11 Mart 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

11 Mart 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Polonya'da Şiddetli Rüzgâr, 400 Bin Evi Elektriksiz Bıraktı – Polonya'da şiddetli rüzgar yüzünden birkaç kişi yaralanırken, yüzlerce ev de elektriksiz kaldı.
Bulgaristan'da Başmüftülüğün Vergi Borcunun Silinmesi Tartışmalara Neden Oldu BULGARİSTAN Parlamentosu'nda Bulgaristan Müslümanları Başmüftülüğü'nün 8 milyon Leva (4 milyon Euro) vergi borcun..
Ruhani: Irakta Güvenlik, İstikrar ve Demokrasi Bizim İçin Çok Önemli
Ruhani: Irak'ta Güvenlik, İstikrar ve Demokrasi Bizim İçin Çok Önemli
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, resmi ziyareti kapsamında Bağdat'ta, Irak Cumhurbaşkanı Berhem Salih tarafından Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resmi törenle karşılandı.
İngiliz Polisi, Siyahi Genci Sprey Kutusu ile Darp Etti İngiltere'de bir grup polisin, gözaltına almaya çalıştığı siyahi bir gence uyguladığı şiddet büyük tepki çekti.
Rus Uçağı 'Bomba İhbarı' Nedeniyle Bükü'ye Acil İniş Yaptı (2) Rusya merkezli Ural Hava Yolları'na ait bir uçak, 'bomba ihbarı' nedeniyle Azerbaycan'ın başkenti Bakü'deki Haydar Aliyev Ulusla..
Rus Uçağı 'Bomba İhbarı' Nedeniyle Bükü'ye Acil İniş Yaptı Rusya merkezli Ural Hava Yolları'na ait bir uçak, 'bomba ihbarı' nedeniyle Azerbaycan'ın başkenti Bakü'deki Haydar Aliyev Uluslarara..
İngiltere'de Bıçaklı Saldırı Vakalarında Rekor Artış İngiltere'de bıçaklı saldırı vakaları rekor seviyede artış gösterdi.
Rusya'da Çöp Evde Bırakılan Kız Çocuğunu Polis Kurtardı Moskova'da bir kadın beş yaşındaki kızını çöp ve hamamböceği dolu apartman dairesinde günlerce yalnız bıraktı.
ABD'de Fair Haven Kentinin Yeni Belediye Başkanı Afrika Süt Keçisi Oldu
ABD'nin Vermont eyaletinin Fair Haven kentinin 60 üyeli halk meclisi, yıllık genel meclis toplantısında kentin yeni belediye başkanını seçti. Lincoln adlı yeni belediye başkanı 3 yaşında bir Afrika süt keçisi.
Ekvador'da Polis Helikopterinin Düşme Anı Amatör Kamerada Ekvador'da geçtiğimiz hafta meydana gelen ve 4 kişinin yaralanması ile sonuçlanan helikopter kazasına dair yeni görüntüler yayınlandı..
Çin ve Etiyopya, Boeing 737 Max'ları Yere İndirdi Çin Halk Cumhuriyeti ve Etiyopya, son 5 ayda meydana gelen 2 uçak kazasında uçak modelinin 'Boeing 737 Max 8' olması nedeniyle ülkelerinde ye..
İsveç'te Otobüsteki Patlama Amatör Kamerada İsveç'in başkenti Stockholm'de dün bir otobüsün gaz tankında meydan gelen patlama anını bir amatör kamera görüntüledi.
Selfie Çekmeye Çalışan Kadına Jaguar Saldırdı ABD'nin Arizona eyaletindeki bir hayvanat bahçesinde selfie çekmeye çalışan bir kadın, jaguarın saldırısına uğradı.
Selfie Çekmeye Çalışan Kadına Jaguar Saldırdı
Selfie Çekmeye Çalışan Kadına Jaguar Saldırdı
ABD'nin Arizona eyaletindeki bir hayvanat bahçesinde selfie çekmeye çalışan bir kadın, jaguarın saldırısına uğradı.
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Irakta
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Irak'ta
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, resmi ziyareti kapsamında Bağdat'ta.
Çin'in Plastik Atık İthalatını Durdurması ABD'yi Zor Durumda Bıraktı ABD'nin en büyük plastik atık ithalatçısı olan Çin, ABD'den 24 çeşit katı atık ithalatına yasak getirerek kabul ettiği atı..