3 Haziran 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

3 Haziran 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hindistan'da 'inek eti yiyorsunuz' diyerek oruç açan Müslümanlara saldırdılar Hindistan'da gözü dönmüş kalabalık bir grup, iftarda 'inek eti yediklerini' söyleyerek Müslüman gençlere saldırdı..
Tekmelediği duba uçağın kanadına düştü, işinden oldu – Rusya'da bir havalimanında canı sıkılan bir apron görevlisi, yerdeki dubayı tekmeleyeme başladı.
Hint askeri uçağını arama çalışmaları sürüyor Çin sınırına yakın bir bölgede radardan kaybolan Hindistan Hava Kuvvetleri'ne ait Antonov An-32 tipi askeri nakliye uçağını arama çalışmaları sür..
Tekmelediği duba uçağın kanadına düştü, işinden oldu
Tekmelediği duba uçağın kanadına düştü, işinden oldu
– Rusya'da bir havalimanında canı sıkılan bir apron görevlisi, yerdeki dubayı tekmeleyeme başladı.
Sudan ordusunun göstericilere müdahalesinde ölü sayısı 13'e çıktı – Sudan ordusu Savunma Bakanlığı önünde haftalardır darbe sonrası sivil yönetime geçiş talebiyle eylem yapan göstericilere mü..
Türk askeri, Kosovalı çocukların yüzünü güldürdü Kosova'da görevli Türk askeri, bayrama bir gün kala, ihtiyaç sahibi Kosovalı çocuklara bayram kıyafeti dağıttı.
Sırbistan'da şiddetli yağışlar sele neden oldu Sırbistan'da gece başlayan şiddetli yağışlar sele neden oldu.
FIFA Kadınlar Dünya Kupası başlıyor: Tanımanız gereken 5 kadın futbolcu Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) 2019 Kadınlar Dünya Kupası 7 Haziran'da başlıyor. Fransa'nın ev sahip..
Kuzey Kore: 'Çalışma kampına gönderildiği" iddia edilen yetkili Devlet Başkanı Kim Jong-un'la... Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un "sağ kolu" olarak bilinen ve "çalışma kampına gönderildiği" i..
Operanın Kürt divası Pervin, Türkiye'yi aryalarıyla temsil ediyor Mardinli Pervin Çakar, dünyada Türkiye'yi ve Kürtçe'yi opera sahnelerinde temsil eden bir kadın sanatçı. Avrupa'nın birçok ye..
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı: İki ayrı devlet söylemi hayal
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı: İki ayrı devlet söylemi 'hayal'
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, "Kıbrıs'ta bir çözümde, 'Federal çözüm tüketildi, şimdi artık gün Avrupa Birliği içinde iki ayrı egemen devlet günüdür' demek ve bunu gerçekçi bir model...
Sırbistanda şiddetli yağışlar sele neden oldu
Sırbistan'da şiddetli yağışlar sele neden oldu
Sırbistan'da gece başlayan şiddetli yağışlar sele neden oldu.
Hint askeri nakliye uçağı Çin sınırında radardan kayboldu Hindistan Hava Kuvvetleri'ne ait Antonov An-32 tipi askeri nakliye uçağı Çin sınırına yakın bir noktada radardan kayboldu.
Afganistan'da patlama (2) – Afganistan'ın başkenti Kabil'de devlet çalışanlarının bulunduğu bir otobüsü hedef alan patlama meydana geldi.
» 1 2