8 Haziran 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

8 Haziran 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Nijerya'da kamyon ile otobüs çarpıştı: 19 ölü – Nijerya'da bir kamyon ile yolcu otobüsünün çarpışması sonucu meydana gelen kazada 18 kişi hayatını kaybetti.
Rusyada gözaltına alınan araştırmacı gazetecinin işkence gördüğü öne sürülüyor
Rusya'da gözaltına alınan araştırmacı gazetecinin işkence gördüğü öne sürülüyor
Moskova'da gözaltına alınan araştırmacı gazeteci Ivan Golunov'un avukatı, müvekkilinin gözaltında işkence gördüğünü öne sürdü.
İmam adayları, İslami İlimler Okuluna giriş sınavlarında ter döktü
İmam adayları, İslami İlimler Okulu'na giriş sınavlarında ter döktü
Almanya'daki Türk sivil toplum kuruluşları, yakın gelecekte ihtiyaçları olacak imamları yetiştirmek için çalışmalarını sürdürüyor.
Dört patisini de donma sonucu kaybeden kediye protez pati – Rusya'da kış aylarında dört patisini de donma sonucu kaybeden sokak kedisi Rhyzik'e protez pati takıldı.
Sarı Yelekliler protestosu 30'uncu haftasında Fransa'da Sarı Yelekliler protesto gösteriler 30'uncu haftasında da devam ediyor.
Almanya'da Sosyal Demokratlar genel başkan arıyor Almanya'da Sosyal Demokrat Parti (SPD), hafta başında tüm parti görevlerinden istifa eden Andrea Nahles'e halef ararken, parti içinden isimle..
Hindistanda kursta yangın: Öğretmen ve 2 çocuğu öldü
Hindistan'da kursta yangın: Öğretmen ve 2 çocuğu öldü
– Hindistan'da özel kursta çıkan yangında bir öğretmen ve 2 çocuğu kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybetti.
Tramvayda felç geçiren adamı sokağa atıp yolla devam ettiler!
Akılalmaz olay Rusya'nın Kirov şehrinde yaşandı. 2 kişi tramvayda felç geçiren adamı kollarından ve bacaklarından tutup yol kenarına bıraktılar. Kimsenin umursamadı adamı 2 kadın kurtardı.
Yeşiller nasıl Avrupada siyasetin yükselen gücü oldu?
Yeşiller nasıl Avrupa'da siyasetin yükselen gücü oldu?
Avrupa Parlamentosu seçimlerinde sağ popülist partilerin oylarında önemli miktarda bir artış bekleniyordu.
Türkiye ile Kanada arasında JETCO mutabakat zaptı imzalandı
Türkiye ile Kanada arasında JETCO mutabakat zaptı imzalandı
– Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye ve Kanada arasında Ortak Ekonomik ve Ticari İşbirliği Komitesi (JETCO) mutabakat zaptının imzalandığını duyurdu.
Almanya'da çocukları taşıyan otobüs kaza yaptı: 26 yaralı – Almanya'da 49 çocuğu taşıyan yolcu otobüsü, otomobil ile çarpıştı.
Kazakistan'da yakıt tankı patladı, itfaiye görevlileri canını zor kurtardı – Kazakistan'da bir akaryakıt tesisinde çıkan yangına itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği sırada bir tank patladı.
Kazakistan'da yakıt tankı patladı, itfaiye görevlileri canını zor kurtardı – Kazakistan'da bir akaryakıt tesisinde çıkan yangına itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği sırada bir tank patladı.
Hindistan'ı toz fırtınası, yağmur ve dolu vurdu: 26 ölü, 57 yaralı Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletini vuran toz fırtınası, yağmur ve dolu, 26 kişinin hayatını kaybetmesine, 57 kişinin de ya..