3 Haziran 2019 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

3 Haziran 2019 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
KATSO ile DS DAMAT arasında indirim protokolü imzalandı
KATSO ile D'S DAMAT arasında indirim protokolü imzalandı
Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası ile D'S DAMAT arasında indirim protokolü imzalandı.
Godiva MBK Partners ile satış ve lisans sürecini tamamladı Yıldız Holding bünyesinde bulunan Godiva, dört ülkedeki operasyonunun ve Belçika'daki üretim tesisinin MBK Partners'a satış sürecini..
Godiva, MBK Partners'la satış ve lisans anlaşma sürecini tamamladı Godiva, MBK Partners'la dört ülkedeki operasyonlarının satışını ve lisans anlaşması sürecini tamamladı.
Tuncelide çiftçilere 6 ton tohum dağıtıldı
Tunceli'de çiftçilere 6 ton tohum dağıtıldı
Tunceli'de çiftçilere, 6 ton yonca yem bitkisi tohumu dağıtıldı.
KÜRESEL VERİ PANORAMASI – Küresel piyasaların yakından izlediği Pazartesi günü açıklanan verilerden seçmeler şöyle: ASYAJaponyaİmalat satın alma yöneticileri endeksi Mayıs ayında, Nisan ayınd..
EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları kısıntı haberiyle yükseldi – Petrol fiyatları, Suudi Arabistan'ın, Petrol İhraç Eden Ülkleer Örgütü'nünü (OPEC) üretim kısıntılarına devam edeceğini açıkla..
New York borsası, yükselişle açıldı New York borsası, güne yükselişle başladı.
Nissan CEO: FCA birleşmesi durumunda Renault ile ilişkilerimizi gözden geçiririz – Nissan CEO'su Hiroto Saikawa, Groupe Renault'nun Fiat Chrysler Automobiles (FCA) ile birleşmesi durumunda, N..
"Gümrük vergileri göç konusunda ters tepecek" – Meksika Dışişleri Bakanı Marcelo Ebrard, ABD'nin kaçak göçmenlerle mücadele yolu olarak gümrük vergilerinin yükseltilmesinin "ters tepeceğini" ..
Bakan Albayrak: "Cumhuriyet tarihimizin aylık ihracat rekorunu kırdık" Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak, "Mayıs ihracatımız, yüzde 11,46 artarak 16,8 milyar dolar gerçekleşti ve Cumhuri..
Ziraat odalarından fındık rekoltesi tepkisi
Ziraat odalarından fındık rekoltesi tepkisi
ORDU Altınordu Ziraat Odası Başkanı Atakan Akça, tahmini fındık rekoltesi açıklamalarına tepki göstererek, "Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2019 fındık rekoltesi açıklama yarışına katılıyor ve 715 bin ton olarak...
JP Morgan El Paso Electric şirketini 4.3 milyar dolara alıyor – ABD merkezli uluslararası bankacılık ve finansal hizmetler şirketi JP Morgan'ın altyapı yatırım şirketi Infrastructure Invenstm..
Bakan Albayrak'tan cari açık değerlendirmesi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "İnşallah haziranda, AK Parti iktidarları döneminde ilk defa yıllık cari fazla vereceğiz ve yeni bir dönem..
Ege'nin yeşil pasaportlu ihracatçı sayısı artıyor Ege İhracatçı Birliklerinde (EİB) yeşil pasaport sahibi ihracatçı sayısı 1017'ye yükseldi.
Süper Kupa finalinin bir galibi de İstanbul olacak, kent ekonomisine katkısı 100 milyon Euro olacak maçın kent ekonomisine katkısını değerlendiren İstanbul Turizm Derneği (ISTTA) Başkanı Hali..
ATSO Başkanı Çetin: ' Sebze fiyatlarındaki düşüşler gıda enflasyonunu eksiye çekti'
ATSO Başkanı Çetin: " Sebze fiyatlarındaki düşüşler gıda enflasyonunu eksiye çekti"
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Mevsimsel faktörlerin tüketici enflasyonuna olumlu yönde etki ettiğini belirterek gelecek dönemlere dair sinyaller barındıran çekirdek enflasyon...
Trump: ABD ticaret savaşında milyarlar kazanıyor – ABD Bşkanı Donald Trump, giderek genişleyen küresel ticaret savaşında ABD'nin "milyarlar" kazandığını vurguladı.
"Kuru çay fiyatlarının artırılması gerekiyor" Trabzon Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sebahattin Arslantürk, yaş çay yaprağına yapılan zamla orantılı olarak kuru çay fiyatlarının da artırılmas..
Güneydoğu Anadolu'dan ihracat artıyor Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden mayısta yüzde 7,2 artışla 803 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirildi.
sahibinden.com'da tatil alternatiflerine ilgi arttı İSTANBUL(AA) - sahibinden.com'un verilerine göre, nisan ayında "Kiralık Yazlık" ile ilgili tüm aramalar bir önceki aya göre yüzde 101 oranı..
Spot piyasada elektrik fiyatları Spot piyasada bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 279 lira 17 kuruş olarak belirlendi.
BES'te kategorilerine göre en fazla kazandıran fonlar Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kazandıran fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Son Geti..
BES'te kategorilerine göre en fazla kaybettiren fonlar Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kaybettiren fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Son Ge..
En fazla kazandıran BES fonları Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında günün en fazla kazandıranları, yüzde 1,27 ile "Allianz Yaşam ve Em. Koç İştirak Endeksi EYF ", yüzde 1,15 ile..
Borsa şirketlerinin piyasa değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 797 milyar lira olarak hesaplandı.
En fazla kazandıran yatırım fonları Yatırım fonları arasında günün en fazla kazandıranları, yüzde 2,48 ile "İş Portföy BIST Tkn. Ağır. Sın.
Kategorilerine göre en fazla kazandıran yatırım fonları Yatırım fonları arasında kategorilere göre günlük bazda en fazla kazandıran fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Son Getiri % Yatırım Fo..
Kategorilerine göre en fazla kaybettiren yatırım fonları Yatırım fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kaybettiren fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Son Getiri % Yatırım Fonlar..
En fazla kaybettiren BES fonları Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında günün en fazla kaybettirenleri yüzde 1,71 ile "Anadolu Hayat Em. B.R.I.C. Ülkeler Yab. Değ. EYF", yüzde 1,36..
BES fonu istatistikleri Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları bugün ortalama yüzde 0,13 değer kazanırken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 0,56 ile "Hisse Senedi" fonl..
En fazla kaybettiren yatırım fonları Yatırım fonları arasında günün en fazla kaybettirenleri, yüzde 6,77 ile "Ak Portföy Petrol Yab. BYF Fon Sepeti Fonu ", yüzde 3,26 ile "İş Portföy Emtia Ya..
Yatırım fonu istatistikleri Yatırım fonları bugün ortalama yüzde 0,10 değer kazanırken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 0,35 ile "Kıymetli Madenler Fonları" oldu.
Borsada endekslerin değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ SA..
Borsada en çok değer kaybeden hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Sahillerde bayram bereketi Antalya ve Muğla'da sıcaktan bunalan yerli ve yabancı turistler, sahilleri doldurdu.
Borsada işlem hacmi sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
» 1 2 3 4