15 Mart 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri
CANLI YAYIN: Ekrem İmamoğlu Yönetimindeki İlk İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayınlanıyor.

15 Mart 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yeni Zelandada Bir Günde, Bir Yıldakinden Fazla Cinayete Kurban Verildi
Yeni Zelanda'da Bir Günde, Bir Yıldakinden Fazla Cinayete Kurban Verildi
– Yeni Zelanda'da iki camiye yönelik düzenlenen katliamda, ülkede 1 yıldakinden daha fazla 'cinayete' kurban verildiği belirtildi.
Avustralyalı Saldırganla İlgili İlginç Detaylar Ortaya Çıktı
Avustralyalı Saldırganla İlgili İlginç Detaylar Ortaya Çıktı
Yeni Zelanda'nın Christchurch kentindeki iki camiye saldırı düzenleyerek 49 kişiyi katleden saldırganla ilgili ilginç ayrıntılar ortaya çıkmaya başladıDaily Mail gazetesi, 28 yaşındaki Brenton Tarrant adlı Avusturalyalı...
Almanyada Ülke Genelinde 310 Bin Öğrenci Yürüdü
Almanya'da Ülke Genelinde 310 Bin Öğrenci Yürüdü
Almanya'da başta Berlin ve Köln olmak üzere; Münster, Aachen gibi bir çok büyük şehirde on binlerce öğrenci iklim değişikliği politikasına karşı yürüdü.
Almanya'da Ford 5 Bin İşçi Çıkaracağını Açıkladı Almanya'nın Köln kentinde Avrupa üretim merkezi bulunan Amerikan otomobil firması Ford, 5 bin işçi çıkaracağını duyurdu.
Berlusconinin Bunga Bunga Partilerini İfşa Eden Modelin Şüpheli Ölümü Sonrası Cinayet...
Berlusconi'nin 'Bunga Bunga' Partilerini İfşa Eden Modelin Şüpheli Ölümü Sonrası Cinayet...
İtalya'nın eski başbakanlarından Silvio Berlusconi'nin "bunga bunga" olarak bilinen partilerini ifşa eden kilit tanıklardan Fas asıllı model Imane Fadil'in şüpheli bir şekilde öldüğü ortaya çıktı.
Bakan Çavuşoğlu'ndan AB'ye 'Çifte Standart' Eleştirisi -1 Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği (AB) Dışişleri Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini ve AB Komisyonunun Genişlemeden..
Birmingham Polisi Operasyon Sırasında Bir Kişiyi Öldürdü İngiltere'de polis, operasyon sırasında bir kişiyi vurarak, öldürdü.
Almanya'nın Dev Otomobil Üreticileri Personel Çıkaracak Audi, gelecek 5 yıl içinde kademeli olarak işçi sayısını yüzde 15 oranında azaltmayı planlıyor.
Rusya ve Almanya'dan Yeni Zelanda'daki Katliama Tepki Yeni Zelanda'da iki camiye yönelik düzenlenen ve 49 kişinin hayatını kaybettiği katliama dair Rusya ve Almanya'dan kınama mesajları yayın..
Katliam Yayını Sonrası Sosyal Medya Sitelerine Denetim Tepkisi
Katliam Yayını' Sonrası Sosyal Medya Sitelerine 'Denetim' Tepkisi
– Yeni Zelanda'da iki camiye yönelik düzenlenen ve 49 kişinin hayatını kaybettiği katliamda; saldırganın tüm süreci Facebook'tan canlı yayınlaması sonrası sosyal medya platformları eleştirilerin hedefi oldu.
Çavuşoğlu (Yeni Zelanda'daki Katliam) İki Vatandaşımızın Yaralandığını Öğrendik Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Brüksel'de düzenlenen Avrupa Birliği (AB) - Türkiye Ortaklık Konseyi Toplantı..
Yeni Zelanda'da İki Camide Katliam: Ölü Sayısı 49'a Çıktı -4 (Saldırı Sonrası Al Nur Cami İçinden... – Yeni Zelanda'da 2 camiye yönelik düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybedenlerin say..
Yeni Zelanda'da İki Camide Katliam: Ölü Sayısı 49'a Çıktı – Yeni Zelanda'da 2 camiye yönelik düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısını 49'a çıktı.
Yeni Zelanda'da İki Camide Katliam: 40 Ölü 48 Yaralı (Bangladeş Kriket Milli Takımı da Cami... – Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern, 2 camiye yönelik düzenlenen silahlı saldırıda 40 kişini..
Wellington Büyükelçisi Ergin: Ölen ya da Yaralananlar Arasında Türk Yok Wellington Türkiye Büyükelçisi Ahmet Ergin, Yeni Zelanda'daki cami saldırılarına ilişkin, "2 camide, cuma namazı esnası..
Fairbairn:  İngiltere Brexit ile Ekonomik İntihara Sürükleniyor İngiltere'deki 190 bin şirketi temsil eden Britanya Endüstri Konfederasyonu (CBI) Başkanı Carolyn Fairbairn, Brexit'e çok kısa ..
Yeni Zelanda'da İki Camide Katliam: 40 Ölü 48 Yaralı – Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern, 2 camiye yönelik düzenlenen silahlı saldırıda 40 kişinin hayatını kaybettiğini söyledi.
Yeni Zelanda'da İki Camiye Silahlı Saldırı (2) – Yeni Zelanda'da, Christchurch kentinde iki camiye düzenlenen silahlı saldırıda, çok sayıda kişi hayatını kaybetti.
Cami Saldırısında 40 Kişi Hayatını Kaybetti Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern: Saldırıda 40 kişi hayatını kaybetti.
Yeni Zelanda'da İki Camiye Silahlı Saldırı – Yeni Zelanda'da, Christchurch kentinde iki camiye düzenlenen silahlı saldırıda, çok sayıda kişi hayatını kaybetti.
Yeni Zelandada İki Camiye Silahlı Saldırı (2)
Yeni Zelanda'da İki Camiye Silahlı Saldırı (2)
– Yeni Zelanda'da, Christchurch kentinde iki camiye düzenlenen silahlı saldırıda, çok sayıda kişi hayatını kaybetti.
Yeni Zelanda'da İki Camiye Silahlı Saldırı: Çok Sayıda Ölü ve Yaralı Var – Yeni Zelanda'da, Christchurch kentinde iki camiye Cuma namazı sırasında düzenlenen saldırıda, çok sayıda kişi hayatı..