11 Mart 2019 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

11 Mart 2019 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dolar büyüme kaygılarından besleniyor
Dolar büyüme kaygılarından besleniyor
6 majör döviz karşısında Amerikan parasının değerini ölçen endeks Fed'in faiz artıracağı beklentileri zayıflamasına karşın güçleniyor.
Galatasaray farklı kazandı
Galatasaray farklı kazandı
Galatasaray, sahasında ağırladığı Antalyaspor'u 5-0 yendi.
Dağıtım Bedeli Sadece Sayacı Okuyup Faturayı Bırakma Bedeli Değil'
Dağıtım Bedeli Sadece Sayacı Okuyup Faturayı Bırakma Bedeli Değil"
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, elektrik dağıtım bedeline ilişkin "Her yıl iletim, dağıtım için ayırdığımız kaynağın tutarı 9,5 milyar lira. İşletme gideri olarak da 17,5 milyar lira ayırıyoruz, etti 27...
4,7 trilyon dolarlık bütçe teklifi
4,7 trilyon dolarlık bütçe teklifi
ABD Başkanı Donald Trump, 4,7 trilyon dolarlık 2020 mali yılı bütçe teklifini Kongre'ye sundu.
Cezayirde seçimler ertelendi
Cezayir'de seçimler ertelendi
Cezayir Cumhurbaşkanı Buteflika, cumhurbaşkanlığı seçimlerini ertelediğini açıkladı.
Brexitin İngiltereye maliyeti: 900 milyar sterlin
Brexit'in İngiltere'ye maliyeti: 900 milyar sterlin
Bankalar, varlık yönetim ve sigorta şirketleri AB referandumundan bu yana İngiltere'den yaklaşık 900 milyar sterlin değerindeki varlığı AB ülkelerine taşıdı.
Avrupa borsaları yükselişle kapandı
Avrupa borsaları yükselişle kapandı
Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
İran ile Irak arasında ücretsiz vize kararı
İran ile Irak arasında ücretsiz vize kararı
İran ile Irak arasında ücretsiz vize anlaşması kararı alındı.
Finans Kuruluşları 900 Milyar Sterlin Değerinde Varlığı İngiltere'den Çıkardı İngiltere'deki bankaların ve finans kuruluşlarının Avrupa Birliği'nden (AB) çıkış kararının alınmasından bu yana ..
JP Morgandan Türkiye kararı
JP Morgan'dan Türkiye kararı
JP Morgan Türkiye'nin 2019 büyüme tahminini düşürdü.
Müsiad'dan Tasarruf Çağrısı Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Başkanı Hasan Basri Acar, ülke ekonomisine katkı sağlamak için gereksiz harcamalardan kaçınılması ve tasar..
Gaziantep'teki Fuarlara Ziyaretçi Akını Gaziantep'te düzenlenen 10. GAP Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı ile 15. Gapfood Gıda Fuarı'nı 5 günde 250 bin kişinin ziyaret ettiği bi..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 687,86 puan azalışla 100.850,42 puandan kapandı.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 869 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,68 değer kaybıyla 100.850,42 puandan tamamladı.
THY İki Ayda 10.85 Milyon Yolcu Taşıdı Türk Hava Yolları, bu yılın Ocak-Şubat döneminde 10 milyon 85 bin yolcu taşıdığını duyurdu.
Başkan Fındıkoğlu, Vali Karadenizi Ziyaret Etti
Başkan Fındıkoğlu, Vali Karadeniz'i Ziyaret Etti
Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Vali Yaşar Karadeniz'i ziyaret etti.
İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası'ndan "İeis Endüstriyi Keşfet Staj Programı" İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası (İEİS), ilaç endüstrisine ilgi duyan öğrencilere endüstriyi tanıtmak ve k..
Türkiye Otomotiv Sektörü 4 Nisan'da Automechanika İstanbul'da Buluşuyor Türkiye otomotiv endüstrisinin önde gelen markaları, 4-7 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan Automechanika İstanbul'da..
Kuveyt Türk'e Ifn Awards'ta İki Ödül Kuveyt Türk, IFN Awards 2019'da iki ödül birden kazandı.
Kapalıçarşı'da Altın Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,79 azalışla 226,20 liradan tamamladı.
Büyükelçi Eşleri Kırlent Tasarladı
Büyükelçi Eşleri Kırlent Tasarladı
Büyükelçi eşleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kız çocukları için düzenlenen sosyal sorumluluk projesi kapsamında kırlent tasarladı.
Benzine 15 Kuruş Zam Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından geçerli olmak üzere 15 kuruş zam yapıldı.
Büyüme Rakamlarının Yankıları Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, 2019 yılının ilk çeyreğinde büyümenin pozitife dönebileceğini, özellikle ocak ve şubat aylarında kamu harcam..
Hazine, Avro Cinsi Dibs İhracı Gerçekleştirecek Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından, finansman araçlarının çeşitlendirilmesi amacıyla 15 Mart 2019 valör tarihli avro cinsi sabit kuponlu Dev..
Hazine Dibs İhracı Gerçekleştirecek Hazine, Finansman araçlarının çeşitlendirilmesi amacıyla 15 Mart 2019 valör tarihli euro cinsi sabit kuponlu Devlet İç Borçlanma Senedi (DİBS) ihracı gerçe..
Altının Kilogramı 226 Bin 500 Liraya Geriledi Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 226 bin 500 liraya geriledi.
New York Borsası, Karışık Seyirle Açıldı New York borsası, güne karışık seyirle başladı.
Özel Teşvik Alan Güneş Enerji Paneli Üretimi Yapacak Tesisin Temeli Atıldı
Özel Teşvik Alan Güneş Enerji Paneli Üretimi Yapacak Tesisin Temeli Atıldı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Proje Bazlı Teşvik Paketinden yararlanarak Eko Temiz Enerji A.Ş. tarafından yaptırılan, "Fotovoltaik Güneş Paneli Üretim Tesisi ve Niğde Belediyesi Arıtma tesislerinin Temel...
Türkiye, geri dönüşümde ilk sırada
Türkiye, geri dönüşümde ilk sırada
Geçen yıl AB'den dönüştürülebilir atık ithal eden ülkeler arasında ilk sırayı Türkiye aldı.
Türkiye, Geri Dönüşümde İlk Sırada Türkiye, 2018 yılında Avrupa Birliği'nden (AB) dönüştürülebilir atık ithal eden ülkeler arasında ilk sırayı aldı.
» 1 2 3 4 5 6