4 Haziran 2019 Salı Günü Politika Haberleri

4 Haziran 2019 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Fındığı her ortamda gündeme getireceğiz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Daha önce olduğu gibi fındığı her ortamda gündeme getireceğiz.
Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy: 'Rusya ile müzakereye hazırız'
Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy: "Rusya ile müzakereye hazırız"
Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, NATO Genel Sekereteri Jens Stoltenberg ile yaptığı ortak basın toplantısında ülkesini NATO ve Avrupa Birliği üyesi yapmayı hedeflediğini ve doğudaki savaşı sonlandırmak için...
Bakan Kurum, hemşehrileriyle bayramlaştı (3) 'BİNALİ YILDIRIM'I İSTANBUL'DA 23 HAZİRAN'DA BAŞKAN YAPACAĞIZ'Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, memleketi Konya'daki programında AK Parti İl..
Bakan Soylu: CHP'liler bana 'akıllı ol' diye seslendi, kınıyorum (2) O SÖZLER KAMERADAİçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya, Trabzon Havalimanı'nda, Millet İttifakı'nın CHP'li İstanbul Büyükşehir..
"Bizi yıldırmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz" Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bu coğrafyada lider ülke olma azmi ve gayretiyle yürüt..
"Kato Dağı'ndan Kandil Dağı'na az mesafe kaldı" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kato Dağı'nın artık ay yıldızlı bayrağın hüküm sürdüğü, ezan-ı Muhammedi'nin beş vakit okunduğu bir yer olduğun..
"Bizim daha yapacak çok işimiz var" AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Cumhur İttifakı olarak AK Parti ve MHP, farklı bir vizyonla bu ülkeyi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıka..
AK Parti'de bayramlaşma programı AK Parti Manisa İl Başkanlığı tarafından Şehzadeler ve Yunusemre ilçe başkanlığının destekleriyle bayramlaşma töreni düzenlendi.
Bakan Kurum, hemşehrileriyle bayramlaştı (3)
Bakan Kurum, hemşehrileriyle bayramlaştı (3)
'BİNALİ YILDIRIM'I İSTANBUL'DA 23 HAZİRAN'DA BAŞKAN YAPACAĞIZ'Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, memleketi Konya'daki programında AK Parti İl Başkanlığı tarafından parti binasında düzenlenen bayramlaşma törenine...
Bakan Soylu Trabzon Havalimanı çıkışında kendisine yönelik tepkiyi gündeme getirdi
Bakan Soylu Trabzon Havalimanı çıkışında kendisine yönelik tepkiyi gündeme getirdi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Havalimanı'nda CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nu karşılamak için bekleyen gruptan kendisine 'Akıllı ol' diye seslendiğini ifade ederek, "Bunu...
"Ben provokasyona gelmem" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nu Trabzon Havalimanı'nda karşılayanlar arasında bulunan bir kişinin..
"İstanbul seçimleri inşallah şaibesiz bir şekilde gerçekleşecek" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "İstanbul seçimleri inşallah şaibesiz bir şekilde gerçekleşecektir.
Bakan Soylu: CHP'liler bana 'akıllı ol' diye seslendi, kınıyorum İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Havalimanı'nda, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nu karşıl..
Ekrem İmamoğlu, Trabzon'da MİLLET İttifakı'nın CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Trabzon'a geldi.
Sudan'da 9 ay içinde seçime gidiliyor Sudan'da askeri cunta lideri Orgeneral Abdulfettah el-Burhan, muhalif gruplarla diyaloğu durduklarını ve 9 ay içinde seçim yapma kararı aldıklarını duyur..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: 'İstanbul seçimleri demokratik bir fırsat oluşturuyor'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: "İstanbul seçimleri demokratik bir fırsat oluşturuyor"
İstanbul seçimlerinin ülkenin demokratik olgunluğunu tüm dünyaya göstermek için bir fırsat oluşturduğunu belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Türkiye demokrasisiyle ilgili hiçbir şekilde geçerliliği...
Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya liderleriyle bayramlaştı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dünya liderleriyle bayramlaştı.
Trump: 'İngilterenin Avrupa Birliğinden çıkışı gerçekleşmeli'
Trump: "İngiltere'nin Avrupa Birliğinden çıkışı gerçekleşmeli"
ABD Başkanı Donald Trump, "İngiltere'nin Avrupa Birliğinden çıkışı gerçekleşecek ve bu gerçekleşmeli" dedi.
Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım, mazbatasını aldı KIRIKKALE'nin Keskin ilçesinde yenilenen belediye başkanlığı seçimini kazanan AK Parti'li Dede Yıldırım, mazbatasını aldı.
Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım, mazbatasını aldı
Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım, mazbatasını aldı
KIRIKKALE'nin Keskin ilçesinde yenilenen belediye başkanlığı seçimini kazanan AK Parti'li Dede Yıldırım, mazbatasını aldı.
AK Partiden geleneksel bayramlaşma töreni
AK Parti'den geleneksel bayramlaşma töreni
AK Parti Van İl Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla geleneksel bayramlaşma töreni düzenlendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, liderler ile bayramlaştı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, dünya liderleriyle bayramlaştıCumhurbaşkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Az..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünya liderleriyle bayramlaştı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği telefon görüşmeleriyle dünya liderleriyle bayramlaştı.
AK Parti Bursa Teşkilatı bayramda bir araya geldi
AK Parti Bursa Teşkilatı bayramda bir araya geldi
AK Parti Bursa İl Teşkilatı bayramlaşma programında bir araya geldi.
ABD Başkanı Trump Downing Streette
ABD Başkanı Trump Downing Street'te
ABD Başkanı Donald Trump, İngiltere ziyaretinin ikinci gününde Downing Street'te Başbakan Theresa May ile bir araya geldi.
"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olamazsın" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'na yönelik, "Bu kadar soru işa..
MHPli Akçaydan YSKya eleştiri
MHP'li Akçay'dan YSK'ya eleştiri
MHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Yüksek Seçim Kurulunun 23 Haziran'da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde haklarında soruşturma başlatılan ilçe seçim kurulu...
Erdoğan'dan, 'Dünya Çevre Günü' mesajı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 5 Haziran Du¨nya C¸evre Gu¨nu¨ mesajında, "Sanayiles¸me ve modern teknolojideki hızlı gelis¸me, insana dogˆaya mu¨da..
Erdoğan'dan "Dünya Çevre Günü" mesajı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Çevre sorunları tüm insanlığın müşterek meselesi olup çözümü uluslararası iş birliğini gerektirmektedir.
» 1 2 3