14 Mart 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

14 Mart 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İçişleri Bakanı Soylu: 'Pkk, İlk Defa Bu Yıl O Sözde Şehitler Albümünü Yapamadı'
İçişleri Bakanı Soylu: "Pkk, İlk Defa Bu Yıl O Sözde Şehitler Albümünü Yapamadı"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör örgütü PKK'nın tarihinde ilk defa bu yıl sözde şehitler albümünü yapamadığını belirterek, "Kağıtları bittiğinden değil, matbaaları olmadığından değil.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Aşkınan Çalışan Yorulmaz'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Aşkınan Çalışan Yorulmaz"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim dönemindeki enerjisi hakkında Twitter'dan kendisine soru soran gence, "Aşkınan çalışan yorulmaz" cevabını verdi.
Dışişleri Bakanlığı, ABD İnsan Hakları 2018 Raporu ile İlgili, "Abd'nin Bu Yılki Raporunda da... IHAAW234358-SIY/14-03-2019- Dışişleri Bakanlığı, ABD İnsan Hakları 2018 Raporu ile ilgili, "AB..
Türkiyenin Yarışı, Muasır Medeniyetler Seviyesine Gelme Yarışıdır'
Türkiye'nin Yarışı, Muasır Medeniyetler Seviyesine Gelme Yarışıdır"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Türkiye'nin zamanla bir yarışı var. Bu zamanla yarışı, muasır medeniyetler seviyesine gelme yarışıdır.
Soylu: Öyle Bir Yazılım Yaptık Ki; Teröristler Kafalarını Bile Çıkaramayacak (4) ARSİN'DE HALKA SESLENDİİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon'un Araklı ilçesindeki mitinginin ardından, Arsi..
Zihni Şahin Projelerini Tanıttı
Zihni Şahin Projelerini Tanıttı
"1 Mega 9 Dev 19 Prestij Proje ile 100. Yılda 100 Proje" başlığı altında projelerini açıklayan Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, tecrübeleri ve...
Datçada Kocadon Sevgisi
Datça'da Kocadon Sevgisi
Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, Demokrat Parti Datça Seçim Ofisinin açılışında miting havası estirdi.
Aras: 'Bodrumun Anayasasını Hazırlıyoruz'
Aras: "Bodrum'un Anayasasını Hazırlıyoruz"
Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Bodrum Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (BESİAD) üyesi iş insanlarıyla bir araya gelerek projelerini anlattı, Bodrum iş dünyasının taleplerini...
Gençlerden Dr Mehmet Nil Hıdır A Sürpriz Kutlama
Gençlerden Dr Mehmet Nil Hıdır 'A Sürpriz Kutlama
Fethiye AK Parti İlçe Gençlik Kolları 14 Mart Tıp Bayramı'nda yıllarca doktorluk yaparak Türkiye'ye hizmet etmiş AK Parti Muğla Büyükşehir Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır'ın gününü sürpriz organizasyon yaparak kutladı.
Başkan Adayı Dr. Ateş, Tıp Bayramında Meslektaşlarını Yalnız Bırakmadı
Başkan Adayı Dr. Ateş, Tıp Bayramında Meslektaşlarını Yalnız Bırakmadı
Cumhur İttifakı Bodrum Belediye Başkan Adayı Dr. Tahir Ateş, 14 Mart Tıp Bayramında meslektaşlarıyla bir araya geldi.
Mehmet Kocadon Muğlalı Kadınları Dinledi
Mehmet Kocadon Muğlalı Kadınları Dinledi
Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, Muğla Kadın Platformu tarafından "Adaylar Sussun Kadınlar Konuşsun!" sloganıyla düzenlenen "Kadınlar Nasıl Bir Kent İster?" konulu panele katıldı.
Tosun; 'Sts Bodrum Okul Gemisi Projesini Önemsiyoruz'
Tosun; "Sts Bodrum Okul Gemisi Projesini Önemsiyoruz"
İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, Bodrum'un yurtiçi ve yurtdışı tanıtımında büyük emekleri olan Bodrum Cup Organizasyon Komitesiyle bir araya geldi.
İngiltere, Brexit İçin AB'den Erteleme Talep Edecek İngiliz Parlamentosu'nun alt kanadı Avam Kamarası'nda yapılan oylamada, milletvekilleri Brexit için ikinci bir referandum yapılma önerisini..
Doğru Adamsan Çık Bunları Anlat" AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş hakkındaki iddialara ilişkin, "..
İsmet Yıldırım: 'İstanbullular Binali Beyi, Yüksek Bir Oyla Seçecek'
İsmet Yıldırım: "İstanbullular Binali Beyi, Yüksek Bir Oyla Seçecek"
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, "İstanbul'da bizim halkımız Binali beyi en büyük oyla, kahir ekseriyetle, yani Cumhur İttifakı'nın aldığı bir oyun üstünde bir oyla ben inanıyorum ki seçecektir"...
MHP ve AK Partiye Oy Veren Seçmen de Kardeşimizdir'
MHP ve AK Parti'ye Oy Veren Seçmen de Kardeşimizdir"
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı'na yönelik nitelendirmelere tepki göstererek, "Şunu net bir şekilde söylüyorum, MHP ve AK Parti'ye oy veren seçmen de bizim canımızdır, kanımızdır, kardeşimizdir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Tıp Bayramı' Mesajı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladığını belirterek, "Şiddet mağduru olan, yüce meslekle..
Bizde Görevler Asla Bitmez'
Bizde Görevler Asla Bitmez"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Bizde görevler asla bitmez, bayrak yarışı gibi bakarız, bayrağı devrederiz ama koşmaya devam ederiz. Belki de en güçlü tarafımız budur.
Ülkemin Bütünlüğüne Laf Söyleyecek Adamı Beş Paralık Ederim'
Ülkemin Bütünlüğüne Laf Söyleyecek Adamı Beş Paralık Ederim"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Birileri ezanın bile farkında değiller, ezana bile hürmet etmiyorlar, ıslık çalıyorlar, provokasyon yapıyorlar ve ülkemizi başka bir provokasyonun eşiğine getirmeye çalışıyorlar.
İçimizde Kin Yok, Dostluk Var" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bizim birilerine kin tutmak, birileriyle kavga etmek gibi derdimiz yok çünkü içimizde sevgi var. Bizim içimizde kin yok, ..
İngiltere Parlamentosu AB'den Erteleme Talep Edecek İngiliz Parlamentosu, Brexit için ikinci bir referandum yapılma önerisini reddederek Avrupa Birliği'nden Brexit'in ertelenmesini talep etme..
Türkiyenin İstikrarını Bozmak İsteyenler İçin 31 Mart Son Virajdır'
Türkiye'nin İstikrarını Bozmak İsteyenler İçin 31 Mart Son Virajdır"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Türkiye'nin istikrarını bozmak isteyenler için de 31 Mart son bir virajdır, son bir fırsattır.
ABD'nin Kalan Son Diplomatları da Venezuel'dan Ayrıldı ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Venezuela'da kalan son diplomatların da ülkeden ayrıldıklarını duyurdu.
Kılıçdaroğlu: Biz Kardeşçe Yaşamak İstiyoruz (5) 'BİZ KİMSENİN AŞIYLA, İŞİYLE UĞRAŞMAYIZ'Adıyaman'ın Besni ilçesinde partisinin seçim bürosunda vatandaşlarla bir araya gelen CHP Genel Başkanı..
İngiliz Parlamentosu, Brexit İçin İkinci Referandum Yapılması Reddetti. IHAAW203651-SIY/14-03-2019- İngiliz Parlamentosu, Brexit için ikinci referandum yapılması reddetti.
Mersinde, Demokratik Güç Birliğinin Adayına Oylarınızı Vermenizi İstiyoruz'
Mersin'de, Demokratik Güç Birliğinin Adayına Oylarınızı Vermenizi İstiyoruz"
HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Mersin'de Büyükşehir Belediyesinde aday çıkarmadıklarını vurgulayarak, "Bugün bir kez daha ifade ediyoruz.
Kurucu İlçe Başkanı Kara, Güven Tazeledi
Kurucu İlçe Başkanı Kara, Güven Tazeledi
Yeniden Refah Partisi Sultangazi 1.Olağan ilçe kongresi yapıldı.
Bakan Pakdemirli Ödemiş Osbde Bir İlk Temeli Attı
Bakan Pakdemirli Ödemiş Osb'de Bir İlk Temeli Attı
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Tarım Kredi Yem'in Ödemiş OSB'de 70 dönüm alan üzerine kuracağı 'Yem Katkı Malzemeleri Tesisi'nin temeline ilk harcı koydu.
Bu Ülkenin Geleceğini Kimlere Teslim Etmek İstediğini Söylerim'
Bu Ülkenin Geleceğini Kimlere Teslim Etmek İstediğini Söylerim"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Ben, Doğru Yol Partisinde Meral Akşener'le siyaset yaptım, Tansu Hanım'a ihanet etti.
AP Genel Kurulu'nda Kabul Edilen "2018 Türkiye Raporu" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkiye'nin gerçeklerine uzak ve mesnetsiz iddialara dayandırılarak hazırlanan Avrupa Pa..
Trumptan Brexit Açıklaması: 'Theresa May Beni Dinlemedi'
Trump'tan Brexit Açıklaması: "Theresa May Beni Dinlemedi"
ABD Başkanı Donald Trump, İngiltere'nin Avrupa Birliği ile yaşadığı Brexit krizi üzerine ilişkin, "Theresa May'e nasıl müzakere edilmesi gerektiği hakkında fikirlerimi vermiştim. Ama o beni dinlemedi.
Kılıçdaroğlu: Biz Kardeşçe Yaşamak İstiyoruz (5)
Kılıçdaroğlu: Biz Kardeşçe Yaşamak İstiyoruz (5)
'BİZ KİMSENİN AŞIYLA, İŞİYLE UĞRAŞMAYIZ'Adıyaman'ın Besni ilçesinde partisinin seçim bürosunda vatandaşlarla bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partililere seslendi.
İzmir'in Bayraklı İlçesinde CHP'li 3 Belediye Meclis Üyesi Partisinden İstifa Etti İzmir'in Bayraklı ilçesinde, CHP'li 3 belediye meclis üyesi partilerinden istifa etti.
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu Karabükte Destek İstedi
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu Karabük'te Destek İstedi
Karabük'te bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek için bulunan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu, AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal için vatandaşlardan destek istedi.
Bakan Soylu: 'Meral Akşener, Tansu Çiller ve Devlet Bahçeliye İhanet Etti'
Bakan Soylu: "Meral Akşener, Tansu Çiller ve Devlet Bahçeli'ye İhanet Etti"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İYİ Genel Başkanı Meral Akşener'in millete ihanet ettiğini belirterek, "Meral Akşener ile Doğru Yol zamanında siyaset yaptım, Tansu Hanım'a ihanet etti.
Kılıçdaroğlunun Adıyaman Temasları
Kılıçdaroğlu'nun Adıyaman Temasları
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adıyaman'ın Tut ilçesinde partililere seslendi.
Bahçeli: Kılıçdaroğlu Kim Oluyor da Bize Milliyetçilik Ahkamı Kesiyor? (2)
Bahçeli: Kılıçdaroğlu Kim Oluyor da Bize Milliyetçilik Ahkamı Kesiyor? (2)
NEVŞEHİR'DE KONUŞTUMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Aksaray'ın ardından Nevşehir Diriliş Meydanı'nda partisinin düzelediği mitingde halka hitap etti.
» 1 2 3 4 5 6