29 Haziran 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

29 Haziran 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABD'nin Newark Havalimanı'nda uçuşlar durdu ABD'nin Newark Liberty Uluslararası Havalimanı'nda uçuşlar durduruldu.
Emine Erdoğan, Osaka'da 'Okyanuslar' sempozyumuna katıldı -2 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Japonya'nın Osaka kentinde gerçekleştirilen G-20 Liderler Zirvesi'nde, bazı devlet ve ..
Trump, Amerikan şirketlerinin Huaweiye donanım satmasına izin verdi
Trump, Amerikan şirketlerinin Huawei'ye donanım satmasına izin verdi
ABD Başkanı Donald Trump, Japonya'da düzenlenen G-20 zirvesi sırasında Çin Devlet Başkanı Şi Jinping ile yaptığı görüşme sonrasında iki ülkenin ticaret ile ilgili sorunlarını aşması için müzakere masasına geri döneceğini...
Emine Erdoğan, Osaka'da 'Okyanuslar' sempozyumuna katıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Japonya'nın Osaka kentinde gerçekleştirilen G-20 Liderler Zirvesi'nde, bazı devlet ve hük..
Emine Erdoğan, Osakada Okyanuslar sempozyumuna katıldı
Emine Erdoğan, Osaka'da 'Okyanuslar' sempozyumuna katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Japonya'nın Osaka kentinde gerçekleştirilen G-20 Liderler Zirvesi'nde, bazı devlet ve hükümet başkanlarının eşleriyle birlikte Osaka'da 'Okyanuslar: Hayatımızın Değerli...
Rum lider Anastasiadisin kalçası kırıldı
Rum lider Anastasiadis'in kalçası kırıldı
GÜNEY Kıbrıs Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis, bir alışveriş merkezinde düşmesi sonucu kalçası kırıldı.
Erdoğan G-20 daha etkin ve güçlü bir mecra olmalı -4 Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Osaka Liderler Zirvesi sonrası düzenlediği basın toplantısında, "G-20 platformunun, küresel meselelerin çözümü..
Erdoğan G-20 daha etkin ve güçlü bir mecra olmalı -3 Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Osaka Liderler Zirvesi sonrası düzenlediği basın toplantısında, "G-20 platformunun, küresel meselelerin çözümü..
Erdoğan G-20 daha etkin ve güçlü bir mecra olmalı -2 Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Osaka Liderler Zirvesi sonrası düzenlediği basın toplantısında, "G-20 platformunun, küresel meselelerin çözümü..
G-20 Zirvesi'nde yapılan ikili görüşmeler ve öne çıkan konular Japonya'da yapılan G-20 Zirvesi'nde Erdoğan ve Trump'ın bir araya gelişinin yanı sıra bazı ikili görüşmeler de yapıldı. Zirvede ..
Erdoğan G-20 daha etkin ve güçlü bir mecra olmalı -1 Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Osaka Liderler Zirvesi sonrası düzenlediği basın toplantısında, "G-20 platformunun, küresel meselelerin çözümü..
Erdoğan: G-20 daha etkin ve güçlü bir mecra olmalı
Erdoğan: G-20 daha etkin ve güçlü bir mecra olmalı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Osaka Liderler Zirvesi sonrası düzenlediği basın toplantısında, "G-20 platformunun, küresel meselelerin çözümü konusunda daha etkin, daha sonuç alıcı, daha güçlü bir mecra haline dönüşmesini...
Erdoğan Osaka'da konuştu: S-400'lerle ilgili ABD yaptırımı söz konusu değil Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi kapsamında bulunduğu Japonya'nın Osaka kentinde düzenlene..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Liderler Zirvesi oturumlarına katıldı - 2 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya'nın Osaka kentinde devam eden G-20 Liderler Zirvesi'nin ikinci gününde 'Eşi..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı May ile bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı May ile bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G-20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında İngiltere Başbakanı Theresa May ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hindistan Başbakanı Modi ile bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hindistan Başbakanı Modi ile bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G-20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hindistan Başbakanı Narendra Modi ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Endonezya Cumhurbaşkanı Widodo ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Endonezya Cumhurbaşkanı Widodo ile görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G-20 Zirvesi'ndeki temasları kapsamında Endonezya Cumhurbaşkanı Joko Widodo ile zirvenin gerçekleştirildiği INTEX Fuar Merkezi'nde bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya'nın Osaka kentinde düzenlenen G-20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Antonio Guterres ile bir araya geldi.
40 göçmenle denizde bekletilen gemi izinsiz limana yanaştı, kaptan gözaltına alındı
Kurtardığı göçmenlerle güvenli bir liman izni bekleyen Sea-Watch 3 yardım gemisi, dün gece izinsiz olarak İtalya'nın Lampedusa limanına yanaştı. Göçmenler karaya çıkarken, geminin kaptanı gözaltına alındı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya'daki G20 Zirvesinde Almanya Başbakanı Merkel ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya'da düzenlenen G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında, Al..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile görüştü (2) JAPONYA'nın Osaka kentinde düzenlenen G20 Liderler Zirvesi kapsamında resmi temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya'da düzenlenen G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında, Rusya Federasyonu Devlet Baş..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile görüştü (1)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile görüştü (1)
JAPONYA'nın Osaka kentinde düzenlenen G20 Liderler Zirvesi kapsamında resmi temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile görüştü.
» 1 2