7 Haziran 2019 Cuma Günü Kültür-Sanat Haberleri

7 Haziran 2019 Cuma Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
10 Dünya Yıldızının Uyuşturucudan Önce ve Sonra Çekilen Fotoğrafları
10 Dünya Yıldızının Uyuşturucudan Önce ve Sonra Çekilen Fotoğrafları
Uyuşturucu kullandığını kabul eden ve bunun zararını yaşayan isimleri derlediğimiz bu listede oldukça ünlü isimler var. Kapak fotoğrafında gördüğünüz Macaulay Culkin dışında Britney Spears'tan, Amy Winehouse'a kadar çok...
Sorgun 11. Yağlı Güreşleri başladı Yozgat'ın Sorgun Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Geleneksel Yağlı Güreşleri başladı.
"Karacaoğlan Kayısı, Kültür ve Sanat Festivali" Mersin'in Mut ilçesinde kaymakamlık ve belediye iş birliğiyle 57'incisi düzenlenen "Karacaoğlan Kayısı, Kültür ve Sanat Festivali" başladı.
Ayvalık'ta tekne turlarına yoğun ilgi Balıkesir'in Ayvalık ilçesine tatile gelen yerli ve yabancı turistler, Ayvalık Adaları Tabiat Parkı'nda bulunan irili ufaklı 22 adaya düzenlenen tekne tu..
Boztepe teleferiği 6 günde 50 bin yolcuyu taşıdı Ordu'da 530 rakımlı Boztepe'ye 10 dakikada ulaşım imkanı sağlayan teleferik, 6 günde yaklaşık 50 bin kişiye hizmet verdi.
Ordu'da Boztepe teleferiği 6 günde 50 bin yolcuyu taşıdı Ordu'da 530 rakımlı Boztepe'ye 10 dakikada ulaşım imkanı sağlayan teleferik, 6 günde yaklaşık 50 bin kişiye hizmet verdi.
Eshab-ı Kehf'te bayram tatili yoğunluğu Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alan Kahramanmaraş'taki Eshab-ı Kehf Külliyesi'nde Rama..
Elazığ Milletvekili Demirbağ'dan SP hastası çocuğa ziyaret Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Keban ilçesinde yaşayan, doğum sırasında beynine oksijen gitmediği için serebral palsi (SP) hast..
Şanlıurfa'da aralarında husumet bulunan aileler barıştı Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde iki aile arasında mera nedeniyle başlayan husumet büyümeden sonlandırıldı.
Evlenip Kısa Yoldan Zengin Olmuş 10 Servet Avcısı
Evlenip Kısa Yoldan Zengin Olmuş 10 Servet Avcısı
İzdivaç programlarında zengin eş arayanların, 2.500 TL benim arabamın benzinine yetmez diyenlerin dünyasında yaşadığımızdan bu servet avcıları bizlere çok şaşılacak gelmeyecek.
Şarkışla'da "3. Emlek Aşıklar Festivali" yapıldı Sivas'ın Şarkışla ilçesinde "3. Emlek Aşıklar Festivali" düzenlendi.
Ormanya valabilere yeni yuva oldu Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde bulunan Avrupa'nın en büyük doğal yaşam parkı Ormanya, 5 küçük kanguru türü valabiye yuva oldu.
Kansere rağmen vazgeçmeyip ikiz doğurdu
İzmir'de, meme kanseri tedavisi gören ve doktorların "Hamile kalamazsın" dediği Meryem Avcılar kontrol için gittiği hastanede hamile olduğunu öğrendi. Yakınlarının "Bebekleri aldır" telkinlerini dinlemeyen Avcılar,...
Kansere rağmen ikiz doğurdu İzmir'de, meme kanseri tedavisinin ardından doktorların "hamile kalamazsın" dediği ve kontrol için gittiği hastanede ikiz bebeklere hamile olduğunu öğrenen Meryem ..
Şarkışla'da "3. Emlek Aşıklar Festivali" yapıldı Sivas'ın Şarkışla ilçesinde "3. Emlek Aşıklar Festivali" düzenlendi.
Göbeklitepe, Şanlıurfa turizmine yön veriyor Önemli turizm merkezlerinden biri olan ve 2019'un "Göbeklitepe Yılı" ilan edilmesiyle turizmde altın yılını yaşayan Şanlıurfa'da, Göbeklitepe'nin ..
Türkiye'nin ilk serbest katılımlı orkestrası Ankara'da kuruluyor Şef Musa Göçmen'in enstrüman çalabilen her çocuğun dev bir orkestranın parçası olabilmesi amacıyla başlattığı projeyle Ankara'..
Sınıf arkadaşı annesiyle beraber mezun olacak Üniversitede birkaç bölümü yarım bırakan Minel Cebir Yıldız, annesiyle beraber tercih ettikleri Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Değirmendere Ali Özbay..