ilk olarak Şırnak Devlet Hastanesi'ne geçerek dün İdil ilçesinde kayalıklardan...
Bakan Koca: Türkiye'nin Aşılama Oranı Yüzde 96 (2) 'MUTLAKA SANDIĞA GİDELİM'Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan ile merkez Süleymanpa..
Erdoğan'dan Tarım ve Hayvancılıkta 'İndirimli Elektrik' ve İkinci Sondaj Gemisi Müjdesi (3) ERDOĞAN GÜNEYSU'DA EVİNE GİTTİCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon..
Özhaseki: Ankara'da Planlama Geç, Burada Bir Arıza Var -2 AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, bakanlığı döneminde 1,5 sene önce Ankara'nın 1/100 binlik planların..
Özhaseki: Ankara'da Planlama Geç, Burada Bir Arıza Var -1 AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, bakanlığı döneminde 1,5 sene önce Ankara'nın 1/100 binlik planların..
Türkiye Gücünü Sandıktan Almasını Bilmiştir" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye, ne zaman önüne bir mesele çıksa, ne zaman Türkiye'nin işi bozulmaya kalksa, ne zaman birileri aşına, ekmeği..
Milli Savunma Bakanı Akarın Ağrı Ziyareti
Milli Savunma Bakanı Akar'ın Ağrı Ziyareti
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti Ağrı İl Başkanlığını ziyaret etti.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Patriot Füzeleri İçin Müzakereler Başladı Dışışleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yaklaşık 2 yıldır cevap beklenilen Patriot füze savunma sistemleri konusunda olumlu y..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Kendi Yazılımını Kendi Kodlamasını Kendi Sistemlerini Kuran Bir...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Kendi Yazılımını Kendi Kodlamasını Kendi Sistemlerini Kuran Bir...
CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, "Kendi yazılımını kendi kodlamasını kendi sistemlerini kuran bir Türkiye istedik.
Kılıçdaroğlunun Memleketinde CHP İl Başkanı İstifa Etti
Kılıçdaroğlu'nun Memleketinde CHP İl Başkanı İstifa Etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun memleketi Tunceli'de partisinin İl Başkanı Yılmaz Çelik, görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Başkan Özcan, 150 Projesini Açıkladı
Başkan Özcan, 150 Projesini Açıkladı
Tokat'ın Niksar ilçesinde Ak Partiden yeniden aday gösterilen Belediye Başkanı Özdilek Özcan, düzenlediği proje tanıtım programında yeni dönemde yapmayı hedefledikleri 150 projeyi vatandaşlarla paylaştı.
Ak Parti, Demirciören Köyünde Seçim İrtibat Bürosu Açtı
Ak Parti, Demirciören Köyü'nde Seçim İrtibat Bürosu Açtı
Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti'nin insan odaklı bir parti olduğunu ifade etti.
Terörün Olduğu Yerde Hak ve Hürriyet Olmaz'
Terörün Olduğu Yerde Hak ve Hürriyet Olmaz"
MARDİN (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Terörün olduğu yerde hak ve hürriyet olmaz, yaşanamaz. Terörün olduğu yerde barış, huzur, güvenlik, esenlik olmaz. Terörün olduğu yerde ekonomik kalkınma...
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: 'Çocuklarımızı3 Yaşından İtibaren Spora Başlatacağız'
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: "Çocuklarımızı3 Yaşından İtibaren Spora Başlatacağız"
MUĞLA (İHA) – Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, "Okul öncesinde 3 yaşından itibaren spora başlatacağız çocuklarımızı. Milli Eğitim Bakanlığı ile çok ciddi bir protokol aşamasındayız. Bir iki hafta içinde...
Bakan Koca: Türkiyenin Aşılama Oranı Yüzde 96 (2)
Bakan Koca: Türkiye'nin Aşılama Oranı Yüzde 96 (2)
'MUTLAKA SANDIĞA GİDELİM'Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan ile merkez Süleymanpaşa İlçesi Belediye Başkan adayı Cüneyt Yüksel'in Hürriyet Mahallesi'ndeki seçim...
Biz Artık Şehirlerimizin 50, 100 Yılını Planlayacağız" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, şehirlerin 50, 100 yılını planlayacaklarını belirterek "Hakkaniyet çerçevesinde artık şehirlerim..
Kılıçdaroğlu, Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneğini Ziyaret Etti
Kılıçdaroğlu, Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneğini Ziyaret Etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneğini ziyaret etti.
Akşener Bir Günde 4 İlçeyi Dolaştı
Akşener Bir Günde 4 İlçeyi Dolaştı
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Balıkesir ziyaretinde Savaştepe, İvrindi, Bigadiç ve Susurluk ilçelerine gitti.
İspirli Gençlerden MHP ile İstişare
İspir'li Gençlerden MHP ile İstişare
Seçim çalışmalarını aralıksız devam ettiren MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, İspir'de gençlerin organize ettiği toplantıya katıldı.
AK Parti'nin Trabzon Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şimdi bir Trabzonlu arkadaşımız oradan aday olmuş, Trabzon'u istismar etmek istiyor.
Bakan Selçuk: "Türkiye'nin Hamlelerinden Rahatsız Olanlar Ekonomik Manipülasyonlara Başvuruyor" Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Türkiye'nin yerli ve milli üretim..
Kaya, 'Chp Belediyeciliğinde İlçemiz 50 Yıl Geriye Gider'
Kaya, "Chp Belediyeciliğinde İlçemiz 50 Yıl Geriye Gider"
AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya, 31 Mart seçimlerinde Safranbolu'da CHP'nin kazanması durumunda ilçenin 50 yıl geriye gideceğini söyledi.
CHP Tunceli İl Başkanı Çelik İstifa Etti
CHP Tunceli İl Başkanı Çelik İstifa Etti
CHP Tunceli İl Başkanı Yılmaz Çelik, görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Ali Ekinciden Gövde Gösterisi
Ali Ekinci'den Gövde Gösterisi
İYİ Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, büyük bir kalabalık eşliğinde Kışla Caddesinde seçim bürosunu açtı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz Mardinde
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz Mardin'de
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, yerel seçimlerin bölgede yatırım ve kalkınma sürecinin başlayacağı bir dönem olacağını söyledi.
Bakan Ersoy: Hatayı Hak Ettiği Yere Ulaştıracağız (2)
Bakan Ersoy: Hatay'ı Hak Ettiği Yere Ulaştıracağız (2)
TÜRBEYİ ZİYARET ETTİKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Hatay'ın Samandağı ilçesindeki Hz. Hızır Türbesi'ni ziyaret etti.
Bakan Kurum, Antalyada Ok Attı
Bakan Kurum, Antalya'da Ok Attı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Antalya'nın fethinin 812. yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinlikte ok attı.
Onların Oluşturduğu İttifak, Millet İsmini Hak Etmiyor'
Onların Oluşturduğu İttifak, Millet İsmini Hak Etmiyor"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "15 Temmuz'u hafife alan, 'kontrollü darbe' diyen, o gece tankların arasından sıvışıp kaçanları unutmayacağız. O yüzden onların oluşturduğu ittifak, millet ismini hak etmiyor.
AK Parti'nin Trabzon Mitingi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "Trabzon bugüne kadar yaptığını 31 Mart'ta da yapacak inşallah. Yeter ki önümüzde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Ta..
AK Partinin Trabzon Mitingi
AK Parti'nin Trabzon Mitingi
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Omuz omuza, gönül gönüle verdik, Türkiye'yi hep birlikte tarihinin en büyük başarılarıyla, en büyük yatırımlarıyla tanıştırdık.
» 1 2 3 4 5 6