12 Mart 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

12 Mart 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İngiltere Parlamentosu Brexit Anlaşmasını İkinci Kez Reddetti İngiltere Parlamentosu, Avrupa Birliği ile varılan ve ülkenin birlikten ayrılmasının koşullarını belirleyen anlaşmayı ikinci kez ..
Saakaşvili: "Poroşenko Seçimleri Kaybedince Ukrayna'ya Geri Döneceğim" - Ukrayna'nın sınır dışı ettiği eski Gürcistan Cumhurbaşkanı Mihail Saaşavili, Ukrayna'da 31 Mart'ta yapılacak seçimleri..
Yangında Zarar Gören İtalyan Kargo Gemisi Battı
Yangında Zarar Gören İtalyan Kargo Gemisi Battı
– Pazar günü çıkan yanında büyük zarar gören İtalyan kargo gemisi 'Grande America', Fransa'nın Atlantik açıklarında battı.
Avrupa'daki Tüm Boeing 737 Max'ların Uçuşları Askıya Alındı Etiyopya'daki uçak kazası sonrası Avrupa Havacılık Emniyeti Ajansı da(EASA), Avrupa'daki tüm Boeing 737 Max uçuşlarını askıya aldı.
ABD Havalimanları Biyometrik Yüz Tanıma Sistemi ile Donatılacak ABD Ulusal Güvenlik Bakanlığı, yüksek güvenlikli çözümler kapsamında, ülkedeki havalimanlarında 2021 yılına kadar yüz tanıma si..
Çin'de Donanmaya Ait Bir Uçak Düştü, 2 Kişi Hayatını Kaybetti ? Çin'de donanmaya ait bir uçağın düştüğü; uçakta bulunan iki mürettebatın da hayatını kaybettiği belirtildi.
Avrupa'da En Fazla Nakit Parayı Hangi Ülke Kullanıyor? Yapılan araştırmaya göre harcamalarda en fazla nakit parayı Yunanlılar kullanıyor.
ABD'de Yeşil Kart Başvurusu Reddedilen Pakistanlı: 'Gözaltında Tutulurken Sadece Domuz Etli Sandviç... ABD'de, yeşil kart başvurusu olan Pakistanlı bir kişi, gözaltına alınıp günler sonra baş..
Rand Corporation: Abd, 3. Dünya Savaşı Simülasyonumuzda Rusya ve Çin'e Yeniliyor Amerikalı küresel politikalar düşünce kuruluşu RAND Corporation, ABD'nin 3. Dünya Savaşı simülasyonlarında çeş..
Venezuelada Cessna 206 Tipi Uçak Düştü: 5 Ölü
Venezuela'da Cessna 206 Tipi Uçak Düştü: 5 Ölü
Venezuela'nın güneydoğusundaki Bolivar bölgesinde bulunan Gran Sabana'da Cessna 206 tipi bir düştü.
Sarhoş Sürücünün Neden Olduğu Kaza Kamerada ? Rusya'da sarhoş sürücünün hatalı dönüşü kazaya neden oldu.
Kendisini Yakalayan Adama Pelikanın Tepkisi Sert Oldu ' ABD'de Hunter Hardesty isimli bir adam, su üzerinde durmakta olan ve 'devlet korumasındaki' pelikanı balıkla kandırıp, üstüne atlayarak..
Singapur ve Avustralyadan Max 8 Yasağı
Singapur ve Avustralya'dan 'Max 8' Yasağı
Etiyopya Havayolları'nın Addis Ababa'dan Nairobi kentine uçuş yaptığı sırada düşen Boeing 737 Max 8 ile beraber aynı model uçağın son 5 ayda ikinci kez düşmesi, dünya gündeminin en ön sıralarında yer almaya devam ediyor.
Yemen'de Hava Saldırısında 23 Kişi Hayatını Kaybetti – Yemen'de Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçleri tarafından gerçekleştirilen hava saldırısı sonrası aralarında çocukların da bul..
Balıkçıların Deniz Aslanlarını Ses Fişeğiyle Korkutması Tepki Çekti Kanadalı bir grup balıkçının, deniz aslanlarını korkutmak için ses fişeği atması hayvan severlerin tepkisini çekti.
Venezuela'da Elektrik Kesintileri Altıncı Gününde Venezuela'da altı gündür yaşanan elektrik kesintileri ülkeyi felç etti.
Google, Otel ve Uçak Rezervasyon İşine de Girdi Teknoloji devi Google, otel ve uçak rezervasyonları için yeni bir uygulama başlattı.
Venezuela'da Elektrik Kesintileri Altıncı Gününde Venezuela'da altı gündür yaşanan elektrik kesintileri ülkeyi felç etti.