12 Mart 2019 Salı Günü Ekonomi Haberleri

12 Mart 2019 Salı Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bimex Payları Borsa Kotundan Çıkarıldı Borsa İstanbul, Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret AŞ'nin bugünden itibaren borsa kotundan çıkarıldığını duyurdu.
Brexit anlaşması reddedildi
Brexit anlaşması reddedildi
İngiliz parlamentosu revize edilmiş Brexit anlaşmasını da reddetti.
Yüzde 75 Hibeyi Baba Oğluna Vermiyor'
Yüzde 75 Hibeyi Baba Oğluna Vermiyor"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, kaz yetiştiriciliğini desteklediklerine işaret ederek, "En az bin adet damızlık kaz ve en az 500 adet ticaret kazına sahip üreticiye, yeni kümes yapımı ve alet ekipman alımına...
Volkswagen, yeni fabrika yatırımı için görüşmeleri hızlandırdı
Volkswagen, yeni fabrika yatırımı için görüşmeleri hızlandırdı
Volkswagen, yurtdışındaki yeni fabrika yatırımı için görüşmelerini hızlandırdı.
'31 Mart en önemli seçimlerden biridir'
"31 Mart en önemli seçimlerden biridir"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ""Muhalefet ne kadar önemsiz hale getirmeye çalışsa da 31 Mart ülkemizin en önemli seçimlerinden biridir.
Avrupa borsaları karışık seyirle kapandı
Avrupa borsaları karışık seyirle kapandı
Avrupa borsaları günü karışık seyirle tamamladı.
Tüik'den Gsyh'de Baz Alınan Dolar Kuruna İlişkin Açıklama Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), dün açıklanan Gayrisafi Yurt İçi Hasıla (GSYH) sonuçlarına ilişkin basında ve sosyal medyada yer al..
Pakistana kapıda vize dönemi başlıyor
Pakistan'a 'kapıda vize' dönemi başlıyor
Pakistan Enformasyon ve Yayıncılık Bakanı Çaudri, "Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 5 ülke vatandaşları için e-Vize'ye geçiyoruz.
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı Avrupa borsaları günü karışık seyirle tamamladı.
SPK'dan Muafiyet Açıklaması Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Yatırım Fonlarına İlişkin Esaslar Tebliği'nde yapılan değişiklik ile birlikte Türkiye Varlık Fonu tarafından ihraç edilecek olan par..
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), "Yatırım Fonlarına İlişkin Rehber"in "Fon Portföyünü Oluşturan Varlık ve İşlemlere İlişkin Esaslar" başlıklı bölümüne "Para Piyasası Fonlar..
Sterlin Brexit Oylaması Öncesinde Değer Kaybetti İngiltere Başsavcısı Geoffrey Cox, Brexit anlaşmasının "tedbir maddesi"ne ilişkin ek güvenceler getiren yeni düzenlemenin, ülkenin Avrupa Birl..
Başbakan Theresa May: Brexit gerçekleşemeyebilir
Başbakan Theresa May: Brexit gerçekleşemeyebilir
İngiltere Başbakanı Theresa May, AB'den ayrılık anlaşmasının bugün kabul edilmemesi durumunda Brexit'in gerçekleşemeyebileceğini söyledi.
Bakan Dönmez: Elektrik İhracatımız, İthalatımızın Üstüne Geçti (2) ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, son 15 yıldaki yatırımlarla elektrikte arz güvenliği probleminin kalmadığını ..
Boeing: Şu Anda Operatörler İçin Teknik Bir Rehber Güncellemesi Yok ABD havacılık şirketi Boeing'den yapılan açıklamada, şirketin bazı ülkelerin aldığı hava sahalarını Boeing 737-8 MAX modeli..
Rus Turist Sayısında Rekor Kırmayı Hedefliyoruz'
Rus Turist Sayısında Rekor Kırmayı Hedefliyoruz"
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 2019'un 'Türkiye-Rusya Kültür ve Turizm Yılı' ilan edilmesini de fırsat bilerek, Rus turist sayısında tüm zamanların rekorunu kırmayı hedeflediklerini bildirdi.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 870,63 puan artışla 101.721,05 puandan kapandı.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 875 milyar lira olarak hesaplandı.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca Boeing 737 Max 8 ve Boeing 737 Max 9 Tipi Uçakların Uçuşlarının... Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca Boeing 737 MAX 8 ve Boeing 737 MAX 9 tipi uçakların uçuş..
Ülkemizde Doğal Gaz Kullanan Nüfus 50 Milyona Ulaştı'
Ülkemizde Doğal Gaz Kullanan Nüfus 50 Milyona Ulaştı"
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Ülkemizde doğal gaz kullanan nüfus 50 milyona ulaştı.
Boeing'e Ait İki Tip Uçağın Uçuşu Durduruldu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Boeing 737 MAX 8 ve Boeing 737 MAX 9 tipi hava araçlarının uçuşlarının, uçuş emniyetini teminen tedbir amaçlı olar..
THY Boeing 737 Max Tipi Yolcu Uçaklarının Ticari Operasyonlarını Durdurdu (3) Türk Havayolları (THY), filosunda bulunan 12 adet Boeing 737 Max tipi yolcu uçağının ticari operasyonlarının, 13 ..
THY Boeing 737 Max Tipi Yolcu Uçaklarının Ticari Operasyonlarını Durdurdu (2) Türk Havayolları (THY), filosunda bulunan 12 adet Boeing 737 Max tipi yolcu uçağının ticari operasyonlarının, 13 ..
Koşullara Rağmen İhracatımızı Arttırmayı Başardık" Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Biz dış ticaret olarak üçüncü çeyrekte Türkiye'nin büyümesine 6,73 katkı sağladık.
Vali Karaloğlu Turizmcilere Destek İçin Moskovada
Vali Karaloğlu Turizmcilere Destek İçin Moskova'da
Antalla Valisi Münir Karaloğlu Moskova Uluslararası Turizm Fuarı'nda Antalya standlarını ziyaret etti.
THY Boeing 737 Max Tipi Yolcu Uçaklarının Ticari Operasyonlarını Durdurdu Türk Havayolları (THY), filosunda bulunan 12 adet Boeing 737 Max tipi yolcu uçağının ticari operasyonlarının, 13 Mart..
Giresunda Hedef 6 Bin 500 Yeni İstihdam
Giresun'da Hedef 6 Bin 500 Yeni İstihdam
Giresun'da, "Burası Türkiye, burada iş var" sloganıyla başlatılan "İstihdam Seferberliği 2019" kampanyası bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,86 değer kazancıyla 101.721,05 puandan tamamladı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 0,86'lık yükselişle tamamladı.
Flash!!! THY : Filomuzda bulunan 12 adet Boeing 737 Max tipi yolcu uçağının ticari oparesyonları 13 Mart itibarıyla ikinci bir karara kadar durdurulmuştur.
Serbest Piyasada Altın Fiyatları Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 227,90 lira oldu.
Muradiye Islah Osb İstihdama Katkı Sağlayacak Manisa Valisi Ahmet Deniz, Yunusemre ilçesinde Muradiye Mahallesi'ne kurulması planlanan Muradiye Islah Organize Sanayi Bölgesi (OSB) çalışmaları..
» 1 2 3 4 5 6