13 Mart 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

13 Mart 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İsipab 14. Konferansı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Bugün dünyaya demokrasi ve medeniyet dersi verdiğini zanneden Batılı siyasetçiler, mülteci düşmanlığı üzerinden iktidara gelmenin hesapları..
İbrahim Kalın'dan AP Kararına Tepki Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Avrupa Parlamentosu'nda kabul 2018 Türkiye Raporuna ilişkin, "Raporda gerçekleri yansıtmayan mesnetsiz iddialara ba..
İbrahim Kalın: "Ap Tarafından Oylanan, Hiçbir Bağlayıcılığı Olmayan Tek Taraflı ve Objektiflikten... İbrahim Kalın: "AP tarafından oylanan, hiçbir bağlayıcılığı olmayan tek taraflı ve objekti..
İbrahim Kalın: "(Ap Raporu) Türkiye-Ab İlişkilerine Yeni Bir İvme Kazandırma Konusundaki Ortak... İbrahim Kalın: "(AP raporu) Türkiye-AB ilişkilerine yeni bir ivme kazandırma konusundaki orta..
Bu Karar Bizim Açımızdan Yok Hükmündedir" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Avrupa Parlamentosu'nda (AP) kabul edilen 2018 Türkiye raporuna ilişkin, "Avrupa Parlamentosu tarafından oyla..
Usta: 'Milli Geliri 5 Yıllık Dönemde Yüzde 32,6 Artıracağız'
Usta: "Milli Geliri 5 Yıllık Dönemde Yüzde 32,6 Artıracağız"
Bağımsız Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, "Samsun'da milli geliri 5 yıllık dönemde yüzde 32,6 artıracağız. 5 yıllık dönemde Samsun'da 141 bin istihdam sağlanacak" dedi.
5. Uluslararası İyilik Ödülleri
5. Uluslararası İyilik Ödülleri
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile ilgili "Netanyahu, Tayyip Erdoğan'ın ülkesinde gazeteciler cezaevlerindeymiş bundan dolayı çok rahatsız olmuş. Netanyahu, sen zalimsin...
Bu Ülkenin Evlatları, Doğduğu Topraklarda Geleceğini Arasın" Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Ay yıldızlı bayrağın altında yaşama iradesi koymuş tüm insanlarla, nimetleri de..
2019 Uluslararası İyilik Ödülleri
2019 Uluslararası İyilik Ödülleri
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Netanyahu, Tayyip Erdoğan'ın ülkesinde gazeteciler cezaevlerindeymiş bundan çok rahatsız olmuş, be Netanyahu sen zalimsin zalim. Şu anda İsrail'de 'seçim var' diye binlerce çocuk,...
Bakan Varank: 'Bu Devlet Baki Kaldıkça İttifakımız Sürecek'
Bakan Varank: "Bu Devlet Baki Kaldıkça İttifakımız Sürecek"
Ümraniye'de akşam saatlerinde bazı ziyaretlerde bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Bu, iki liderimizin de söylediği gibi pazara kadar değil, mezara kadar kurulmuş bir ittifak. Allah'ın izni ile bu devlet...
Erdoğan: CHP Örtüsü Altında PKKlılar Belediyelere Sızdırılmaya Çalışılıyor (4)
Erdoğan: CHP Örtüsü Altında PKK'lılar Belediyelere Sızdırılmaya Çalışılıyor (4)
'DÜNYAYI MÜSLÜMAN YÜREKLER YEŞERTECEK'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Beşinci Uluslararası İyilik Ödülleri Töreni'ne katıldı.
AK Parti'li Sarıeroğlu, Marmaris'te Stk Temsilcileri ile Bir Araya Geldi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Muğla'nın Marmaris ilçesinde sivil toplum ku..
İngiltere İkinci Kez Anlaşmasız Ayrılığa "Hayır" Dedi Revize edilmiş Brexit Anlaşması'nı dün akşam ikinci kez reddeden İngiltere Parlamentosu, bugün de ülkenin Avrupa Birliği'nden (AB) anlaşm..
Dışişleri Bakanlığından, AP'de Kabul Edilen 2018 Türkiye Raporu Hakkında Açıklama Dışişleri Bakanlığından, Avrupa Parlamentosunda kabul edilen 2018 Türkiye Raporu eleştirilerek, "Söz konusu t..
Mesele Artık Bir Memleket Meselesidir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Sivil toplum kuruluşları olarak hassasiyetleriniz, şehriniz ve ülkenizin gelişimi yönünde olsun. Biz size ..
ABD Başkanı Trump, Ülkedeki Tüm Boeing 737 Max 8 ve Max 9 Tipi Uçakların İkinci Bir Talimata Kadar... IHAAW222032-SIY/13-03-2019- ABD Başkanı Trump, ülkedeki tüm Boeing 737 Max 8 ve Max 9 tip..
Topçu: Devlet, İtibarını Kar Altından Çıkarmalıdır CUMHURBAŞKANI Başdanışmanı Yalçın Topçu, Yargıtay'ın Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin kararı hakkında, ..
AK Partili Sarıeroğlu, Marmariste Stk Temsilcileri ile Bir Araya Geldi
AK Parti'li Sarıeroğlu, Marmaris'te Stk Temsilcileri ile Bir Araya Geldi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Muğla'nın Marmaris ilçesinde sivil toplum kuruluşu ve sendika temsilcileriyle bir araya geldi.
Sarıeroğlu; 'Türkiye İçin Büyük Hedeflerimiz, Hayallerimiz Var'
Sarıeroğlu; "Türkiye İçin Büyük Hedeflerimiz, Hayallerimiz Var"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Cumhur İttifakı'nın Muğla'nın Ortaca ilçesindeki seçim bürosunu ziyaret etti.
Numan Kurtulmuş: 'Cumhur İttifakı Bir Masa Başı İttifakı Değil'
Numan Kurtulmuş: "Cumhur İttifakı Bir Masa Başı İttifakı Değil"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bizim, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ile AK Parti olarak yaptığımız ittifak bir masa başı ittifakı değildir" dedi.
Topçu: Devlet, İtibarını Kar Altından Çıkarmalıdır
Topçu: Devlet, İtibarını Kar Altından Çıkarmalıdır
CUMHURBAŞKANI Başdanışmanı Yalçın Topçu, Yargıtay'ın Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin kararı hakkında, "Hukuk inşallah herkesin hakkını hukukunu iade eder ve devlet buradan hukuk yolu...
Erdoğan: "Binlerce Tır Silah Verilen Ypg'li Katiller, Suriye'nin Kuzeyinde Bir Terör Koridoru... Erdoğan: "Binlerce tır silah verilen YPG'li katiller, Suriye'nin kuzeyinde bir terör koridoru ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kaşıkçı Cinayeti) Biz, Takipçisiyiz Gerekirse Uluslararası Mahkemede de Bu... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kaşıkçı cinayeti) Biz, takipçisiyiz gerekirse uluslararası mahk..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Abde İdam Yasak Olduğu Halde Siz Nasıl Oluyor da Sisinin Davetine İcabet...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ab'de İdam Yasak Olduğu Halde Siz Nasıl Oluyor da Sisi'nin Davetine İcabet...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "AB'de idam yasak olduğu halde siz nasıl oluyor da Sisi'nin davetine icabet ediyorsunuz? O da bir katliamın düzenleyicisi."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Netanyahu) Eğer Dünyada Bir Zalim Aranacaksa Ta Kendisi Sensin." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Netanyahu) Eğer dünyada bir zalim aranacaksa ta kendisi sensin.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Netanyahu) Bize Tahrik Etmeye Çalışıyorsan Biz Tahrik Olmayacağız. Çünkü... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Netanyahu) Bize tahrik etmeye çalışıyorsan biz tahrik olmayacağız..
Erdoğan: "Üzülerek Söylüyorum Bu Süreçte Bazı Müslüman Devletlerle Beraber Batılı Ülkeler, Kurum ve... Erdoğan: "Üzülerek söylüyorum bu süreçte bazı Müslüman devletlerle beraber Batılı ülkele..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dünyayı Hırs, Hınç ve Haset Değil, İyilik Değiştirecektir. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dünyayı hırs, hınç ve haset değil, iyilik değiştirecektir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dünün Firavunları, Nemrutları Vardı, Bugünün de Firavunları, Nemrutları... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dünün Firavunları, Nemrutları vardı, bugünün de Firavunları, Nemrutl..
Gençlerimizin Enerjisinden Daha Fazla Yararlanmayı Amaçlıyoruz'
Gençlerimizin Enerjisinden Daha Fazla Yararlanmayı Amaçlıyoruz"
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Halis Yunus Ersöz, gençlik merkezlerindeki faaliyetlerin kendileri için kritik öneme sahip olduğunu, daha çok gence ulaşacaklarını belirterek, "Ülke olarak gençlerimizin enerjisinden,...
Her Siyasi Görüşten Oy Bekliyoruz'
Her Siyasi Görüşten Oy Bekliyoruz"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, "Herkesin siyasi görüşü olabilir.
Prof. Dr. Beril Dedeoğlu'nun Vefatı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Prof. Dr. Beril Dedeoğlu'nun vefatı dolayısıyla taziye mesajı ..
Birilerinin Nefret Söylemlerine İnat, Sevgiyi Büyüteceğiz" Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "İnsanlarımızın temiz duygularını istismar ederek aldıkları oylarla, yetkiyle inşa..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ev Ziyareti Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir vatandaşın evine ziyarette bulundu.
Sözcü Kalın'dan Beril Dedeoğlu İçin Taziye Mesajı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu Başkanvekili ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Prof. Dr. Beril Dedeoğlu'nun vefatı üzerine taziye..
Avrupa Parlamentosu, Türkiye ile Müzakerelerin Askıya Alınmasını Öneren Raporu Kabul Etti Avrupa Parlamentosu (AP), Türkiye ile yapılan üyelik müzakerelerinin askıya alınmasını öneren raporu ..
Akşener: MHP'ye de AK Parti'ye de Oy Veren İnsanlarımız Kardeşimizdir (3) AKŞENER ERZURUM'DAN AYRILDIMerkez Palandöken İlçesi'ndeki seçim koordinasyon merkezinin açılışına yapan İYİ Parti Gen..
Erdoğan: CHP Örtüsü Altında PKKlılar Belediyelere Sızdırılmaya Çalışılıyor (3)
Erdoğan: CHP Örtüsü Altında PKK'lılar Belediyelere Sızdırılmaya Çalışılıyor (3)
ÇAY DAVETİNİ REDDETMEDİCumhurbaşkanı Erdoğan, Gölbaşı'nda gerçekleştirdiği toplu açılış törenlerinin ardından kendisine yapılan çay davetlerini geri çevirmedi.
AP Genel Kurulunda Kabul Edilen "2018 Türkiye Raporu" TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, Avrupa Parlamentosu'nun (AP) 2018 Türkiye Raporu'na ilişkin, "Ülkemiz gerçekleriyle hiçbi..
Sarıeroğlu: 'Cumhur İttifakı Olarak Her Siyasi Görüşten Oy Bekliyoruz'
Sarıeroğlu: "Cumhur İttifakı Olarak Her Siyasi Görüşten Oy Bekliyoruz"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, "Cumhur İttifakı olarak her siyasi görüşten oy bekliyoruz.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Bizim Açımızdan Değersiz, Hükümsüz ve İtibarsız Bir Karar" ANKARA (İHA) – AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Avrupa Parlamentosunda kabul edilen Türkiye kararına ilişkin, "..
İnşallah Siyasi İstikrarımızı Bozmaya Çalışanlar Başarılı Olamayacak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "31 Mart'tan sonra Türkiye'de uzun bir süre seçim olmayacak.
TBMM Başkanı Mustafa Şentop Fas'ta TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği (İSİPAB) 14. Konferansı'na katılmak üzere geldiği Fas'ın başkenti Rabat'ta, Fas Te..
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Çat Kapı Çay Ziyareti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Çat Kapı Çay Ziyareti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde bazı evlere çat kapı ziyaretlerde bulundu.
Bakan Soylu: Şer İttifakının Partileri, Biz Hdpyi Taşımıyoruz Demiyor (4)
Bakan Soylu: Şer İttifakının Partileri, 'Biz Hdp'yi Taşımıyoruz' Demiyor (4)
'BURUNLARINDAN FİTİL FİTİL GETİRTECEĞİM'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bursa'daki programları kapsamında Mudanya ilçesi Güzelyalı Sahili'nde halka seslendi.
Sarıeroğlu: 'Vatanımız İçin Kirli Planları Olanlar Var, Milletimizin Ferasetine Güveniyorum'
Sarıeroğlu: "Vatanımız İçin Kirli Planları Olanlar Var, Milletimizin Ferasetine Güveniyorum"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Cumhur İttifakı'nın, hedefleri, idealleri ve gönülleri birleştirerek yola çıktığını söyleyerek, "31 Mart'ta farklı sonuçlar çıkmasını, ülkenin kaos içinde olmasını el...
BBP Yıldırım Belediye Başkan Adayı Özbek Karınca Misali Çalışıyor
BBP Yıldırım Belediye Başkan Adayı Özbek Karınca Misali Çalışıyor
Büyük Birlik Partisi (BBP) Yıldırım Belediye Başkan Adayı Ayhan Özbek, Yıldırım bizi, biz Yıldırım'ı biliriz.Vatandaşlarımızı hak ettikleri hizmetle buluşturacağız" dedi.
Seçimden Sonra Hayvanınız da Etiniz de Para Edecek" Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti'nin durmadan arı gibi çalışan, milletin derdi için dertlenen bir parti olduğunu söyledi.
Yalçın Topçu: 'Sandıkta Ne Kandildeki Yılanları Sevindireceğiz Ne de Pensilvanyadaki Çiyanları'
Yalçın Topçu: "Sandıkta Ne Kandil'deki Yılanları Sevindireceğiz Ne de Pensilvanya'daki Çiyanları"
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, birbirine benzemezler ittifakına izin vermeyeceklerini ifade ederek, "Sandıkta ne Kandil'deki yılanları sevindireceğiz ne de Pensilvanya'daki çiyanları" dedi.
» 1 2 3 4 5 6