15 Mart 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

15 Mart 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bu Ülkeyi Yönetecek Yeni Bir Anlayışa İhtiyaç Var'
Bu Ülkeyi Yönetecek Yeni Bir Anlayışa İhtiyaç Var"
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Bir değişikliğe ihtiyaç var. Onun için bu ülkeyi yönetecek yeni bir anlayışa ihtiyaç var. Bu yeni yönetim, yeni anlayış Saadet Partisinin milli görüş anlayışı,...
Adalet Bakanı Gül'den Yeni Zelanda'ya Taziye Mesajı ADALET Bakanı Abdülhamit Gül, Yeni Zelanda'nın Christchurch şehrinde iki camiye gerçekleştirilen terör saldırıları için taziye mesajı payla..
Kurtulmuş: "Senin Gücün İslam'ın İzlerini Silmeye Yetmez" Kurtulmuş: "Senin gücün İslam'ın izlerini silmeye yetmez" AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Yeni Zelanda saldırganına tepkiİS..
İsmet Yıldırım, Eski Teşkilat Mensupları ile Buluştu
İsmet Yıldırım, Eski Teşkilat Mensupları ile Buluştu
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, Refah ve Fazilet Partisi'nde görev yapan eski teşkilat mensupları ile buluştu.
Sözcü Hami Aksoy'dan Yunanistan'ın 10 Millik Hava Sahası Uygulamasına Tepki Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ege'ye yönelik ifadelerine ilişkin olarak Yunanist..
Bakan Soylu: Son 2 Yılda 3 Bin 333 Terörist Etkisiz Hale Getirildi (3)
Bakan Soylu: Son 2 Yılda 3 Bin 333 Terörist Etkisiz Hale Getirildi (3)
'KANDİL'İN ÖNÜNDE BOYNUMUZU EĞİK BIRAKMAYIN'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bir kardeşiniz olarak söylüyorum, bizim boynumuzu Kandil'in önünde ne olursunuz eğik bırakmayın.
Yunanistan'ın Ege Açıklamalarına Türkiye'den Tepki DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Ege'ye yönelik ifadelerine ilişkin olarak Yunanistan Dışişler..
Meksikada Siyah Poşetler İçinde 19 Ceset Bulundu
Meksika'da Siyah Poşetler İçinde 19 Ceset Bulundu
Meksika'nın Jalisco eyaletine bağlı Ixtlahuacan kentinde kanalizasyon ve tarlalara atılmış siyah torbalar için 19 adet ceset bulundu.
2 Yılda 3 Bin 333 Terörist Etkisiz Hale Geldi" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "PKK her yıl bir katalog çıkarırdı, sözde şehitleriyle ilgili. 2018 yılı için çıkartamadılar.
Bakan Koca, Konevi Kütüphanesi İmza Törenine Katıldı Bakan Koca, Konevi Kütüphanesi imza törenine katıldıKONYA - Eski Hava Hastanesinin Konya Büyükşehir Belediyesine devri protokolü, Sağlık B..
Bilal Erdoğan, Adıyaman'da Kılınan Gıyabi Cenaze Namazına Katıldı (2) BİLAL ERDOĞAN, TÜGVA ADIYAMAN İL TEMSİLCİLİĞİNİN AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDITürkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kur..
Bakan Kurum: "İstanbul'umuzda 23 İlçede 65 Adat Riskli Alan İlan Ettik" Bakan Kurum: "İstanbul'umuzda 23 ilçede 65 adat riskli alan ilan ettik" "İstanbul'da toplamda 120 bin bağımsız bölümü d..
Ankara Başka Bir Kent Olacak'
Ankara Başka Bir Kent Olacak"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, "Ankara'nın ihtiyacı olan projeler hazır. Ankara başka bir kent olacak.
Kılıçdaroğlu: Yeni Zelanda, İnanç Üzerinden Siyasetin Tehlikeli Sonuçlar Doğuracağını Gösteriyor (2) 'HUZURU YENİDEN TESİS ETMEK ZORUNDAYIZ'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yalova'nın ar..
Bakan Akar: Bu Irkçı Terörü Lanetliyorum MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, Yeni Zelanda'daki terör saldırısıyla ilgili, "Bu katliam, İslamofobik faşist terörü bir kez daha tüm dünyanın gözler..
İçişleri Bakanı Soylu Eskişehirde
İçişleri Bakanı Soylu Eskişehir'de
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Eline CHP gibi bir partiyi geçirdi, size söylemek istiyorum.
Bakan Varank: İş ve AŞ İçin Devletin Tüm İmkanları Seferber Ediliyor (4)
Bakan Varank: İş ve AŞ İçin Devletin Tüm İmkanları Seferber Ediliyor (4)
BAKAN VARANK, SANAYİCİLERLE BİR ARAYA GELDİ Aksaray'da ziyaret ve incelemelerde bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, akşam yemeğinde sanayicilerle bir araya geldi.
İngiltere Başbakanı May: "Müslümanları Hedef Alan Bu Saldırı Alçakçadır" İngiltere Başbakanı Theresa May, Yeni Zelanda'da iki camide 49 kişinin yaşamını yitirmesine neden olan terör saldırısı..
Kurtulmuştan Yeni Zelanda Saldırganına Tepki: 'Senin Gücün İslamın İzlerini Silmeye Yetmez'
Kurtulmuş'tan Yeni Zelanda Saldırganına Tepki: "Senin Gücün İslam'ın İzlerini Silmeye Yetmez"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Yeni Zelanda'da katliam yapan saldırgana tepki göstererek, "Senin gücün İslam'ın izlerini silmeye yetmez. İstanbul Sultan Fatih Hazretlerinin Fethi'nin bize mirasıdır" dedi.
Karamollaoğlu: 81 İlin Tamamını Kazanmak İçin Seçime Girdik
Karamollaoğlu: 81 İlin Tamamını Kazanmak İçin Seçime Girdik
SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin oylarını artırmak için değil, 81 ilin tamamını kazanmak için seçime girdiklerini söyledi.
Size Değer Katmayan Arkadaşlardan Uzak Durun'
Size Değer Katmayan Arkadaşlardan Uzak Durun"
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, "Size bir değer katmayan, bir bilgi paylaştığınızda veya bir şeyi merak ettiğinizde sizinle ilgilenmeyen arkadaşlardan uzak durmanız gerekiyor.
Sarıyer Başkanı Şükrü Genç'ten 'İmar Barışına Başvurdu' İddialarına Yanıt Sarıyer Başkanı Şükrü Genç'ten 'imar barışına başvurdu' iddialarına yanıt CHP Sarıyer Belediye Başkanı ve başkan aday..
Mehmet Özhaseki: "Karşıma Çıkan Adayların Bir Projelerini Görmedim. Belediyeciliği Bilmiyorlar" Mehmet Özhaseki: "Karşıma çıkan adayların bir projelerini görmedim. Belediyeciliği bilmiyorlar"..
Mehmet Özhaseki: "Beni Korkutan Bir Şey Var. Karşıdaki Kişiye Mesajlar Atıyor. Mehmet Özhaseki: "Beni korkutan bir şey var. Karşıdaki kişiye mesajlar atıyor.
Sağlık Bakanı Koca: "Yeni Zelanda'da Gerçekleştirilen Irkçı, Vahşi ve İslamofobik Saldırıyı... Sağlık Bakanı Koca: "Yeni Zelanda'da gerçekleştirilen ırkçı, vahşi ve islamofobik saldırıyı lane..
Bakan Dönmez'den Yeni Zelanda'daki Saldırıya Kınama Bakan Dönmez'den Yeni Zelanda'daki saldırıya kınamaBURSA - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Yeni Zelanda'da camiye yapılan ha..
TBMM Başkanı Şentop: "Dini, Milleti, İnanışı Ne Olursa Olsun İnsani Değerlere Sahip Olan Her... TBMM Başkanı Şentop: "Dini, milleti, inanışı ne olursa olsun insani değerlere sahip olan her ki..
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank: "Sapık Terörist Yeni Zelanda'da 40 Kardeşimizi Şehit Etti" Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank: "Sapık terörist Yeni Zelanda'da 40 kardeşimizi şehit etti" Var..
Bakan Dönmez, Stk Temsilcileriyle Bir Araya Geldi Bakan Dönmez, STK temsilcileriyle bir araya geldiBURSA - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, enerji sektörünün temsilcileri ile bi..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Antep'in Tarihine Kültürüne Uygun Bir Medeniyet Şehri Kuracağız. Buradaki... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Antep'in tarihine kültürüne uygun bir medeniyet şehri kuracağız. B..
Zeybekci: "10 Yıl Belediye Başkanlığı Yapmış, İlçede Satılmamış Yer Kalmamış" Zeybekci: "10 yıl belediye başkanlığı yapmış, ilçede satılmamış yer kalmamış"İZMİR - Pınarbaşı Fincancılar Çarşıs..
Ak Partili Başkan Adayı Ulusoy, Camdan Çay Davetini Geri Çevirmedi AK Partili Başkan Adayı Ulusoy, camdan çay davetini geri çevirmediİSTANBUL - AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbra..
Meral Akşener: Olayı Buraya Getiren, Kullanılan Dildir (3)
Meral Akşener: Olayı Buraya Getiren, Kullanılan Dildir (3)
AKŞENER'E İLÇELERDE BÜYÜK İLGİİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Manisa programı kapsamında Akhisar'dan sonra Gördes'e geçti.
Bakan Soylu: "Pkk Sıkıysa 2018 Yılı İçin Fotoğraf Albümü Yayınlasın" Bakan Soylu: "PKK sıkıysa 2018 yılı için fotoğraf albümü yayınlasın" "2 yılda 3 bin 333 teröristi etkisiz hale getirdik" "..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "Hedefimiz 250 Bin Sosyal Konut" Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "Hedefimiz 250 bin sosyal konut" "2023 yılına kadar hedefimiz 250 bin sosyal konut projesi..
MHP Lideri Bahçeli: "Aslında İstiyorlar Ki, Bölünelim. İstiyorlar Ki, Sevr Şartlarına Ricat Edelim" MHP Lideri Bahçeli: "Aslında istiyorlar ki, bölünelim. İstiyorlar ki, Sevr şartlarına ricat..
Bakan Varank: "16 Yılda Sağlam Bir Temel İnşa Ettik" Bakan Varank: "16 yılda sağlam bir temel inşa ettik"AKSARAY - Sanayi ve Teknaloji Bakanı Mustafa Varank, Aksaray'daki açılış ve ziyaretler..
Son Kez Yemekte Bir Araya Geldiler
Son Kez Yemekte Bir Araya Geldiler
Bursa Yenişehir Belediye meclisinde son 5 yıldır görev yapan meclis üyeleri Belediye Başkanı Süleyman Çelik'in ev sahipliğinde son kez yemekte bir araya geldi.
CHP Lideri Kılıçdaroğlu: "Bu Ülkenin Temel Sorunu İşsizliktir" CHP Lideri Kılıçdaroğlu: "Bu ülkenin temel sorunu işsizliktir" - "Beka sorunu arayanlar, sorunu ülkenin üretimden kopartılmasınd..
Karayılan ile Bayık Hayvanının Burnundan Getirmezsek Namerdiz'
Karayılan ile Bayık Hayvanının Burnundan Getirmezsek Namerdiz"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "O, 13-14 yaşındaki kızları alıp dağa götüren, eline kalaşnikof verip onları terörist yapmak isteyen ve aynı zamanda da onları taciz eden, tecavüz eden o Murat Karayılan ve Cemil Bayık...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Zelanda Devlet Başkanı Reddy ile Telefonda Görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Zelanda Devlet Başkanı Reddy ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğa..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Tekirdağ'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Tekirdağ'daTEKİRDAĞ - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Tekirdağ'da düze..
İyi Partili Belediye Başkanı, AK Parti'yi Destekliyor Diye 26 Yıllık İşçiyi İşten Çıkarttı İYİ Partili Belediye Başkanı, AK Parti'yi destekliyor diye 26 yıllık işçiyi işten çıkarttı AK Parti'..
Yeni Zelandada İki Camiye Yönelik Terör Saldırısı
Yeni Zelanda'da İki Camiye Yönelik Terör Saldırısı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Yeni Zelanda'da iki camiye düzenlenen terör saldırısına ilişkin, "Hangi dine mensup olursa olsun insanların inançlarını ve ibadetlerini yaparken böyle bir saldırıya uğraması...
İşsizlik, Bütün Olumsuzlukları Kucaklayan Bir Sorun" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "İşsizlik bütün olumsuzlukları bir anlamda kucaklayan bir sorun. Bu sorunu aşmak için çalışmak ve ür..
Bakan Kurum: "İstanbul'umuzda 23 İlçede 65 Adat Riskli Alan İlan Ettik" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve TOKİ Balkanı Ömer Bulut, Üsküdar'da t..
TBMM'den Yeni Zelanda'daki Terör Saldırısı İçin Ortak Bildiri TBMM'deki siyasi partiler, yayımladıkları ortak bildiriyle Yeni Zelanda'da gerçekleşen terör saldırısını kınadı.
» 1 2 3 4 5 6 7