19 Mart 2019 Salı Günü Politika Haberleri

19 Mart 2019 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kurtulmuş: Millete Tepeden Bakan Siyaset Güruhu Var (2) MUHALEFETİ ELEŞTİRDİAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, ilçelerdeki programlarının ardından Kütahya kent merkezine geçti.
Kurtulmuş: Millete Tepeden Bakan Siyaset Güruhu Var (2) MUHALEFETİ ELEŞTİRDİAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, ilçelerdeki programlarının ardından Kütahya kent merkezine geçti.
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "(S-400) Bundan Vazgeçemezsiniz, Alınmalı. Tek Yandan Amerika'ya Bağımlı... MHP Genel Başkanı Bahçeli: "(S-400) Bundan vazgeçemezsiniz, alınmalı. Tek yandan Amerika..
CHP'li Ağbaba: Bu Memlekette Yaşayan Herkes Bizim Kardeşimiz CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Mersin'de seçim bürosu açılışına katıldı.
Bakan Soylu'dan Eruh'ta Hdp'ye Tepki: Bunlar PKK'ya, Kandil'e Tapmışlar (4) BAKAN SOYLU, BİTLİS'TE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ'NİN AÇILIŞINI YAPTIAğrı'dan sonra Bitlis'e gelen İçişleri Bakan S..
Bahçeli: "Adalet ve Kalkınma Partisinin İçerisinde 'Yeni Siyasi Oluşuma İhtiyaç Var' Diyenler Bir... Bahçeli: "Adalet ve Kalkınma Partisinin içerisinde 'Yeni siyasi oluşuma ihtiyaç var' diyen..
Bahçeli: "Biz Bir Siyasi Partiyiz Cumhur İttifakı Kurduk. Kendileri İse Ak İttifakı Kurarak... Bahçeli: "Biz bir siyasi partiyiz Cumhur İttifakı kurduk. Kendileri ise AK ittifakı kurarak part..
Bahçeli: "Cumhur İttifakı Kağıttan Yapılmış Bir Şey Değildir, Sağlam Temelleri Vardır" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Cumhur İttifakı kağıttan yapılmış bir şey değildir, sağlam temelleri ..
Rusya Savunma Bakanı Şoygu, Esadla Görüştü
Rusya Savunma Bakanı Şoygu, Esad'la Görüştü
Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu, Suriye'ye gerçekleştirdiği çalışma ziyareti kapsamında Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ile bir araya geldi.
Bakan Kasapoğlu: Spor Yapma, Tesisleri Kullanma Durumumuz İstenildiği Ölçüde Değil (2)
Bakan Kasapoğlu: Spor Yapma, Tesisleri Kullanma Durumumuz İstenildiği Ölçüde Değil (2)
'BİZİM DEMOKRASİMİZİ KİMSENİN SORGULAMA HAKKI OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM'Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Düzce'de 'Gençlerle Demokrasi Buluşması' isimli programa katıldı.
Bakan Gül: Yeni Zelanda Hükümeti, Faillerin Hak Ettikleri Cezayı Alması İçin Gerekeni Yapmalı (3)
Bakan Gül: Yeni Zelanda Hükümeti, Faillerin Hak Ettikleri Cezayı Alması İçin Gerekeni Yapmalı (3)
'CUMHUR İTTİFAKI BİR İLKE İTTİFAKIDIR'Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, AK Parti Bolu İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Kurtulmuş: Millete Tepeden Bakan Siyaset Güruhu Var (2)
Kurtulmuş: Millete Tepeden Bakan Siyaset Güruhu Var (2)
MUHALEFETİ ELEŞTİRDİAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, ilçelerdeki programlarının ardından Kütahya kent merkezine geçti.
İsmet Yıldırım: 'Ümraniyeye Hizmet İçin 31 Marttan Sonra Kolları Sıvayacağız'
İsmet Yıldırım: "Ümraniye'ye Hizmet İçin 31 Mart'tan Sonra Kolları Sıvayacağız"
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, "Projelerimizle Ümraniye'ye hizmet etmek için inşallah 31 Mart'tan sonra kolları sıvayacağız" dedi.
İstifa Eden Kazakistan Cumhurbaşkanı Nazarbayev: "Kolay Bir Karar Değil" Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, istifasına ilişkin yaptığı açıklamada, "Kolay bir karar değildi" dedi.
MHP Genel Başkanı Bahçeli: (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) Şu An İçin Bunun Çıkması Mümkün Değil.... MHP Genel Başkanı Bahçeli: (Emeklilikte yaşa takılanlar) Şu an için bunun çıkması mümkün değ..
MHP Genel Başkanı Bahçeli: (Mansur Yavaş ile İlgili İddialar) "Bu Şahıs CHP Adaylığından... MHP Genel Başkanı Bahçeli: (Mansur Yavaş ile ilgili iddialar) "Bu şahıs CHP adaylığından çekilmelid..
Bakan Albayrak: Eylül Gibi Enflasyonda Tek Haneli Rakamları Göreceğiz (2) DERNEKPAZARI GENÇLİK MERKEZİ'Nİ AÇTIHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sanayici ve iş insanlarıyla bir araya gel..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Eğer İdamla İlgili Adım Atılacaksa MHP Bu Konuda Var." MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Eğer idamla ilgili adım atılacaksa MHP bu konuda var."
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "(Kılıçdaroğlu'nun Yeni Zelanda'daki Saldırıya İlişkin İfadeleri) Siz de... MHP Genel Başkanı Bahçeli: "(Kılıçdaroğlu'nun Yeni Zelanda'daki saldırıya ilişkin ifadel..
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş Kütahya'da AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş Kütahya'daKÜTAHYA - AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Kütahya Türkiye'de siyaset tarihi boyu..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletin Hayrına Hangi Hizmet Varsa Hepsini de CHP Yargıya Taşımış" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletin hayrına hangi hizmet varsa hepsini de CHP yargıya taşımış" "Türk'ü..
MHP Genel Başkanı Bahçeli: (10 Mart İddiaları) "Bu Söylemler Yanlıştır. MHP Genel Başkanı Bahçeli: (10 Mart iddiaları) "Bu söylemler yanlıştır.
Milletimiz Cumhuriyet Halk Fırkası Zihniyetinden Hesap Sordu'
Milletimiz Cumhuriyet Halk Fırkası Zihniyetinden Hesap Sordu"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Milletimiz Cumhuriyet Halk Fırkası zihniyetinden sandıklarda hep hesap sordu.
İçişleri Bakanı Soylu: "Terör Örgütü PKK Artık Milletimizin Huzurunu Bozamayacak" İçişleri Bakanı Soylu: "Terör örgütü PKK artık milletimizin huzurunu bozamayacak"AĞRI - İçişleri Bakanı Süley..
Bakan Soyludan Eruhta Hdpye Tepki: Bunlar PKKya, Kandile Tapmışlar (4)
Bakan Soylu'dan Eruh'ta Hdp'ye Tepki: Bunlar PKK'ya, Kandil'e Tapmışlar (4)
BAKAN SOYLU, BİTLİS'TE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ'NİN AÇILIŞINI YAPTIAğrı'dan sonra Bitlis'e gelen İçişleri Bakan Süleyman Soylu, seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını yaptı.
İçişleri Bakanı Soylu: 'Terör Örgütü PKK Artık Milletimizin Huzurunu Bozamayacak'
İçişleri Bakanı Soylu: "Terör Örgütü PKK Artık Milletimizin Huzurunu Bozamayacak"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Terör örgütü PKK artık milletimizin huzurunu bozamayacak, artık bu milletin geleceğini elinden alamayacak, yoksullaştıramayacak" dedi.
İçişleri Bakanı Soylu: "Havalimanı Açılacağı Gün Her Yere Kağıt Dağıttılar. İçişleri Bakanı Soylu: "Havalimanı açılacağı gün her yere kağıt dağıttılar.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Milletin Hayrına Hangi Hizmet Varsa Hepsini de CHP Yargıya Taşımış'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletin Hayrına Hangi Hizmet Varsa Hepsini de CHP Yargıya Taşımış"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye Uzay Ajansından kamuda başörtüsü düzenlemesine kadar milletin hayrına hangi hizmet varsa hepsini de bu CHP yargıya taşımış.
Bilecikte Devlet Hastanesi Temel Atma Töreni
Bilecik'te Devlet Hastanesi Temel Atma Töreni
Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, "Önceki dönemlerde Bozüyük'ten kalkıp Bursa'ya, Eskişehir'e sabah erken saatlerde hastane kuyruklarına giden hemşehrilerimin çok olduğunu çok iyi hatırlıyorum.
CHP'li Öztrak: Bu Tehdidinizle Hukuk Önünde Hesaplaşacağız CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Bugün adını bile anmaktan hicab duyduğum bir televizyon, bir operasyon ka..
Paramız da Hazinemizde Her Türlü İmkanlarımız da Var" Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Paramız da Hazinemizde her türlü imkanlarımız da var." dedi.
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş Kütahyada
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş Kütahya'da
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Kütahya Türkiye'de siyaset tarihi boyunca da bu her zaman doğru istikamette yer aldı.
Belediyeyi Yönetecek İnsanın Yerli ve Milli Olması Lazım" Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Demek ki belediyecilik önemli, belediyeyi alacak insanın, yönetecek insanın yerli ve milli o..
Bakan Kasapoğlu, Akçakoca'ya Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi Sözü Verdi Bakan Kasapoğlu, Akçakoca'ya yüzme havuzu ve gençlik merkezi sözü verdiDÜZCE - Belediye başkan adayına destek için Düzc..
CHP'li Öztunç, Dedelerinin Kim Olduğunu Osmanlı Arşiviyle Açıkladı CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, dedelerinin askerlik yapmadığı ..
Akşener'den Taziye Ziyareti İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Antalya'nın Aksu ilçesinde bir partilisine taziyede bulundu.
Kazakistan Cumhurbaşkanı Nazarbayev İstifa Öncesi Putin'i Aradı Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev'in istifa etmeden önce Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefonda görüştüğ..
Bakan Kasapoğlu, Akçakocaya Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi Sözü Verdi
Bakan Kasapoğlu, Akçakoca'ya Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi Sözü Verdi
Belediye başkan adayına destek için Düzce'ye gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Akçakoca'ya yüzme havuzu ve gençlik merkezi sözü verdi.
Bakan Albayrak: Eylül Gibi Enflasyonda Tek Haneli Rakamları Göreceğiz (2)
Bakan Albayrak: Eylül Gibi Enflasyonda Tek Haneli Rakamları Göreceğiz (2)
DERNEKPAZARI GENÇLİK MERKEZİ'Nİ AÇTIHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sanayici ve iş insanlarıyla bir araya geldiği, 'Adım Adım Ekonomi' toplantısının ardından geldiği ana-baba ocağı Dernekpazarı ilçesinde, Gençlik...
Bu Tehditinizle Hukuk Önünde Hesaplaşacağız'
Bu Tehditinizle Hukuk Önünde Hesaplaşacağız"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "İdam tehditinde bulunanlara açıkça sesleniyorum, sizlerden korkmuyoruz.
Terör Örgütünün Siyasi Uzantılarıyla Kol Kola Girdiler" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Biz Cumhur İttifakı'nı kurmuşken, diğer tarafta illet ve zillet ittifakını kurdular ve terör ö..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz Bir Yanlış Yaptık İdamı Kaldırdık. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz bir yanlış yaptık idamı kaldırdık.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kendisine Mektup Yazan Şevval'le Sahnede Buluştu Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine mektup yazan Şevval'le sahnede buluştuZONGULDAK - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ..
Yeni Zelanda Parlamentosu Oturuma Kuran-ı Kerim ile Başladı- Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern: ... - Yeni Zelanda parlamentosu oturuma Kuran-ı Kerim ile başladı Yeni Zelanda Başbakanı Ja..
Bakan Turhan: "İstikbalimize Artık İnsanımız, Gençliğimiz Huzur ve Ümitle Bakıyor" Bakan Turhan: "İstikbalimize artık insanımız, gençliğimiz huzur ve ümitle bakıyor" Bakan Varank: "Attığımız ..
CHP Edremit Teşkilatına Şok Suçlamalar CHP Edremit Teşkilatına şok suçlamalar CHP'li Meclis Üye Adayının fotoğraf yüzünden önce alıkonuldu, sonra dövüldü, sonra ölümle tehdit edildiBALIKESİR ..
» 1 2 3 4 5 6