4 Haziran 2019 Salı Günü Kültür-Sanat Haberleri

4 Haziran 2019 Salı Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Ajda Pekkan Bodrum'da konser verdi Ünlü şarkıcı Ajda Pekkan, Muğla'nın Bodrum ilçesinde konser verdi.
"X-Men: Dark Phoenix" yarın vizyona girecek X-Men film serisinin on üçüncü ve yeni bir X-Men üçlemesinin başlangıç filmi olan "X-Men: Dark Phoenix" yarın vizyona girecek.
Çeşme Pırlanta Halk Plajı açıldı Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, "2023'te turizm gelirlerimizi 70 milyar dolara çıkarmayı hedefliyoruz.
"Turizmden maksimum gelir elde etmemiz lazım" Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, turizmi şehir merkezlerine çekmek istediklerini belirterek, "Bizim turizmden maksimum gelir elde etmem..
İyi kalpleri ile çocuklara bayramda gülücük dağıttılar Ağrı'da, hayırseverlerce oluşturulan "İyi Kalpli Eller" adlı iyilik hareketi mensupları ile "Milyon Gülücük Projesi"nde yer alan ünivers..
Batman'da bayramlaşma programı Batman'da Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.
Bodrum Halk Plajı açıldı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bodrum Halk Plajı'nın açılışında "Turizm deyince sadece yabancı turisti düşünmemek lazım. Özellikle turizm bölgelerinde yaş..
"Arkeoloji aşkı" emekli öğretmene üniversite okuttu - MERSİN Mersin'de 65 yaşındaki emekli öğretmen Aynur Kaçıra, arkeolojiye olan merakı dolayısıyla girdiği Mersin Üniversitesi (MEÜ) Arkeolo..
Kazdağları'nın eteklerinde bayramlık "antika pazarı" Balıkesir'in Edremit ilçesinde, Kazdağları'nın eteklerindeki turistik Çamlıbel Mahallesi'nde bölge halkının atalarından kalma eserleri sat..
Bilecik'te mezarlıkta toplu bayramlaşma geleneği Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde asırlardır sürdürülen gelenek kapsamında bayram namazı sonrası mezarlıkta toplanan vatandaşlar birbirleriyle ba..
"Arkeoloji aşkı" emekli öğretmene üniversite okuttu Mersin'de 65 yaşındaki emekli öğretmen Aynur Kaçıra, arkeolojiye olan merakı dolayısıyla girdiği Mersin Üniversitesi (MEÜ) Arkeoloji Bölümü..
Turizmin gözdesi "Sümela" ziyaretçilerini bekliyor Sümela Manastırı, 4 yıldır süren restorasyon ve kaya ıslahı çalışmalarının ardından konuklarını ağırlamaya başladı.
Gediz gönüllüsü 40 yıldır mücadeleyi bırakmıyor Gediz Havzası Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma, Çevre ve Kalkınma (GEMA) Vakfı kurucusu ve başkanı 69 yaşındaki Şener Kilimcigöldelioğlu, yaşam..
Konyanın peribacaları; Kilistra Antik Kenti
Konya'nın peribacaları; Kilistra Antik Kenti
KONYA'da tarihi 'Kral Yolu' üzerinde bulunan ve Kapadokya'daki peribacaları benzeri yapısıyla dikkat çeken 'Kilistra Antik Kent', ziyaretçilerini tarihi bir yolculuğa çıkarıyor.