17 Mart 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

17 Mart 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kılıçdaroğlu ve Akşener Stk'larla Buluştu Kılıçdaroğlu ve Akşener STK'larla buluştu Kılıçdaroğlu: "Türkiye'nin kalkınma planı yok"BALIKESİR - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Part..
Bakan Soylu: Şimdi Sana 4 Duvar Verdik, O Duvara Daya İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, kendisine çok sert konuştuğu için kızdıklarını belirterek, "Kadın diyecek ki, 'Ben sırtımı PKK'ya, ben sı..
TBMM Başkanı Şentop: Batıda Zehirli Bir İklim Var TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Yeni Zelanda'da 50 kişinin öldürüldüğü terör saldırısının vahşet olduğunu belirterek, "Tabi bu sadece ..
BBP Genel Başkanı Destici'den Ülkü Ocakları'na Ziyaret BÜYÜK Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, MHP ve Ülkü Ocaklarının uzun yıllar boyunca mensubu olduğunu belirterek, "Biz gözümü..
Bakan Soylu: 'Burunlarından Fitil Fitil Getirmezsem Namerdim'
Bakan Soylu: "Burunlarından Fitil Fitil Getirmezsem Namerdim"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "13-14 yaşındaki kızları dağa terörist olarak götürenlere, ardından onlara taciz ve tecavüz edenlere, ardından Murat Karayılan hayvanının masasına meze olarak koyanların burunlarından...
Destici: Bizim Bizden Başka Dostumuz Yok BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Yeni Zelanda'nın Christchurch kentindeki 2 camiye, cuma namazı sırasında düzenlenen silahlı terör saldırısıyla ilgi..
MHPli Gençlerden Cumhur İttifakının Adayına Sürpriz Karşılama
MHP'li Gençlerden Cumhur İttifakı'nın Adayına Sürpriz Karşılama
Cumhur İttifakı'nın Ümraniye'deki Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, MHP'li gençlerle buluşmak için geldiği İstiklal Parkı'nda meşaleler, havai fişek gösterisi ve mehteran takımı ile karşılandı.
İsmet Yıldırım, Stk'ları Ziyaret Etti İsmet Yıldırım, STK'ları ziyaret etti Yıldırım: "Bu mahallelere ağırlık vermemiz lazım, hem imar yönünden hem de düzenleme yönünden"İSTANBUL - 31 Mart ye..
Kurtulmuştan Spora ve Sporculara Tam Destek
Kurtulmuş'tan Spora ve Sporculara Tam Destek
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, ülkenin her alanda başarılarının artmasının şart olduğu kadar, spor alanında da güçlü başarılara imza atılması gerektiğini belirterek, "Bunun için hem merkezi hükumet, hem de...
Rusya ve ABD Elçileri Roma'da Venezuela Sorununu Tartışacak ABD ve Rusya, Venezuela krizini Salı günü görüşecek.
Bakan Soylu: Şimdi Sana 4 Duvar Verdik, O Duvara Daya
Bakan Soylu: Şimdi Sana 4 Duvar Verdik, O Duvara Daya
İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, kendisine çok sert konuştuğu için kızdıklarını belirterek, "Kadın diyecek ki, 'Ben sırtımı PKK'ya, ben sırtımı PYD'ye dayadım.' Biz ne diyeceğiz Allah aşkına? Bu ülkede kardeşi, kardeşe...
Başkan Kılıçtan Yeni Zelandadaki Terör Saldırısına Sert Tepki
Başkan Kılıç'tan Yeni Zelanda'daki Terör Saldırısına Sert Tepki
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Yeni Zelanda'da iki camiye yönelik gerçekleştirilen terör saldırısına sert tepki göstererek, "İnsanı insana kırdıran bu karanlık zihniyetle, Avrupa'daki İslamofobiyle ve ırkçılıkla...
Herkesin Çıkıp Bizden Hesap Sorma Hakkı Var'
Herkesin Çıkıp Bizden Hesap Sorma Hakkı Var"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, seçilmesi halinde birçok kültür, sanat ve spor projesini hayata geçirmeyi taahhüt ettiğini belirterek, Ankaralıların beş sene...
TBMM Başkanı Şentop: Batıda Zehirli Bir İklim Var
TBMM Başkanı Şentop: Batıda Zehirli Bir İklim Var
TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Yeni Zelanda'da 50 kişinin öldürüldüğü terör saldırısının vahşet olduğunu belirterek, "Tabi bu sadece bir terörist olsa, böyle bir şahıs olsa, çok fazla belki olayın büyüklüğü ayrı...
Cumhurbaşkanı Erdoğan 3, Etap Raylı Sistemin Test Sürüşünü Yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan 3, etap raylı sistemin test sürüşünü yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 4 ay gibi rekor bir sürey..
Kılıçdaroğlu ve Akşener Stklarla Buluştu
Kılıçdaroğlu ve Akşener Stk'larla Buluştu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Balıkesir'de düzenledikleri ortak mitingin ardından sivil toplum kuruluşları ve iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi.
Külünk'ten Seyit Abdülhakim Arvasi Vurgusu Külünk'ten Seyit Abdülhakim Arvasi vurgusu Ak Parti İstanbul Eski Milletvekili Metin Külünk: "Çanakkale'deki işgal girişimi emperyalizmin emrinde bi..
AK Parti'nin Antalya Mitingi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Denizli'de 'Cumhurbaşkanının terörist dediği Denizlili kardeşlerim.' diyen hanımefendiyle yargıda h..
BBP Genel Başkanı Destici, Ülkü Ocakları'nı Ziyaret Etti Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "İnşallah bu ocaklarımız, bu partilerimiz millete hizmet yolunda, Türklüğe h..
BBP Genel Başkanı Desticiden Ülkü Ocaklarına Ziyaret
BBP Genel Başkanı Destici'den Ülkü Ocakları'na Ziyaret
BÜYÜK Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, MHP ve Ülkü Ocaklarının uzun yıllar boyunca mensubu olduğunu belirterek, "Biz gözümüzü Ülkü Ocaklarında açtık, işin doğrusu bu. Ben, Ankara'da 78 yılında ilk kez Ülkü...
Özhaseki, Mogan ve Eymir'e Plaj Yapılacağını Açıkladı Özhaseki, Mogan ve Eymir'e plaj yapılacağını açıkladıANKARA - Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, "B..
Başkan Aktaş'a Cumalıkızık Morali Başkan Aktaş'a Cumalıkızık morali Hafta sonunu Osmanlı Köyü Cumalıkızık'ta geçiren Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, fırından ekmek çıkarıp, satış ya..
Cumhur İttifakı Mitingi'nde Zeybekci'den Çarpıcı Mesajlar - Cumhur İttifakı Mitingi'nde Zeybekci'den çarpıcı mesajlar -"HDP açıkça söylüyor, ittifak diye. Sen niye utanıyorsun, niye çekiniyor..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Aday CHP'nin Adayı Değildir. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu aday CHP'nin adayı değildir.
Kılıçdaroğlu: "Ülkücülüğün de Milliyetçiliğin de Ne Olduğunu İyi Bilirim Kılıçdaroğlu: "Şimdi zam gelmesin diye frene basmış durumdalar.
Cumhurbaşkanı Erdoağn: "Bir Gelmeye Teşebbüs Etseniz Geleceğiniz Varsa Göreceğiniz de Var" Cumhurbaşkanı Erdoağn: "Bir gelmeye teşebbüs etseniz geleceğiniz varsa göreceğiniz de var" Erdoğan: ..
Mustafa Sarıgül: "Bütün Sokakları Dolaşıyorum, Sadece Projeler Konuşulsun İstiyorum" Mustafa Sarıgül: "Bütün sokakları dolaşıyorum, sadece projeler konuşulsun istiyorum" Mustafa Sarıgül Ferik..
AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Türkmen: "Sandıktan Sürpriz Bir Sonuç Çıkacak" AK Parti Çankaya Belediye Başkan adayı Türkmen: "Sandıktan sürpriz bir sonuç çıkacak"ANKARA - AK Parti Ça..
Kirli İttifaktan Memlekete Hayır Gelmez'
Kirli İttifaktan Memlekete Hayır Gelmez"
Eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, "Biz hiçbir zaman başka partilere oy veren kardeşlerimizi töhmet altına sokmuyoruz.
İsmet Yıldırım, Stkları Ziyaret Etti
İsmet Yıldırım, Stk'ları Ziyaret Etti
31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında STK'ları ziyaret eden AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, 2B bulunan bazı mahallelere öncelik vermeleri gerektiğini belirterek, "Bu mahallelere ağırlık...
Erdoğan: 'Chplileri de Kurtaralım Yoksa Bu Adam Gitmez'
Erdoğan: "Chp'lileri de Kurtaralım Yoksa Bu Adam Gitmez"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Bu adama 31 Mart'ta haddini bildirmeyecek miyiz, Osmanlı tokadı atmayacak mısınız? O koltuktan kalkması gerekiyor ama kalkamaz,...
AK Parti'nin Antalya Mitingi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "CHP Genel Başkanı gibi meydanlarda atıp tutmak kolay, zor olan burada dediklerini gerçekleştirebilm..
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. Yıl Dönümü TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Çanakkale Zaferi, aziz milletimizin kudret ve cesaretini bir kez daha göstermesi bakımı..
AK Parti'nin Antalya Mitingi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Diyarbakır'ın hali neydi?
Bu Millet Artık Tıpış Tıpış Oy Vermeyecek" Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, CHP'yi eleştirerek "Neredeyse bütün Türkiye'de sağcı adayları, solcu insanlara aday diye gös..
İmamoğlu: 'Kötü Söz Konuşanlar Kendilerine Çeki Düzen Verecek, Vermezlerse 2023te Millet Gönderir'
İmamoğlu: "Kötü Söz Konuşanlar Kendilerine Çeki Düzen Verecek, Vermezlerse 2023'te Millet Gönderir"
CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, siyasette kötü dilden uzak bir anlayışla hareket edeceğini söyleyerek, "Kötü söz konuşanlar aynaya bakacak ve yüzleri kızaracak.
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zorluoğlu, Basın Mensuplarıyla Buluştu
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zorluoğlu, Basın Mensuplarıyla Buluştu
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, belediyelerin kuruluş maksadının istihdam değil, hizmet etmek olduğunu belirterek, "Belediyede ihtiyaç olursa ona göre personel alacağız. Personel...
AK Parti'nin Antalya Mitingi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ankara'ya sıkışıp kalanlar bizim sadece son 5 yılda 10 kez Antalya'yı ziyaret etmemizi kavrayamaz. ..
Destici: Bizim Bizden Başka Dostumuz Yok
Destici: Bizim Bizden Başka Dostumuz Yok
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Yeni Zelanda'nın Christchurch kentindeki 2 camiye, cuma namazı sırasında düzenlenen silahlı terör saldırısıyla ilgili, "Emperyalistler ve siyonistler, 'Bu bir terör saldırısı'...
Irak, İran ve Suriye Arasında Askeri Toplantı Irak, İran ve Suriye Genelkurmay Başkanları, bölgedeki gelişmeleri görüşmek ve teröre karşı askeri işbirliği sağlamak amacıyla bir araya gelecek.
» 1 2 3 4 5