29 Haziran 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

29 Haziran 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
IKBY yeni Başkanı Bağdata ilk ziyaretini yaptı
IKBY yeni Başkanı Bağdat'a ilk ziyaretini yaptı
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) yeni başkanı Neçirvan Barzani IKBY Başkanı sıfatıyla başkent Bağdat'a ilk ziyaretini gerçekleştirdi.
Petrol sahasında Kazak işçilerden Arap işçilere linç girişimi Kazakistan'ın Atırav şehrindeki bir petrol sahasında Kazak işçiler Arap işçilere linç girişiminde bulundu.
TBMM Başkanı Şentop : "Türkiye tarihi ve geçmişi ile iftihar eden insanların ülkesidir" Kuzey Makedon'da düzenlene 5. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi'nin açılış töreninde konuşma yapan ..
Erdoğan'dan şehit ailesine başsağlığı telgrafı ANKARA(AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şehit sözleşmeli er Kadir Yıldırım'ın ailesine taziye telgrafı gönderdi.
Kılıçdaroğlu: Eren Erdem serbest bırakılmalıdır
Kılıçdaroğlu: Eren Erdem serbest bırakılmalıdır
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bu zulüm artık son bulmalı, Eren Erdem serbest bırakılmalıdır" dedi.
Demokrat Parti Batman teşkilatı 3. Olağan Kongresi gerçekleşti
Demokrat Parti Batman teşkilatı 3. Olağan Kongresi gerçekleşti
Demokrat Parti Batman İl Teşkilatı 3. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi.
Burundi 2020'de seçime gidiyor Doğu Afrika'da bir ülkesi Burundi'de 20 Mayıs 2020'de Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yapılacağı açıklandı.
CHP'li belediyelere sıkı takip Yenilenen İstanbul seçimiyle beraber Türkiye genelinde 11'i büyükşehir, 10'u da il olmak üzere 252 belediye kazanan CHP'de, belediye başkanlarının çalışmaları s..
Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası 20. Olağan Genel Kurulu Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Genel Başkanı Hakan Toy, "Sendikal hareketin olmadığı ülkelerde gelirin dağıtımındaki adalet azalır..
Geçici orman işçileri, çalışma sürelerinin uzatılmasını bekliyor ORMAN yangınlarıyla mücadelede etkin olan geçici orman işçilerinin 9 ay 29 güne kadar uzatılabilen çalışma süreleri, bu yıl 5 ..
Kılıçdaroğlu'ndan Eren Erdem açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Eren Erdem Türk milletinin bilgiye erişebilmesi adına gazetecilik yaptığı için bir yıldır haksız bir şekilde tut..
Cumhurbaşkanı Erdoğan G20'de Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İdlib'deki gözlem noktasına yönelik saldırıya ilişkin, "Temenni ederiz ki bundan sonra bu tür saldırılar olmaz. Şu and..
AK Parti İl Yönetimi ve milletvekilleri 1 yılı değerlendirdi
AK Parti İl Yönetimi ve milletvekilleri 1 yılı değerlendirdi
AK Parti Zonguldak Milletvekilleri ve İl Başkanı Zeki Tosun ile parti yöneticileri basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan G20'de Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "(S400) Teslimat sürecindedir ve teslimat sürecinde olan böyle bir sözleşmeyi inkar etmemiz Türkiye gibi bir devlete y..
Geçici orman işçileri, çalışma sürelerinin uzatılmasını bekliyor
Geçici orman işçileri, çalışma sürelerinin uzatılmasını bekliyor
ORMAN yangınlarıyla mücadelede etkin olan geçici orman işçilerinin 9 ay 29 güne kadar uzatılabilen çalışma süreleri, bu yıl 5 ay 29 günle sınırlı kaldı.
Altun: G20 üyeleri terörle mücadelede ilkeli bir duruş sergilemeli CUMHURBAŞKANLIĞI İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "G-20 üyeleri terörle mücadelede ilkeli, tutarlı ve kararlı bir duruş ser..
Trump: "Türkiye'ye karşı adil olmak lazım" ABD Başkanı Donald Trump Japonya'nın Osaka şehrinde yapılan G20 toplantısından sonra yaptığı basın toplantısında Türkiye ilgili soruya verdiği cevap..
Erdoğan'dan S-400 açıklaması "Teslimat sürecindedir ve teslimat sürecinde olan böyle bir sözleşmeyi... Erdoğan'dan S-400 açıklaması "Teslimat sürecindedir ve teslimat sürecinde olan böyle bir..
Erdoğan'dan Libya açıklaması "Bu konuda bilgim yok. Eğer Hafter tarafından verilmiş bir emir varsa... Erdoğan'dan Libya açıklaması "Bu konuda bilgim yok. Eğer Hafter tarafından verilmiş bir e..
AK Parti'li Bostancı: Sistemi rehabilite etmek aklın gereğidir değerlendirdi. Sistem değişikliğiyle ilgili referanduma gidilirken, teorik planda tartışmalar yapıldığını hatırlatan Bostancı, "..
Erdoğan: "(S400) 'Temmuz ayının ilk yarısında teslimat başlar' diye ilgili birimlerimiz bu... Erdoğan: "(S400) 'Temmuz ayının ilk yarısında teslimat başlar' diye ilgili birimlerimiz bu açıkla..
Erdoğan: "(Yaptırım konusu) Sayın Trump bugün bu konuya açıklık getirdi. Erdoğan: "(Yaptırım konusu) Sayın Trump bugün bu konuya açıklık getirdi.
Erdoğan: "(Kaşıkçı cinayeti) Yargılanmaları gereken yer İstanbul'dur. Erdoğan: "(Kaşıkçı cinayeti) Yargılanmaları gereken yer İstanbul'dur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'nin egemenlik haklarına birilerinin müdahale etme gibi bir yetkisi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'nin egemenlik haklarına birilerinin müdahale etme gibi bi..
Erdoğan: "(S400) Teslimat sürecindedir ve teslimat sürecinde olan böyle bir sözleşmeyi inkar... Erdoğan: "(S400) Teslimat sürecindedir ve teslimat sürecinde olan böyle bir sözleşmeyi inkar et..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Kaşıkçı ve Mursi açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Kaşıkçı ve Mursi açıklaması.
Erdoğan: "(BM'nin yapısı) 1. Dünya Harbi'nin şartları altında kurulmuş böyle bir yapının ilanihaye... Erdoğan: "(BM'nin yapısı) 1. Dünya Harbi'nin şartları altında kurulmuş böyle bir yapının ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ne Kaşıkçı cinayetinin ne de Cumhurbaşkanı Mursi'nin şaibelerle dolu... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ne Kaşıkçı cinayetinin ne de Cumhurbaşkanı Mursi'nin şaibelerle dolu ve..
Erdoğan: "Konu Türkiye olunca darbeciler için idamın tartışılmasını kabul edilemez bulanlar... Erdoğan: "Konu Türkiye olunca darbeciler için idamın tartışılmasını kabul edilemez bulanlar maal..
Erdoğan: "Kaşıkçı cinayetinin, en üstten en alta kadar sorumlularının tamamından hesap sorulması,... Erdoğan: "Kaşıkçı cinayetinin, en üstten en alta kadar sorumlularının tamamından hesap sor..
Erdoğan: "Demokrasiye kasteden darbecilerin 'siyasi sığınmacı' kılıfı altında korunması ve... Erdoğan: "Demokrasiye kasteden darbecilerin 'siyasi sığınmacı' kılıfı altında korunması ve kollan..
Erdoğan: "Terör tüm insanlığın, insani değerlerin düşmanıdır. Erdoğan: "Terör tüm insanlığın, insani değerlerin düşmanıdır.
Cumhurbaşkanlığı'ndan, Erdoğan-Trump görüşmesi açıklaması CUMHRBAŞKANLIĞI İletişim Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump arasındaki görüşmeye ilişkin açı..
Erdoğan: "(Mülteciler konusu) Türkiye'nin yardım ve hizmetlerini sürdürebilmesi için uluslararası... Erdoğan: "(Mülteciler konusu) Türkiye'nin yardım ve hizmetlerini sürdürebilmesi için ulusl..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İnsan hakları konusunda diğer ülkelere karne düzenleyen gelişmiş Batılı... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İnsan hakları konusunda diğer ülkelere karne düzenleyen gelişmiş Bat..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Mursi ve Kaşıkçı'nın gündemden düşürülmesine izin vermeyeceğiz
G20 Liderler Zirvesi'ndeki temaslarını değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ne Kaşıkçı cinayetinin, ne de Mursi'nin şaibelerle dolu ölümünün gündemden düşürülmesine izin vermeyeceğiz. Halen bir şeyler gizleniyor,...
Cumhurbaşkanlığından Erdoğan-Trump görüşmesine ilişkin açıklama Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, ABD Başkanı Donald Trump ile G20 Zirvesi kapsamında yaptığı görüşmede, Türkiye'n..
Çiğlide muhtarlar zirvesi
Çiğli'de muhtarlar zirvesi
Daha katılımcı bir yönetim anlayışıyla hizmet üreten Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, mahalle muhtarları ve azalarıyla bir araya geldi.
Trump, Suudi velaht Prens Muhammed bin Selman'la görüştü Beyaz Saray, ABD Başkanı Donald Trump'ın Suudi Arabistan Veliaht Prens Muhammed bin Selman ile İran'ın artan düşmanlığını görüştükleri..
Altun'dan G20 Zirvesi paylaşımı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün düzenleyeceği basın toplantısında, Suudi gazeteci Cemal ..
Erdoğan-Trump görüşmesi sona erdi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump görüşmesi sona erdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın G20 Liderler Zirvesi kapsamında ABD Başkanı Trump ile görüşmesi sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın G20 Liderler Zirvesi kapsamında ABD Başkanı Trump ile görüşmesi so..
» 1 2