2 Mart 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

2 Mart 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sarı Yelekliler Eylemleri 16. Haftada – Fransa'da sarı yelekliler, hükumetin politikalarını protesto etmek için 16'ncı haftada yine sokaklarda.
Keşmir'de Sınır Hattında Çatışma: 7 Ölü – Hindistan ve Pakistan'ın Keşmir'deki kontrol hattında yaşanan çatışmada 4 Pakistanlı ve 3 Hintlinin hayatının kaybettiği, 2 Pakistanlının da yaraland..
Almanya'da Yangın:  4'ü Çocuk, 5 Kişi Hayatını Kaybetti (2) TÜRKLER: POLİSİ VE İTFAİYEYİ ARADIKNürnberg'de sabaha karşı çıkan ve 4'ü çocuk 5 kişinin hayatını kaybettiği yangın sonrası, aynı c..
Spacex, Crew Dragon'un Test Uçuşunu Gerçekleştirdi – SpaceX astronotları uzaya göndermek için tasarladığı Crew Dragon'u Uluslararası Uzay İstasyonu'na göndererek test etti.
Almanya'da Yangın:  4'ü Çocuk, 5 Kişi Hayatını Kaybetti – Almanya'da bir binada çıkan yangında 4'ü çocuk, 5 kişi hayatını kaybetti; 4 kişi de ağır yaralandı.
Nijerya'da Yakıt Hattında Patlama: Onlarca Kişiden Haber Alınamıyor Nijarya'da bir yakıt borusunun patlaması sonrası, bölgede bulunan onlarca kişiden haber alınamadığı belirtiliyor.
Avustralya'da 'Orman Yangını' Alarmı Avustralya'nın Victoria eyaletindeki Gembrook şehrinde Bunyip Şehir Parkı'nın olduğu alanda, ağaçlık bölgede başlayan yangın kısa sürede büyüdü.
Rusya'da Bir Çocuğun Kazadan Ramakla Kurtulduğu An Kamerada Rusya'da kontrolsüz bir şekilde yolun karşısına geçmeye çalışan bir çocuğa az kalsın bir otomobil çarpıyordu.
Ailece Hırsızlık' Kameralara Takıldı – İngiltere'de havalimanında turistlerin çantalarını 'perdeleme' yöntemi ile çalan 'hırsızlık çetesi bir aile' önce kameralara, ardından polise yakalandı.