13 Mart 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

13 Mart 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bilim İnsanları Mamut Klonlamaya Bir Adım Daha Yaklaştı Japon araştırmacılar, Sibirya'da bulunan yünlü mamut fosilinden aldıkları DNA örneklerini ile mamutları klonlamaya çalışmasına çok yakl..
Nijerya'da Okulun da İçinde Olduğu Bina Çöktü (3) Nijerya'nın en büyük kenti Lagos'ta bir okulun da içinde olduğu 3 katlı bina çöktü.
Dha Dış - İngiltere'nin Brexit Sürecinde Kritik Oylama Bugün İngiltere Parlamentosu'nda dün akşamki oylamada, revize edilmiş Brexit anlaşmasının ikinci defa reddedilmesi İngiltere'nin AB'den ..
İngiltere'nin Brexit Sürecinde Kritik Oylama Bugün İngiltere Parlamentosu'nda dün akşamki oylamada, revize edilmiş Brexit anlaşmasının ikinci defa reddedilmesi İngiltere'nin AB'den çıkış süre..
Brezilya'da Bir Okula Silahlı Saldırı: 8 Ölü – Brezilya'da 2 saldırgan bir okula silahlı baskın düzenledi.
Nijerya'da Okulun da İçinde Olduğu Bina Çöktü (5) Nijerya'nın en büyük kenti Lagos'ta bir okulun da içinde olduğu 3 katlı bina çöktü.
Dha Dış - Brezilya'da Bir Okula Silahlı Saldırı: 8 Ölü – Brezilya'da 2 saldırgan bir okula silahlı baskın düzenledi.
Nijerya'da Okulun da İçinde Olduğu Bina Çöktü (4) (Enkazdan Kurtarılanlar) Nijerya'nın en büyük kenti Lagos'ta bir okulun da içinde olduğu 3 katlı bina çöktü.
Rüşvetle Ukraynaya Girmek İsteyen İki Türk Gözaltına Alındı
Rüşvetle' Ukrayna'ya Girmek İsteyen İki Türk Gözaltına Alındı
Ukrayna'nın Odesa Uluslararası Havalimanı'nda ülkeye girişlerine izin verilmeyen iki Türk'ün, 'görevlilere rüşvet telif etmekten' gözaltına alındıkları belirtildi.
Nijerya'da Okulun da İçinde Olduğu Bina Çöktü (3) Nijerya'nın en büyük kenti Lagos'ta bir okulun da içinde olduğu 3 katlı bina çöktü.
Nijeryada Okulun da İçinde Olduğu Bina Çöktü (2)
Nijerya'da Okulun da İçinde Olduğu Bina Çöktü (2)
Nijerya'nın en büyük kenti Lagos'ta bir okulun da içinde olduğu 3 katlı bina çöktü.
Nijerya'da Okulun da İçinde Olduğu Bina Çöktü (2) Nijerya'nın en büyük kenti Lagos'ta bir okulun da içinde olduğu 3 katlı bina çöktü.
Nijerya'da Okul Çöktü, Enkaz Altındakiler Kurtarılmaya Çalışılıyor Nijerya'nın en büyük şehirlerinden Lagos'ta 3 katlı bir okul çöktü.
Polisin Silahını Almaya Çalışan Şüpheli Vuruldu Brezilya'da polisin belindeki silahı almaya çalışan bir şüpheli vuruldu.
Tanker Sürücüsü Uyuyakaldı, Dehşete Düşüren Kazayı Arkadaki Araç Kaydetti Meksika'da bir akaryakıt tankerinin sürücüsü, seyir halindeyken uyuya kaldı.
Nijeryada Okul Çöktü, Enkaz Altındakiler Kurtarılmaya Çalışılıyor
Nijerya'da Okul Çöktü, Enkaz Altındakiler Kurtarılmaya Çalışılıyor
Nijerya'nın en büyük şehirlerinden Lagos'ta 3 katlı bir okul çöktü.
Brexit - İngiltere Parlamentosunda Yeni Oylama: ABden Anlaşma Olmadan Ayrılalım Mı?
Brexit - İngiltere Parlamentosu'nda Yeni Oylama: AB'den Anlaşma Olmadan Ayrılalım Mı?
Brexit anlaşmasını dün akşam ikinci kez reddeden İngiltere Parlamentosu bugün ülkenin Avrupa Birliği'nden (AB) anlaşma olmadan ayrılıp ayrılmamasını oylayacak.
Googleın Mesajlaşma Uygulaması Allo Kapatılıyor
Google'ın Mesajlaşma Uygulaması Allo Kapatılıyor
Dünyanın önde gelen teknoloji devlerinden biri olan Google, uzun zamandır kullanıcıların hizmetinde olan mesajlaşma servisi Allo'nun fişini bugün çekiyor.
Belçikada Otelde Yangın; 1 Kişi Hastaneye Kaldırıldı
Belçika'da Otelde Yangın; 1 Kişi Hastaneye Kaldırıldı
– Belçika'da bir otelde çıkan yangın sonucu 170 otel müşterisi tahliye edildi.
Türk Edebiyatı Eserleri Londra Kitap Fuarı'nda İngiltere'nin başkenti Londra'da bu yıl 48'ncisi düzenlenen Kitap Fuarı (London Book Fair) ziyaretçi akınına uğradı.
Suriye'de Rejim, İdlib'e 'Beyaz Fosfor' ile Saldırdı – Suriye'de yerel kaynaklar, Esad rejiminin İdlib'in güneyindeki Temaniye beldesine beyaz fosforla saldırdığını duyurdu.
Reklam Panosundaki "Babamızın Doğumgününü Kutlayın" Şakasına Binlerce Kişi Yanıt Verdi ABD'nin New Jersey eyaletinde, bir baba oğullarının bir reklam panosuna cep telefonu numarasını koyup "B..
Yangında Zarar Gören İtalyan Kargo Gemisi Battı – Pazar günü çıkan yanında büyük zarar gören İtalyan kargo gemisi 'Grande America', Fransa'nın Atlantik açıklarında battı.