18 Mart 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

18 Mart 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sarı Yelekliler: Paris Emniyet Müdürü Görevden Alındı
Sarı Yelekliler: Paris Emniyet Müdürü Görevden Alındı
Fransa'da hükümet, Sarı Yelekliler Hareketi'nin Cumartesi günü düzenlediği gösterilerde çıkan şiddet olaylarının ardından Paris Emniyet Müdürü Michel Delpuech'i görevden aldı.
Brexit - Avam Kamarası Başkanı: İngiliz Hükümeti AByle Aynı Anlaşmayı Parlamentoda Oylatamaz
Brexit - Avam Kamarası Başkanı: İngiliz Hükümeti AB'yle Aynı Anlaşmayı Parlamento'da Oylatamaz
Avam Kamarası Başkanı John Bercow, hükümetin AB ile varılan Brexit anlaşmasını hiçbir değişiklik yapmadan üçüncü kez Parlamento'da oylatamayacağını açıkladı.
Çanakkale Zaferi, Kievde Anıldı
Çanakkale Zaferi, Kiev'de Anıldı
18 Mart Çanakkale Şehitleri'ni Anma Günü ve 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü vesilesiyle Türkiye Cumhuriyeti Kiev Büyükelçiliği'nde düzenlenen etkinliğe, Ukrayna'daki Türk toplumunun...
İngiltere'de 'Ankara Anlaşması Davası' Sonuçlandı İngiltere'de iş kuran Türkler, açtıkları Ankara Anlaşması davasını kaybetti.
Adada Maç Yeri ve Bayrak Talebi Krizi
Ada'da 'Maç Yeri' ve 'Bayrak Talebi' Krizi
Kıbrıs'ta Türk ve Rum takımları arasında yarın oynanması planlanan maçın, Güney Kıbrıs'ta bir başka sahaya çekilmesi ve Rumların, KKTC Cumhurbaşkanlığı makam aracında bayrak taşınmaması talebi krize neden oldu'Barış ve...
Hollanda'da Polisin Operasyon Yaptığı Bölgedeki Türkler Dha'ya Konuştu (2) Hollanda'nın Utrecht kentinde, 3 kişiyi öldürüp, 9 kişiyi de yaralayan şüphelinin bulunduğu düşünülen bölgede polisi..
Hollanda'da Silahlı Saldırı: 3 Ölü, 9 Yaralı (8) Hollanda'nın Utrecht kentinde, bir kişinin tramvay durağı çevresinde açtığı ateşte, hayatını kaybedenlerin sayısının 3'e çıktığı; saldırıda ya..
Hollanda'da Silahlı Saldırı: 3 Ölü, 9 Yaralı (8) Hollanda'nın Utrecht kentinde, bir kişinin tramvay durağı çevresinde açtığı ateşte, hayatını kaybedenlerin sayısının 3'e çıktığı; saldırıda ya..
Hollanda'da Silahlı Saldırı 1 Ölü, 6 Yaralı (4) - Şüphelinin Fotoğraf Hollanda'nın Utrecht kentinde, bir kişinin tramvay durağı çevresinde açtığı ateşte, bir kişi hayatını kaybetti, 6 kişi de..
Hollanda'da Silahlı Saldırı: 3 Ölü, 9 Yaralı (7) - Ek Bilgiler Hollanda'nın Utrecht kentinde, bir kişinin tramvay durağı çevresinde açtığı ateşte, hayatını kaybedenlerin sayısının 3'e çıktığı..
Hollanda'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü, 6 Yaralı (5) Hollanda'nın Utrecht kentinde, bir kişinin tramvay durağı çevresinde açtığı ateşte, bir kişi hayatını kaybetti, 6 kişi de yaralandı.
Hollanda'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü, 6 Yaralı (3) Hollanda'nın Utrecht kentinde, bir kişinin tramvay durağı çevresinde açtığı ateşte, bir kişi hayatını kaybetti, 6 kişi de yaralandı.
Hollandada Silahlı Saldırı: 1 Ölü, 6 Yaralı (4)
Hollanda'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü, 6 Yaralı (4)
Hollanda'nın Utrecht kentinde, bir kişinin tramvay durağı çevresinde açtığı ateşte, bir kişi hayatını kaybetti, 6 kişi de yaralandı.
Gökbilimciler Yeni Bir Gezegen Oluşumu Keşfetti Gökbilimciler yeni bir yıldızın yanında, bundan dört buçuk milyar yıl önce dünya ve diğer tüm gezegenlerin güneş sistemimizde oluşmasına benzer..
Hollanda'da Silahlı Saldırı (2) Hollanda'nın Utrecht kentinde, bir kişinin tramvay durağı çevresinde açtığı ateşte, birçok kişinin vurularak yaralandığı belirtildi.
Hollanda'da Silahlı Saldırı.. Yerel Basın: 1 Ölü (3) Hollanda'nın Utrecht kentinde, bir kişinin tramvay durağı çevresinde açtığı ateşte, birçok kişinin vurularak yaralandığı belirtildi.
Hollanda'da Silahlı Saldırı Hollanda'nın Utrecht kentinde, bir kişinin tramvay durağı çevresinde açtığı ateşte, birçok kişinin vurularak yaralandığı belirtildi.
Yeni Zelanda Basınından 'Güvenlik' Eleştirisi Yeni Zelanda'da iki camiye düzenlenen saldırının ardından, polisin böylesine büyük bir saldırıyı nasıl önleyemediği ve istihbaratı konusundaki ek..
Hollandanın Utrecht Kentinde Tramvayda Silahlı Saldırı: Yaralılar Var
Hollanda'nın Utrecht Kentinde Tramvayda Silahlı Saldırı: 'Yaralılar Var'
Hollanda'nın Utrecht kentinde bir saldırgan tramvayda yolculara ateş açtı.
Kıbrıslı Türk Yazar, Nobel Barış Ödülüne Aday Gösterildi
Kıbrıslı Türk Yazar, Nobel Barış Ödülü'ne Aday Gösterildi
KIBRIS'TA 1963-1974 yılları arasında kaybolan Kıbrıslı Türk ve Kıbrıslı Rum kayıpların bulunmasıyla ilgili çalışmalarıyla tanınan araştırmacı gazeteci Sevgül Uludağ, Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterildi.
Yeni Zelanda Saldırısı Kurbanları Melbourne'de Anıldı Yeni Zelanda'nın Christchurch kentinde camilere yönelik düzenlenen ve 50 kişinin hayatını kaybetti katliamın kurbanları Melbourne'de anıl..
Oktay ve Çavuşoğlu, Yeni Zelanda Saldırında Yaralananları Ziyaret Etti
Oktay ve Çavuşoğlu, Yeni Zelanda Saldırında Yaralananları Ziyaret Etti
- Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Christchurch'te camilere yönelik düzenlenen saldırıda yaralananları hastanede ziyaret etti.
» 1 2