10 Mart 2019 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

10 Mart 2019 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İzmir'de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü İzmir'de bir grup kadın "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" dolayısıyla Gündoğdu Meydanında etkinlik yaptı.
Şölende 6 Ton Hamsi Dağıtıldı
Şölende 6 Ton Hamsi Dağıtıldı
Muğla'da düzenlenen "5. Hamsi Şöleni"nde 6 ton balık pişirilerek vatandaşlara dağıtıldı.
Palandökende Güneşli Havada Kayak
Palandöken'de Güneşli Havada Kayak
Türkiye'nin kayak merkezlerinden Palandöken'de, yerli ve yabancı turistler mart ayında güneşli havada kayak yapmanın keyfini yaşadı.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü ANKARA (AA) – Ankara Hanımelleri ve Dayanışma Derneği, Çubuk ilçesinde "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" nedeniyle şehit ve gazi yakınları için program düzenledi.
İzmirde Deve Güreşi Festivali
İzmir'de Deve Güreşi Festivali
İzmir'in Bayraklı ilçesinde 8. Deve Güreşi Festivali düzenlendi.
2019 Raftingin Zirve Yapacağı Yıl Olacak'
2019 Raftingin Zirve Yapacağı Yıl Olacak"
Türkiye'nin en önemli rafting parkurlarından Melen Çayı'nda, sezonun ilk haftalarındaki yoğun talep, tesis sahiplerini sevindiriyor.
İkinci Bahar Bergamada Sahnelendi
İkinci Bahar' Bergama'da Sahnelendi
İZMİR'in Bergama ilçesinde sahnelenen ve iki usta oyuncu Cihat Tamer ile Bedia Ener'in aşk, romantizm ve komedi yüklü oyunu 'İkinci Bahar', izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.
Tarihi Palu Köprüsü Ziyaretçilerini Bekliyor Kültür ve Turizm Bakanlığının "Türkiye'nin en görkemli 13 köprüsü" arasında gösterdiği tarihi Palu Köprüsü ziyaretçilerini bekliyor.
Safronboluda Hafta Sonu Yoğunluğu
Safronbolu'da Hafta Sonu Yoğunluğu
UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan ve Osmanlı mimarisi, şehir hayatı ve kültürünü yansıtması dolayısıyla "Osmanlı'nın parmak izi" olarak adlandırılan Karabük'ün Safranbolu ilçesi, havaların ısınmasıyla yerli ve...
Ziyaretçi Yoğunluğuna Tarihi Evlerde 'Butik Otel' Çözümü
Ziyaretçi Yoğunluğuna Tarihi Evlerde "Butik Otel" Çözümü
Dünyanın en eski kentlerinden Şanlıurfa'da yıllara meydan okuyan, farklı mimarileriyle ziyaretçilerin ilgi odağı olan tarihi Urfa evlerinin, restorasyonun ardından butik otele dönüştürülerek, kentteki konaklama sorununun...
Futbolculuktan Şarkıcılığa Uzanan Yaşam Öyküsü İzmir'de "Nooran" ismiyle sahne alan İranlı şarkıcı Muhammed Khezili, profesyonel futbolculukla başladığı ilginç kariyeriyle dikkat çekiyor.
Türkiye'ye "En İyi Denizaşırı Destinasyon" Ödülü Türkiye, Çin'de düzenlenen "6. Road Trip Festival 2019"da "En İyi Denizaşırı Destinasyon" ödülüne değer bulundu.
Cem Yılmaz Yeni Gösterisiyle Londra'da Oyuncu, senarist, yönetmen ve komedyen Cem Yılmaz yeni gösterisi "Diamond Elite Platinum Plus" ile Londra'da sahneye çıktı.