14 Mart 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

14 Mart 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hindistan'da Yaya Üst Geçidi Çöktü: 1 Ölü, 16 Yaralı – Hindistan'da bir üst geçit üzerinde yayaların bulunduğu sırada çöktü.
Hindistanda Yaya Üst Geçidi Çöktü: 1 Ölü, 16 Yaralı
Hindistan'da Yaya Üst Geçidi Çöktü: 1 Ölü, 16 Yaralı
– Hindistan'da bir üst geçit üzerinde yayaların bulunduğu sırada çöktü.
Al-Aiban'dan 'Kaşıkçı Cinayeti' Açıklaması – Suudi Arabistan İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Bandar Al-Aiban, Cenevre'deki BM İnsan Hakları Konseyi'nde Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine..
Cezayir'de Eğitim Uçağı Düştü: 2 Ölü Cezayir Ulusal Savunma Dairesi, Cezayir Hava Kuvvetleri'ne ait Aero L-39 Albatros eğitim uçağı Vahran şehrinde düştüğünü, kazada pilot ve öğrencinin hayat..
Rusya'da Marketin Zemini Çöktü... Panik Anları Kamerada Rusya'da bir marketin zemini, müşteriler ve görevlinin üzerinde bulunduğu esnada çöktü.
Etiyopya'da Düşen Uçağın Kara Kutusu Fransa'da – Etiyopya Havayolları'nın Addis Ababa-Nairobi uçuşunu yaptığı sırada düşen Boeing 737-8 Max tipi yolcu uçağının kara kutusu inceleme için Paris..
Çavuşoğlu, Brüksel'deki Konferansın Aile Fotoğrafına Katıldı Suriye'nin ve Bölgenin Geleceğinin Desteklenmesi başlıklı konferansa için Brüksel'de bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ai..
Çavuşoğlu, Suriye'nin ve Bölgenin Geleceğinin Desteklenmesi Konferansında Konuştu (3) Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği Konsey Binası'nda düzenlenen Suriye'nin ve Bölgenin Gel..
Çavuşoğlu, Suriye'nin ve Bölgenin Geleceğinin Desteklenmesi Konferansında Konuştu (1) Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği Konsey Binası'nda düzenlenen Suriye'nin ve Bölgenin Gel..
Çavuşoğlu, Suriye'nin ve Bölgenin Geleceğinin Desteklenmesi Konferansında Konuştu (2) Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği Konsey Binası'nda düzenlenen Suriye'nin ve Bölgenin Gel..
Çavuşoğlu, Romanya Dışişleri Bakanı Teodor-Viorel Meleşcanu ile Görüştü Suriye'nin ve Bölgenin Geleceğinin Desteklenmesi başlıklı konferansa için Brüksel'de bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Ça..
Çavuşoğlu, Ebrd Başkanı Suma Chakrabarti ile Görüştü Suriye'nin ve Bölgenin Geleceğinin Desteklenmesi başlıklı konferansa için Brüksel'de bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Bir..
Engin Akçakoca, Yeniden Ukrayna Bankasının Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Seçildi - Eski Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) Başkanı Engin Akçakoca, Ukrayna'nın en büyük bankası Pri..
İran'da Bir Gaz Boru Hattının Patlamasını Sonucu 5 Kişi Hayatını Kaybetti (2) Patlama, İran'ın Huzistan eyaletinde bulunan Ahwaz şehrinde sabah 09: 55'te meydana geldi.
İran'da Bir Gaz Boru Hattının Patlamasını Sonucu 5 Kişi Hayatını Kaybetti Patlama, İran'ın Huzistan eyaletinde bulunan Ahwaz şehrinde sabah 09: 55'te meydana geldi.
Türk Firmasının da Yapımında Rol Aldığı Sofya Metrosu, Haziran'da Bitiyor BULGARİSTAN'ın başkenti Sofya'da 40 kilometrelik metro istasyonunun son iki etabını alan Türk firması Doğuş Holding, ..
Nijerya'da Çöken Binada Kurtarma Çalışmaları Sürüyor Dün Nijerya'nın güneyindeki Lagos eyaletinde içinde bir okulun da bulunduğu 3 katlı binanın çökmesi sonrası enkaz altındakileri kurtarma ç..
Şiddetli Rüzgâr Tır'ları Böyle Devirdi ABD'nin Teksas eyaletinde şiddetli rüzgar, seyir halindeki TIR'ların devrilmesine neden oldu.
Aşırı Yağış Sonrası Marketin Çatısı Çöktü, Aşağıdakiler Son Anda Kaçtı Brezilya'da aşırı yağış sonrası bir marketin çatısı çöktü.
İngiltere Parlamentosu Anlaşmasız Brexit'e Hayır Dedi İngiltere Parlamentosu AB ile bir anlaşma yapılmadan Brexit'in gerçekleşmeyeceği yönünde oy kullandıParlamento'da yapılan kritik oylamada..
İngiltere Parlamentosu Anlaşmasız Brexit'e Hayır Dedi İngiltere Parlamentosu AB ile bir anlaşma yapılmadan Brexit'in gerçekleşmeyeceği yönünde oy kullandıParlamento'da yapılan kritik oylamada..