30 Haziran 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

30 Haziran 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
SP lideri Karamollaoğlu'ndan ilaç ve tarımsal üretim uyarısı SAADET Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Uşak 6. Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada,Türkiye'nin acilen..
Kılıçdaroğlu, Kırşehirde hak, hukuk, adalet sloganı ile karşılandı
Kılıçdaroğlu, Kırşehir'de 'hak, hukuk, adalet' sloganı ile karşılandı
KIRŞEHİR (İHA) – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kırşehir Belediyesi girişinde partilileri tarafından 'hak, hukuk, adalet' sloganı ile karşılandı.
"İstanbul'u bu kez CHP'den Yeniden Refah olarak alacağız" Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Biz nasıl ki 1994'te Refah Partisi olarak SHP'den İstanbul'u aldıysak, tarih teke..
Dışişleri Bakanlığı: "Vatandaşlarımız derhal serbest bırakılmalı" Dışişleri Bakanlığı, Libya'da Hafter'e bağlı illegal milis güçler tarafından kaçırılan 6 Türk vatandaşının derhal serbest bır..
Dışişleri: Irak Büyükelçiliği Maslahatgüzarı bakanlığa çağrıldı DIŞİŞLERİ Bakanlığı'nca Irak Büyükelçiliği Maslahatgüzarı'nın bugün bakanlığa çağrıldığı belirtilerek, "Maslahatgüzara, PKK'ya ..
Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Irak Büyükelçiliği Maslahatgüzarının bugün bakanlığa... Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Irak Büyükelçiliği Maslahatgüzarının bugün baka..
Bakan Akar: 'Her türlü tehdit ve düşmanca hareketlere karşı tedbirimizi aldık'
Bakan Akar: "Her türlü tehdit ve düşmanca hareketlere karşı tedbirimizi aldık"
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Osaka'da düzenlenen G20 Liderler Zirvesi sonuç değerlendirmesi sırasında soruları yanıtladı.
SP lideri Karamollaoğlundan ilaç ve tarımsal üretim uyarısı
SP lideri Karamollaoğlu'ndan ilaç ve tarımsal üretim uyarısı
SAADET Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Uşak 6. Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada,Türkiye'nin acilen tarımsal üretime ve ilaç üretimine el atması gerektiğini söyledi.
Rum lider Anastasiades: "Müzakerelere kaldığı yerden devam etmeye hazırım" Güney Kıbrıs Rum Yönetimi lideri Nikos Anastasiades, Kıbrıs sorununun çözümü için müzakerelere kaldığı yerden devam ..
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Çorumda
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Çorum'da
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, milletin desteğiyle yeni ve büyük Türkiye öncülüğünde adil bir dünya düzenini hakim kılacaklarını söyledi.
KKTC Başbakan Yardımcısı Özersay: "Kapalı Maraş'ta Rum liderliği muhatabımız değil" KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Rum lider Nikos Anastasiadis'in kapalı Maraş k..
Davutoğlu: Eğer işler iyi gitmiş olsaydı kıyamete kadar susardık
Davutoğlu: Eğer işler iyi gitmiş olsaydı kıyamete kadar susardık
ESKİ Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Devletin makamlarını birtakım trol çetelerine mahkum edenler karşısında 3 yıl sustuk. Eğer işler iyi gitmiş olsaydı, AK Parti'yi iktidar yapan milletin değerleri bu siyasi hayatta egemen...
Emine Erdoğan, Japonyada belediyenin sıfır atık sunumunu dinledi
Emine Erdoğan, Japonya'da belediyenin sıfır atık sunumunu dinledi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Japonya'da Kamikatsu Belediyesinin sıfır atık çalışmalarıyla ilgili sunumu dinledi.
İran: "Zarif'e yönelik yaptırım diplomasi kanalını kapatır" İran Cumhurbaşkanı Parlamento Yardımcısı Hüseyin Ali Emiri, ABD'nin güvenilir bir ülke olmadığını söyleyerek, "Dışişleri Bakanı ülk..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Japonyada Türk vatandaşlarıyla bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Japonya'da Türk vatandaşlarıyla bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya'da yaşayan Türk vatandaşlarıyla bir araya geldi.
CHPli Özel: Türkiyeye yeni düzen iyi gelmedi
CHPli Özel: Türkiye'ye yeni düzen iyi gelmedi
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Türkiye'de kuvvetler ayrılığı yok. Olmayan ülkeye yabancı yatırımcı gelmiyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Japonya'da Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Son dönemde bölgemizde ve dünyada büyük bir değişim, radikal bir yeniden yapılanma süreci yaşanıyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Japonya'da Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Japonya'da FETÖ'ye bağlı okullar, dernekler ve şahıslar hala faaliyetlerini sürdürüyor.
"Seçimlerde en güzel cevabı HDP verdi" HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "23 Haziran ve 31 Mart seçimleriyle belki de en güçlü itirazı var ettik.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nagoya Bunri Üniversitesi Kültür Forumu'nda Japonya'da yaşayan... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nagoya Bunri Üniversitesi Kültür Forumu'nda Japonya'd..
Trump ve Kim silahsızlandırılmış bölgede buluştu
Trump ve Kim silahsızlandırılmış bölgede buluştu
ABD Başkanı Donald Trump ve Kuzey Kore lideri Kim Jong Un, Kuzey-Güney Kore sınırındaki silahsızlandırılmış bölgede bir araya geldi.
Ara Güler'e Japonya'da muhteşem açılış Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen ve Nisan ayından beri dünyanın dört bir yanında sanatseverlerle buluşmakta olan Ara Güler Fotoğraf Sergisi, Japon..
S-400 hava savunma sistemine iki taraf da diplomasiyi işaret ediyor
'S-400 hava savunma sistemine iki taraf da diplomasiyi işaret ediyor'
ÇUKUROVA Üniversitesi (ÇÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr.
Trump, Güney Kore lideri ile görüştü
Trump, Güney Kore lideri ile görüştü
ABD Başkanı Donald Trump, Güney Kore'ye ziyaretinde Devlet Başkanı Moon Jae-in ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonyada Ara Güler Sergisinin açılışını yaptı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya'da Ara Güler Sergisi'nin açılışını yaptı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya'da Ara Güler Sergisi'nin açılışını yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Prenses Akiko ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Prenses Akiko ile görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya Altes Prensesi Akiko Mikasa ile görüştü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kyoto'da Ara Güler Fotoğraf Sergisi'nin açılışını yapacak Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Japonya'nın Kyoto şehrindeki Ara Güler Fotoğraf Sergisi'nin ..