11 Mart 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

11 Mart 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Buteflika Uzun Zaman Sonra İlk Kez Televizyona Çıktı Cezayir Cumhurbaşkanı Abdulaziz Buteflika, uzun zaman sonra ilk kez televizyona çıktı.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Açıklaması
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Açıklaması
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "2018 yılında örgüte en çok katılım İstanbul'un Esenyurt ilçesindeki HDP binasından sağlanmaktadır.
Demir: '5 Yıl Gece Gündüz Koşturacağım'
Demir: "5 Yıl Gece Gündüz Koşturacağım"
Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "Cumhur İttifakı'nın adayı olarak kazandığımda Büyükşehir Belediye Başkanı olarak sabah namazıyla mesaiye başlayıp 5 yıl gece gündüz...
Buteflika, Cezayir'in Yeni Başbakanını Atadı Cezayir Cumhurbaşkanı Abdulaziz Buteflika, istifa eden Başbakan Ahmed Uyahya'nın yerine İçişleri Bakanı Nureddin Bedevi'yi getirdi.
Bakan Soylu: 'Kılıçdaroğlu, PKKyı Belediyelere Sızdırıp Yarın Çok Büyük Çatışma ve Kaosun Önünü...
Bakan Soylu: "Kılıçdaroğlu, PKK'yı Belediyelere Sızdırıp Yarın Çok Büyük Çatışma ve Kaosun Önünü...
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Kılıçdaroğlu çok büyük bir tezgahı ortaya koymaktadır.
AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Köken: 'İndi Bindiler Belli Zaman Dilimi İçinde Ücretsiz...
AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Köken: "İndi Bindiler Belli Zaman Dilimi İçinde Ücretsiz...
AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken, "İndi bindiler belli zaman dilimi içinde ücretsiz olacak.
Başkan Eroğluna Coşkulu Karşılama
Başkan Eroğlu'na Coşkulu Karşılama
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, mahalle mitinginde vatandaşların sevinç gösterileri ile coşkuyla karşılandı.
Bakan Çavuşoğlu: Hdp'yle İttifakımız Yok Desinler DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Şimdi İP'çiler geliyor 'Sayın Bakanım bize terörist diyorsun.' Ben İP'e terörist parti dedim mi? CHP'ye t..
Meral Akşener: Türk Milletine Bir Değil, Bin Meral Helal Olsun (2) 'SAVAŞA GİDER GİBİ BELEDİYE SEÇİMİ YAPIYORLAR'İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Niksar'da esnafı ziyaret ettikten sonra ..
Ekrem İmamoğlu: 'Kentsel Dönüşüm Kabus Olmaktan Çıkacak'
Ekrem İmamoğlu: "Kentsel Dönüşüm Kabus Olmaktan Çıkacak"
CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Eyüpsultan'da tapu ve imar sorunu yaşayan vatandaşlarla bir araya gelerek, "Farklı kurumlarla yapılan sözleşmede belediye garantör olacak ve vatandaş asla...
İran Cumhurbaşkanı Ruhani: "Irak'la Vize Ücreti Karşılıklı Olarak Kaldırıldı" Irak'ın başkenti Bağdat'ta temaslarda bulunan İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, yaptığı açıklamada iki ülkenin kar..
Bakan Çavuşoğlu: 'Amerikada Yaşayan Ahıskalılara Çifte Vatandaşlık Vereceğiz'
Bakan Çavuşoğlu: "Amerika'da Yaşayan Ahıskalılara Çifte Vatandaşlık Vereceğiz"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Amerika'da yaşayan, Amerika vatandaşlığı elde etmiş Ahıska Türklerine de çifte vatandaşlık vereceğiz.
Finlandiya İçişleri Bakanı Mykkanen: "Deaş'a Katılan Finlandiya Vatandaşları Ülkeye Dönebilir" Finlandiya İçişleri Bakanı Kai Mykkanen, terör örgütü DEAŞ'a katılan Finlandiya vatandaşlarının ..
Siyaseti Millete Hizmet Aracı Olarak Görüyoruz'
Siyaseti Millete Hizmet Aracı Olarak Görüyoruz"
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Bu milleti, memleketi, 82 milyonu kardeş olarak bildiğimiz için, 7'den 70'e vatandaşımızı, ülkemizi yüceltmek için siyaset yapıyoruz.
Biz Beka Sorununu Ezbere Söylemiyoruz'
Biz Beka Sorununu Ezbere Söylemiyoruz"
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Halk desteği kendisiyle olan lider 'one minute' der yoluna devam eder. O yüzden biz beka sorununu ezbere söylemiyoruz.
Amerika'da Yaşayan Ahıska Türklerine Çifte Vatandaşlık Vereceğiz" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Amerika'da yaşayan ve Amerikan vatandaşlığı elde etmiş Ahıska Türklerine de çifte vatanda..
Bakan Kasapoğlu: 'Rabbim Ezanlarımızı Susturmak İsteyenlere Hiçbir Zaman Fırsat Vermesin'
Bakan Kasapoğlu: "Rabbim Ezanlarımızı Susturmak İsteyenlere Hiçbir Zaman Fırsat Vermesin"
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Rabbim ezanlarımızı susturmak isteyenlere hiçbir zaman fırsat vermesin.
Meral Akşener: Türk Milletine Bir Değil, Bin Meral Helal Olsun (2)
Meral Akşener: Türk Milletine Bir Değil, Bin Meral Helal Olsun (2)
'SAVAŞA GİDER GİBİ BELEDİYE SEÇİMİ YAPIYORLAR'İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Niksar'da esnafı ziyaret ettikten sonra Erbaa ilçesine geçti.
Bakan Çavuşoğlu: Hdpyle İttifakımız Yok Desinler
Bakan Çavuşoğlu: Hdp'yle İttifakımız Yok Desinler
DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Şimdi İP'çiler geliyor 'Sayın Bakanım bize terörist diyorsun.' Ben İP'e terörist parti dedim mi? CHP'ye terörist dedim mi? Hayır demiyorum.
Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken: 'Haliç ve İki Adayı Çok Farklı Bir Yapıya Çevireceğiz'
Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken: "Haliç ve İki Adayı Çok Farklı Bir Yapıya Çevireceğiz"
AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken, Haliç ve iki adayı çok farklı bir yapıya çevireceklerini belirterek, yaya köprüsü de yapılacağı müjdesini verdi.
Çukur Kazan Terör Örgütlerini O Çukura Gömmeye Devam Edeceğiz'
Çukur Kazan Terör Örgütlerini O Çukura Gömmeye Devam Edeceğiz"
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Çukur kazdılar, bu ülkenin birliğini beraberliğini o çukura gömmek istediler ama o çukur kazan terör örgütlerini o çukura gömmeyi biz bildik, gene de o çukura gömmeye devam edeceğiz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkaride
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkari'de
HAKKARİ (İHA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari'nin büyüleyen güzelliğinin Kandil'in kapı kulları tarafından kirletilmesine müsaade etmeyeceklerini belirterek, "Hakkari'nin sokaklarına, esnafına, bölücü...
AK Parti'nin Hakkari Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Son 17 yılda terör örgütlerinin ve uzantılarının sömürü ve yağma düzenini bozduk. Sadece te..
İyi Parti Genel Başkanı Akşener Tokat'ta İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Gerçekten üreten bir belediyecilik anlayışını hayata geçirecek, en önemlisi de israf yapmayacağız." dedi.
Bakan Gül: 'Erdoğan ve AK Parti Gidecek' Paydası Üzerinde İttifak Yapıyorlar (2) ARTVİN'DE HALKA SESLENDİAdalet Bakanı Abdülhamit Gül, Artvin'de Çayağzı Cumhur İttifakı seçim irtibat bürosunu..
Bakan Çavuşoğlu: 'Vatanını, Milletini Seven İnsanların Kurduğu İttifakla Diğer İttifakları Bir...
Bakan Çavuşoğlu: "Vatanını, Milletini Seven İnsanların Kurduğu İttifakla Diğer İttifakları Bir...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu "Büyük Türkiye için Cumhur İttifakı'nı kurduk. O yüzden vatanını, milletini seven insanların kurduğu ittifakla, diğer ittifakları bir tutmak bu millete hakarettir.
AK Parti'nin Hakkari Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ezanımıza, bayrağımıza saygı göstermeyene, hiç kimse kusura bakmasın biz saygı da duymayız ..
Erdoğan: Hiç Kimseye Bu Devlet Üzerinde Ameliyat Yaptırmayız (3)
Erdoğan: Hiç Kimseye Bu Devlet Üzerinde Ameliyat Yaptırmayız (3)
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, HAKKARİ'DE KONUŞTUCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şırnak'ın ardından miting için Hakkari'ye geldi.
Bu Toprakların Şifresini Almak İstiyorlar" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bu toprakların şifresi tevhittir.
İçinde Teröristlerin Olduğu Bir İttifakı Bizimle Kıyaslamak Bize Hakarettir" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Vatanını, milletini seven insanların kurduğu ittifakla, diğer ittifakları bir ..
Yıldırım Seçim Çalışmalarını Bağcılarda Sürdürdü
Yıldırım Seçim Çalışmalarını Bağcılar'da Sürdürdü
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmalarını Bağcılar'da sürdürdü.
Başkan Ergün: 'Hiçbir Zaman Siyasi Düşünmedik, Oy Kaygısı Gütmedik'
Başkan Ergün: "Hiçbir Zaman Siyasi Düşünmedik, Oy Kaygısı Gütmedik"
Gölmarmara ilçesini ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, "Gölmarmara'mıza geride bıraktığımız 5 yılda 29 trilyonluk yatırım yaptık. Güle güle kullanılsın, helali hoş olsun. İnsanız, eksiğimiz...
CHP Milletvekili Aysu Bankoğlunun Sözlerine Tepki
CHP Milletvekili Aysu Bankoğlu'nun Sözlerine Tepki
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu'nun katıldığı bir televizyon programındaki sözlerine tepki göstererek, "Bartın Milletvekili sayın Bankoğlu'nun Almanya'da yapmış olduğu bir...
Bakan Koca: Sağlıkta Dışa Bağımlılığı Azaltacağız SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca, sağlıkta yerlileşme ve millileşmeye son derece önem verdiklerini belirterek, "İlaçta yüzde 54, malzemede yüzde ..
Bakan Gül: 'Erdoğan ve AK Parti Gidecek' Paydası Üzerinde İttifak Yapıyorlar ADALET Bakanı Abdulhamit Gül, "Karşı tarafta oy isteyen partilere bakın.
AK Parti Muğla Büyükşehir Adayı Dr. Hıdırdan Büyükşehir Yönetimine Eleştri
AK Parti Muğla Büyükşehir Adayı Dr. Hıdır'dan Büyükşehir Yönetimine Eleştri
AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, Cumhur İttifakı'nın Köyceğiz Seçim Bürosu açılışına katıldı.
Erdoğan: "Ordu Göreve Pankartı Açan Darbe Severlere, Esnafın Malını Yağmalayan Gezici Çapulculara,... Erdoğan: "Ordu göreve pankartı açan darbe severlere, esnafın malını yağmalayan gezici çap..
Hdp'nin Mardin Mitingi MARDİN (AA) - HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "Biz sandıklara gideceğiz.
Erdoğan: "Yatırım Siyasetimizle, Kardeşlik Siyasetimizle ve Hizmet Siyasetimizle En Büyük Darbeyi,... Erdoğan: "Yatırım siyasetimizle, kardeşlik siyasetimizle ve hizmet siyasetimizle en büyük..
Sağlık Bakanı Kocadan Zonguldakta Esnaflara Ziyaret
Sağlık Bakanı Koca'dan Zonguldak'ta Esnaflara Ziyaret
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Zonguldak'ta esnafları ziyaret etti.
CHP Lideri Kılıçdaroğlu Malatyaya Geliyor
CHP Lideri Kılıçdaroğlu Malatya'ya Geliyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçim öncesinde çeşitli ziyaretlerde bulunmak için 14 Mart Perşembe günü Malatya'ya geliyor.
MHP İl Başkanı Murat Çiçek: 'Türk Milleti Yeni Bir Marş Yazılmasına Fırsat Vermeyecek'
MHP İl Başkanı Murat Çiçek: "Türk Milleti Yeni Bir Marş Yazılmasına Fırsat Vermeyecek"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Başkanı Murat Çiçek, Türk milletinin geleceğine sahip çıkarak yeni bir marş yazılmasına asla fırsat vermeyeceğini söyledi.
Bakan Gül: Erdoğan ve AK Parti Gidecek Paydası Üzerinde İttifak Yapıyorlar
Bakan Gül: 'Erdoğan ve AK Parti Gidecek' Paydası Üzerinde İttifak Yapıyorlar
ADALET Bakanı Abdulhamit Gül, "Karşı tarafta oy isteyen partilere bakın.
CHP Sözcüsü Öztrak: İnceoğlu, Sela Konusundaki Yakışıksız Sözlerinden Disipline Sevk Edildi
CHP Sözcüsü Öztrak: İnceoğlu, Sela Konusundaki Yakışıksız Sözlerinden Disipline Sevk Edildi
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, sela konusunda yakışıksız ve kabul edilemez sözleri nedeniyle Akçay eski Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu'nun 'kesin ihraç' talebiyle disipline sevk edildiğini...
Mahkemeden Mansur Yavaş'a 10 Günlük Beyan Süresi Verildi Mansur Yavaş hakkında, "görevi kötüye kullanma" suçundan hazırlanan iddianame Ankara Batı 4. Ağır Ceza Mahkemesine gönderildi.
AK Parti'li Tunç ve CHP'li Bankoğlu'ndan Tv Programı Açıklaması AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu'nun Almanya'da katıldığı bir televizyon program..
Sırtını Yalnızca Bu Millete Dayamış Bir Hareketiz'
Sırtını Yalnızca Bu Millete Dayamış Bir Hareketiz"
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Biz birileri gibi sırtını terör örgütlerine, karanlık güçlere, bu ülke için kötü senaryolar besleyenlere değil, yalnızca ve yalnızca sırtını Borçka'ya, Artvin'e, bu ülkeye, bu millete...
» 1 2 3 4 5