18 Mart 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

18 Mart 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Numan Kurtulmuş'tan Yeni Zelanda Açıklaması Numan Kurtulmuş'tan Yeni Zelanda açıklaması AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş; "O katliamı yapan sapık sadece 1 kişi değil onun arkasınd..
Özhaseki: Hdp'nin Yönetimde Mutlaka İşe El Koyacağının İşaretidir (4) ÖZHASEKİ İŞ ADAMLARIYLA BULUŞTUAK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Söğütözü'nde düzenlenen ..
Başkan Uysaldan Proje Tanıtımına Davet
Başkan Uysal'dan Proje Tanıtımına Davet
Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı ve BBP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal yeni dönem projelerini açıklayacak.
Kurtulmuş: Meydan Okuyorum, Hadi CHP Desin de Göreyim (3)
Kurtulmuş: Meydan Okuyorum, Hadi CHP Desin de Göreyim (3)
400 ÇIKIŞI: 'SEN AMERİKA'YSAN BİZ TÜRKİYE'YİZ'AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Eskişehir programının sonunda, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle oteldeki akşam yemeğinde bir araya geldi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Açıklaması İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Yeni Zelanda'daki saldırıdan 'Müslümanlar kendisine ders çıkarsın.
İstikrar Devam Ederse Türkiye, Kendi Savunma Şemsiyesini Kısa Sürede Kuracaktır" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Allah nasip eder bu istikrar böyle devam ederse Türkiye, Allah'ı..
Bakan Pakdemirli, Çanakkale Zaferinin 104. Yıl Dönümünde Katardaki Türk Birliğini Ziyaret Etti
Bakan Pakdemirli, Çanakkale Zaferi'nin 104. Yıl Dönümünde Katar'daki Türk Birliğini Ziyaret Etti
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104'üncü yıl dönümünde Katar Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Kara Unsur Komutanlığını ziyaret etti.
Kılıçdaroğlu, Canlı Yayında Soruları Yanıtladı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "82 milyon insan bir arada huzur içinde yaşamak istiyoruz.
Numan Kurtulmuştan ABD ve AB Çıkışı
Numan Kurtulmuş'tan ABD ve AB Çıkışı
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "Sen Amerikay'san biz Türkiyeyiz.
CHP Mitinginde 'Bozkurt' İşareti - CHP mitinginde 'Bozkurt' işaretiHATAY - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hatay'da gerçekleştirdiği miting de bazı vatandaşların bozkurt işareti yapt..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Mersinde
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Mersin'de
MERSİN'e gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Vahap Seçer'in seçilmesi halinde Mersin'in bölge ve Ortadoğu'nun yıldızı haline geleceğini söyledi.
Kurtulmuş: Meydan Okuyorum, Hadi CHP Desin de Göreyim (2)
Kurtulmuş: Meydan Okuyorum, Hadi CHP Desin de Göreyim (2)
'YENİ ZELANDA SALDIRININ ARKASINDA HAÇLI ANLAYIŞI VAR'AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İnönü ilçesindeki ziyaretlerinin ardından kent merkezine giderek Tepebaşı ilçesinde partisinin açık hava toplantısına...
İsmet Yıldırım: 'Bu Topraklarda Kurulan Bütün Oyunları Bozacağız'
İsmet Yıldırım: "Bu Topraklarda Kurulan Bütün Oyunları Bozacağız"
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, "Bu topraklar üzerinde planlar kurup, bizlere her fırsatta mesaj vermeye çalışan gafillere çok açık ve net bir mesaj verdik.
Numan Kurtulmuş: '(Kılıçdaroğlu) Önce Katliamı Kınıyor, Arkasından İslam Ülkelerinden Kaynaklanan...
Numan Kurtulmuş: "(Kılıçdaroğlu) Önce Katliamı Kınıyor, Arkasından İslam Ülkelerinden Kaynaklanan...
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yeni Zelanda'daki terör saldırısıyla ilgili açıklamasını eleştirerek, "Önce katliamı kınıyor, arkasından...
Nerede Bir Terörist Varsa Tepelerine İniyoruz'
Nerede Bir Terörist Varsa Tepelerine İniyoruz"
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, "Teröre karşı mücadelemizi kararlılıkla sürdürüyoruz, onların inlerine giriyoruz.
Bakan Dönmez: 'Borda Tarihi Üretim ve Satış Rekorları Kırdık'
Bakan Dönmez: "Borda Tarihi Üretim ve Satış Rekorları Kırdık"
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bor madeninde tarihi üretim ve satış rekorları kırdıklarını ve dünya liderliğine oynadıklarını söyledi.
Akşener, İnegöl'de Çağrıda Bulundu Akşener, İnegöl'de çağrıda bulunduBURSA - İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener İnegöl'e geldi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Dostluğumuzu, Beraberliğimizi Bozmayalım" CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Dostluğumuzu, beraberliğimizi bozmayalım"HATAY - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğ..
Bakan Kurum: "Chp Döneminde Belediyecilik, Milletin Hafızalarında Çöp, Çamur ve Çukur... - Bakan Kurum: "CHP döneminde belediyecilik, milletin hafızalarında çöp, çamur ve çukur belediyeciliği..
Çevreci Projeler Yazdık'
Çevreci Projeler Yazdık"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Daha çok insana dayalı, kültür ve sanatı önceleyen çevreci projeler yazdık.
İstanbul Kıyamete Kadar Müslüman Türkün Elinde Olacaktır'
İstanbul Kıyamete Kadar Müslüman Türk'ün Elinde Olacaktır"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "İstanbul, dedemiz Fatih Sultan Muhammet'in fetih hakkıdır ve kıyamete kadar Müslüman Türk'ün elinde olacaktır.
Akşener: Biz Ekonomiyi Konuşmaya Devam Edeceğiz (3) İNEGÖL'DE COŞKULU KALABALIK KARŞILADIİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bursa temasları kapsamında Yenişehir ilçesine geçti.
Başiskele İyi Parti Belediye Başkan Adayından, Suç Duyurusu İYİ Parti Başiskele Belediye Başkan adayı Rıza Güven Usta, İYİ Parti meclis üyesi aday listesinde PKK'dan gözaltına alınan bir kişi..
Dışişleri Bakanlığı, Hollanda'da Yapılan Saldırıyı Kınadı Dışişleri Bakanlığı, Hollanda'nın Utrecht kentinde meydana gelen saldırıyı şiddetle kınadı.
Mehmet Özhaseki: "Esnafa Ceza mı Yazılır Ya" Mehmet Özhaseki: "Esnafa ceza mı yazılır ya"ANKARA - Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Hurdacı esnafıyla bu..
Seçimsiz Geçecek 4,5 Yıl Ekonomiyi Durdurmak İsteyenlerin Kaybetmesi Demektir" Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Seçimsiz geçecek 4,5 yıl ekonomiyi durdurmak isteyenlerin kaybetmesi..
Bu Bir Savaş Değil, Seçim'
Bu Bir Savaş Değil, Seçim"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Bu bir savaş değil, seçim. Seçime 13 gün kaldı.
Bakan Kasapoğlu: 'Ödediğimiz Kredi ve Burslar 12 Kat Arttı'
Bakan Kasapoğlu: "Ödediğimiz Kredi ve Burslar 12 Kat Arttı"
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, öğrencilere ödenen kredi ve bursların 17 yılda 12 kat arttığını söyledi.
Dışişleri Bakanlığı'ndan Hollanda'daki Saldırıya Kınama DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Hollanda'nın Utrecht kentinde meydana gelen saldırıyı kınayarak, açıklama yaptı.
Hizmet Anlayışlarının Yarıştığı Bir Seçim Olmasına Gayret Edelim'
Hizmet Anlayışlarının Yarıştığı Bir Seçim Olmasına Gayret Edelim"
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bu bir yerel seçim. Muhtar, belediye başkanı, belediye meclis üyeleri seçeceksiniz.
Bakan Kurum: 'Chp Döneminde Belediyecilik, Milletin Hafızalarında Çöp, Çamur ve Çukur...
Bakan Kurum: "Chp Döneminde Belediyecilik, Milletin Hafızalarında Çöp, Çamur ve Çukur...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Cumhuriyet Halk Partisi döneminde bu şehirler ve ülke ne zaman bahar gördü ki bu Mart'ta görsün. Biz sizin belediyecilik kariyerinizi de biliyoruz, karnenizi de biliyoruz, ikisi...
Akşener: Biz Ekonomiyi Konuşmaya Devam Edeceğiz (3)
Akşener: Biz Ekonomiyi Konuşmaya Devam Edeceğiz (3)
İNEGÖL'DE COŞKULU KALABALIK KARŞILADIİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bursa temasları kapsamında Yenişehir ilçesine geçti.
Kurtulmuş: Meydan Okuyorum, Hadi CHP Desin de Göreyim
Kurtulmuş: Meydan Okuyorum, Hadi CHP Desin de Göreyim
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli'nin CHP adaylarına yönelik açıklamalarına ilişkin, "Biz söylediğimiz zaman kızıyorlardı, hadi şimdi Sayın Temelli'ye cevap versinler.
Pensilvanya'nın da Kandil'in de Gözü Seçimlerden Gelecek Neticede" Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Emin olunuz dünyanın gözü de Pensilvanya'nın gözü de Kandil'in gözü de bu seçiml..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Çamlıca Camiini Havadan İnceledi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Çamlıca Camii'ni Havadan İnceledi
Çanakkale'deki programının ardından helikopterle İstanbul'a dönen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çamlıca Camii'ni havadan inceledi.
İmamoğlundan Kurbağalı Dere İçin Yeşil Alan Projesi
İmamoğlu'ndan Kurbağalı Dere İçin Yeşil Alan Projesi
CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, yerel seçim çalışmaları kapsamında geldiği Kadıköy'de Kurbağalı Dere sorununa dikkat çekerek, "Bu güzel şehirde yıllardır Kurbağalı Dere diye bir sıkıntı,...
Başkan Adayı Akyüz Çanakkale Şehitlerini Yazdığı Şiirle Andı
Başkan Adayı Akyüz Çanakkale Şehitlerini Yazdığı Şiirle Andı
CHP Ortahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Salih Akyüz'ün Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümü nedeniyle şiir okuduğu video sosyal medyada büyük ilgi gördü.
18 Mart, Milletimizin 15 Temmuz'daki Cesaretinin Mayalandığı Gündür" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "18 Mart aslında yeri geldiği zaman bağımsızlık için, milletin geleceği için,..
Akşener: Biz Ekonomiyi Konuşmaya Devam Edeceğiz (2) 'BİZ ONU DİNLEMEYECEĞİZ, O ARTIK MİLLETİNDEN KOPTU'İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bursa temasları kapsamında ikinci programında Orh..
Birlikte Güzel Türkiyeyi İnşa Edeceğiz'
Birlikte Güzel Türkiye'yi İnşa Edeceğiz"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Herkesin karnının doyduğu bir Türkiye, güzel bir Türkiye'dir.
Numan Kurtulmuş CHPye Meydan Okudu
Numan Kurtulmuş CHP'ye Meydan Okudu
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "Hadi şimdi Sayın Temelli'ye cevap versinler.
Kılıçdaroğlu: Bu Şanlı Bayrağın Altında Huzur İçinde Yaşayalım CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Hangi parti, siyasi görüşte olursak olalım, dostluğumuzu berabe..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şehitler Abidesi Camii'nin Açılışını Yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şehitler Abidesi Camii'nin açılışını yaptı.
Hulusi Akar: "Bizim Mücadelemiz Yüzyıllardır Birlikte Yaşadığımız Kürt Kardeşlerimizle Değildir" Hulusi Akar: "Bizim mücadelemiz yüzyıllardır birlikte yaşadığımız Kürt kardeşlerimizle değildi..
» 1 2 3 4 5 6