5 Haziran 2019 Çarşamba Günü Kültür-Sanat Haberleri

5 Haziran 2019 Çarşamba Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Renan Koen'den Madrid'de piyano resitali Piyanist Renan Koen, Türkiye'nin Madrid Büyükelçiliğinin öncülüğünde düzenlenen bir etkinlikte İspanya'nın başkenti Madrid'deki Ordular Kültür Merkezi..
450 metre yükseklikteki cam terasta bayram yoğunluğu Kastamonu'nun Azdavay ilçesindeki Çatak Kanyonu'nda 450 metre yükseklikte yapılan cam terasta yoğunluk yaşanıyor.
Güney Ege sahillerinde bayram yoğunluğu Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla Muğla'nın turistik ilçelerindeki sahillerde yoğunluk yaşanıyor.
Melen Çayı'nda raftingcilerin bayram yoğunluğu Düzce ve çevre illerden Melen Çayı'na gelen adrenalin tutkunları, yoğunluk oluşturdu.
Mavi bayraklı plajlarda bayram tatili yoğunluğu Hava sıcaklığının 28 derece ölçüldüğü Kocaeli'de, Ramazan Bayramı tatilini fırsat olarak değerlendirenler sahillerde serinlemeye çalıştı.
Balıklıgöl'de "Ramazan Bayramı" bereketi "Peygamberler şehri" olarak nitelendirilen Şanlıurfa'da, Hazreti İbrahim'in doğup büyüdüğü ve dönemin hükümdarı Nemrut tarafından ateşe atıldığı yer o..
Ovacık'ta foto safari heyecanı Tunceli'nin Ovacık ilçesinde 6-9 Haziran tarihleri arasında 2. Geleneksek Ovacık Foto Safari Yarışması gerçekleştirilecek.
Vali Sonel'den Mehmetçik'e bayram sürprizi Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Ramazan Bayramı dolayısıyla kentteki bir karakolu ziyaretinde kendi telefonundan sürpriz şekilde ailesini görüntülü ola..
Su yılanları radyo vericisiyle takip ediliyor Ege Üniversitesi (EÜ) bilim insanları tarafından yürütülen ve TÜBİTAK tarafından desteklenen proje ile su yılanlarının yaşam döngüleri radyo veri..
Sinemada yazılım dönemi
Sinemada yazılım dönemi
KÜLTÜR ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, yeni düzenleme ile sinema gösterimi yapan merkezlere yazılım zorunluluğu getirildiğini söyledi.
Macera sevenler tatillerine "heyecan" katıyor Dünyanın önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Antalya'yı tercih eden adrenalin tutkunları, yaklaşık 300 parkurda gerçekleştirilen deni..
Ermenek'in pekmez helvası tanıtım bekliyor Karaman'ın Ermenek ilçesinde yüzyıllardır şeker yerine bölgede üretilen üzümlerden yapılan ve beğenilerek tüketilen "Ermenek pekmez helvası"nın daha..
"Teknoloji bayramın manevi dokusunu zedeliyor" diyen uzmandan "dijital detoks" önerisi Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi ve Dijital İletişim Araştırmacısı Doç. Dr. Ali Mur..
Safranbolu'da bayram yoğunluğu UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan Karabük'ün tarihi konaklarıyla ünlü Safranbolu ilçesi, Ramazan Bayramı tatilinde çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağı..
Şehit Eren Yücel'in adını yeğeni yaşatacak Tunceli'nin Ovacık ilçesinde güvenlik güçleri ile terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Eren Yücel'in ad..