18 Mart 2019 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

18 Mart 2019 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çağsav Onur Ödülleri Sahiplerini Buldu Çağdaş Sanatlar Vakfı (ÇAĞSAV) 2018 Onur Ödülleri, ressam Zahit Büyükişleyen ve Çankaya Belediyesine takdim edildi.
Dob'dan "Çanakkale Şehitlerini Anma Konseri" Ankara Devlet Opera ve Balesince (DOB) Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yılında şehitler anısına düzenlenen konser sanatseverlere sunuldu.
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 104. Yıl Dönümü
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. Yıl Dönümü
Van'ın Muradiye Jandarma Komutanlığı ekipleri, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü dolayısıyla ilçedeki şehit ailelerini ziyaret etti.
Arşivlerimiz Dünyada Başta Gelen Arşivlerdendir'
Arşivlerimiz Dünyada Başta Gelen Arşivlerdendir"
Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanı Prof. Dr. Uğur Ünal, "Sahip olduğumuz arşivler dünyada en başta gelen arşivlerdendir.
Seyit Onbaşının Canlı Heykeli Görenleri Duygulandırdı
Seyit Onbaşı'nın Canlı Heykeli Görenleri Duygulandırdı
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yıldönümünde, Venezia Mega Outlet'te düzenlenen Seyit Onbaşı canlı heykel gösterisi, Çanakkale Geçilmez ruhunu yaşattı.
Çocuklar İçin Arjantin Günleri Başlıyor
Çocuklar İçin 'Arjantin Günleri' Başlıyor
TRUMP Alışveriş Merkezi'nde yer alan KidzMondo, Mart ayında Arjantin kültürünü çocuklarla tanıştırmaya hazırlanıyor.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 104. Yıl Dönümü
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. Yıl Dönümü
Manisa'nın Sarıgöl ve Kula ilçelerinde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. Yıl dönümü dolayısıyla törenler düzenlendi.
Piyanoyla "Urfa Divanı"Nı Seslendirdi Piyanist Tofig Shikhiyev, Şanlıurfa'da "Urfa Divanı"nı seslendirdi.
Bbdso'dan "18 Mart Çanakkale Zaferini Anma" Konseri Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (BBDSO), "18 Mart Çanakkale Zaferini Anma" konseri verecek.
Yalova'nın Turizm Rotalarının Belirlenmesi Projesi" Onaylandı İl Kültür ve Turizm Müdürü Şeref Tali, "Yalova'nın Turizm Rotalarının Belirlenmesi Projesi"nin Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARK..
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 104. Yıl Dönümü
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. Yıl Dönümü
Uşak, Manisa, Denizli ve Aydın'da, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü dolayısıyla törenler gerçekleştirildi.
Dikilide Çanakkale Zaferi Törenle Kutlandı
Dikili'de Çanakkale Zaferi Törenle Kutlandı
İzmir'in Dikili Urla ve Ödemiş ilçelerinde "18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü" dolayısıyla tören yapıldı.
Bursa 17. Kitap Fuarı" Sona Erdi TÜYAP Bursa Fuarcılık AŞ tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği ile düzenlenen "Bursa 17. Kitap Fuarı"na geçen yıla göre yüzde 18,7 artışla 324 bin kişi ziyare..
Abant Doğal Güzelliğiyle Büyülüyor Doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkı'nda, havaların ısınması ve karların erimesiyle güzel görüntüler ortaya çıktı.
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. Yıl Dönümü Mardin'in Midyat ilçesinde, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zafer'inin 104. yıl dönümü dolayısıyla tören düzen..
Göbeklitepe, Köylünün "Ekmek Kapısı" Oldu UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan Göbeklitepe, aralarında arazinin eski sahiplerinin de bulunduğu köylülerin geçim kaynağı haline geldi.
Arkeolojik Kazıların 12 Ay Yapılması Turizme Katkı Yapacak" Laodikya Antik Kenti Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Celal Şimşek, Kültür ve Turizm Bakanlığının 1 Mart'ta açıkladığı 20 antik kent v..
Fotoğraf Tutkunlarının Gözdesi Küpe Dağları
Fotoğraf Tutkunlarının Gözdesi Küpe Dağları
Konya'nın Seydişehir ilçesinin batısında bulunan Orta Torosları oluşturan Küpe Dağları, eşsiz güzellikleriyle doğa tutkunu ve fotoğraf sanatçılarının gözdesi haline geldi.
Gripin, 23 Martta Trump Caddede
Gripin, 23 Mart'ta Trump Cadde'de
Türkçe pop-rock müziğinin sevilen gruplarından Gripin, 23 Mart günü Trump Alışveriş Merkezi'nde konser verecek.
Öğretmenlerin Baharda Kayak Keyfi Ardahan'ın Göle ilçesinde görevli bir grup öğretmen, baharda da kayak yapma imkanı sunan Yalnızçam Kayak Merkezi'nde hem kayak öğrendi hemde eğlenceli anlar ..