1 Mart 2019 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

1 Mart 2019 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Suriyede kimyasal silah kullanıldığı kesinleşti
Suriye'de kimyasal silah kullanıldığı kesinleşti
Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü, geçen yıl 7 Nisan'da Suriye'de Doğu Guta'nın Duma ilçesinde kimyasal silah kullanıldığını doğruladı.
Marsta su izleri keşfedildi
Mars'ta su izleri keşfedildi
Gökbilimciler, Mars'ta birbiriyle bağlantılı eski yer altı göllerinin ve geniş yer altı suyu ağının varlığına dair izler bulunduğunu bildirdi.
Bakan Albayrak'tan Fikko Açıklaması Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi (FİKKO) 4. toplantısını gerçekleştirerek piyasalardaki likidite ve kredi büy..
Gazete Kadına Dair yayın hayatına başladı
Gazete Kadına Dair yayın hayatına başladı
Gazete Kadına Dair okuyucusu ile buluştu.
Bakan Dönmezden biyogaz açıklaması
Bakan Dönmez'den biyogaz açıklaması
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Kendi gazınızı kendinizin üretebileceği bir teknoloji üzerinde çalışıyoruz.
Türk savaş gemileri Egede hava savunma atışı yaptı
Türk savaş gemileri Ege'de hava savunma atışı yaptı
Türk savaş gemileri, Mavi Vatan - 2019 Tatbikatı'nın üçüncü gününde Enez açıklarında hava savunma atışı gerçekleştirdi.
Biz, bu toprakları böldürtmeyeceğiz
'Biz, bu toprakları böldürtmeyeceğiz'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim ülkemizde Kürdistan diye bir bölge var mı? Niye beka meselesi dediğimizi anlıyor musunuz? İstiyorsanız Kuzey Irak'ta Kürdistan var, defol oraya git. Biz, size bu toprakları böldürtmeyeceğiz.
Bahçeliden yeni parti açıklaması
Bahçeli'den yeni parti açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin yeni bir partiye değil, yeni hükümet sisteminin kökleşmesine ihtiyacı vardır.
Enerji Bakanı ve Aile Bakanı Zonguldakta
Enerji Bakanı ve Aile Bakanı Zonguldak'ta
Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk yarın Zonguldak'ta bir dizi ziyaretler gerçekleştirecek.
Kılıçdaroğlu: Mutfaktaki yangın sokağa taştı
Kılıçdaroğlu: Mutfaktaki yangın sokağa taştı
Türkiye'nin bir ekonomik krizin ortasında olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, mutfaktaki yangının artık sokağa taştığını söyledi.
Sigortacılık Sektörü 2019 Yılı İçin İyimser" Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) Başkanı Murat Büyükçelebi, 2018'in sigortacılık sektörünün beklentilerini tam olarak karşılamasa da..
Pakistan, Hint pilotu ülkesine teslim etti
Pakistan, Hint pilotu ülkesine teslim etti
Pakistan'ın düşürdüğü savaş uçağının pilotu Hindistan'a iade edildi.
Zonguldak'ta Trafiğe Kayıtlı Araç Sayısı 155 Bin 219 Oldu TÜİK'in 2019 Ocak ayı verilerine göre Zonguldak'ta trafiğe kayıtlı araç sayısı 155 bin 219 oldu.
Cavit Çağlar, TMSFye tüm borçlarını ödedi
Cavit Çağlar, TMSF'ye tüm borçlarını ödedi
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Cavit Çağlar'ın TMSF'ye olan tüm borçlarını ödediğini açıkladı.
Eren Erdeme hapis cezası
Eren Erdem'e hapis cezası
Eren Erdem, 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 Patriotlar için müzakereler başladı
Patriotlar için müzakereler başladı
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "Bugüne kadar Patriot konusunda, en son yaklaşık 2 yıl önce gönderdiğimiz mektuba olumlu bir cevap geldi Amerikalılardan ve müzakereler başladı.
Modernize Edilen Sarp Sınır Kapısı Yeni Yüzüyle Hizmete Girdi
Modernize Edilen Sarp Sınır Kapısı Yeni Yüzüyle Hizmete Girdi
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, modernize edilerek yeni yüzüyle hizmete giren Türkiye-Gürcistan sınırındaki Sarp Sınır Kapısı'nın Türkiye'de en fazla yaya geçişinin yaşandığı sınır kapısı olduğunu belirterek, bu kapıdan...
İş Adamları Artık Fikre Yatırım Yapıyor'
İş Adamları Artık Fikre Yatırım Yapıyor"
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Başkanı Orhan Turan, "İş adamları artık fikre yatırım yapıyor.
Meteorolojiden Kar Yağışı Uyarısı Artvin'in yüksek yerleri ve doğusu ile Ardahan'da yoğun kar bekleniyor.
Patriot Konusunda Müzakereler Başladı" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bugüne kadar Patriot konusunda, en son yaklaşık 2 yıl önce gönderdiğimiz mektuba olumlu bir cevap geldi Amerikalılar..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.263,35 puan azalışla 103.266,58 puandan kapandı.
Bu Hafta Borsa ve Döviz Kazandırdı, Altın Kaybettirdi Haftalık bazda Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri, haftalık bazda ortalama yüzde 0,08, dolar yüzde 1,18, avro yüzde 1,57 değer..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Şimdi Amerikalılar Patriot Satabileceklerini Söylediler ve... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Şimdi Amerikalılar Patriot satabileceklerini söylediler v..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bugüne Kadar Patriot Konusunda, En Son Yaklaşık 2 Yıl Önce... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bugüne kadar Patriot konusunda, en son yaklaşık 2 yıl önc..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 892 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,21 değer kaybıyla 103.266,58 puandan tamamladı.
Bakan Dönmez'den Köylerde Biyogaz Üretimi Açıklaması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Köylerimiz için müjdemiz var. Kendi gazınızı kendinizin üretebileceği bir teknoloji üzerin..
Piyasalar – Bist100 Yüzde 1.21 Düştü, Dolar 5.39 Lirada – Güne yüzde 0.15 artışla 104 bin 689 puanda başlayan Borsa İstanbul Endeksi (BİST), en düşük 102 bin 957 puanı ve en yüksek 104 bin 83..
Borsa Haftayı Düşüşle Tamamladı
Borsa Haftayı Düşüşle Tamamladı
Borsa, haftanın son iş gününü yüzde 1,21'lik düşüşle tamamladı.
Adana Ticaret Borsası Adana Ticaret Borsasında patatesin kilogramı en yüksek 2,80 liradan satıldı.
ATO Başkanı Baran Kobi Değer Kredisi-2'yi Değerlendirdi Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Kobi Değer Kredisi-2 paketinin yatırım, üretim ve istihdamı artıracağını belirterek, "..
Küresel Veri Panoraması – Küresel piyasaların yakından izlediği Cuma günü açıklanan verilerden seçmeler şöyle: ASYAJaponyaİmalat Satın Alma Yöneticileri Endeksi Şubat ayında, Ocak ayındaki 48..
» 1 2 3 4 5 6 7