28 Haziran 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

28 Haziran 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Güney Kıbrısta yapılan Kapalı Maraş eyleminde Türklere linç girişimi
Güney Kıbrıs'ta yapılan Kapalı Maraş eyleminde Türklere linç girişimi
GÜNEY Kıbrıs'ta, Kapalı Maraş'ın açılması için Rum Başkanlık Sarayı önünde yapılan mitingde, ırkçı ELAM partisi üyesi 20 kişilik grup, Kıbrıslı 10 Türk'ü linç etmek istedi.
AKPM'de Maltalı gazetecinin ölümünün araştırılması için komisyona AK Parti ve İYİ Parti karşı çıktı Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi, Maltalı gazeteci Daphne Caruana Galizia ölümünün ara..
Rusya'da sel sebebiyle havalimanı girişleri kapatıldı Rusya'da şiddetli yağışlar sebebiyle oluşan sel sonucu Şeremetyevo Uluslararası Havalimanı'na giden yollar polis tarafından kapatıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macron ile görüştü – G20 Liderler Zirvesi için Japonya'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslar kapsamında Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile..
Emine Erdoğan, G-20 Liderler Zirvesi'nin resmî eş programına katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Japonya'nın Osaka kentinde düzenlenen G-20 Liderler Zirvesi'nin r..
Seyir halindeki otomobilin camındaki yılan korkuttu ABD'de seyir halindeki otomobilin ön camındaki yılan gören sürücü ve yanındaki yolcunun korku ve panik anları kameraya yansıdı.
AYM'den gazeteci Deniz Yücel kararı: Kişi güvenliği hakkı ve basın özgürlüğü ihlal edildi Anayasa Mahkemesi (AYM) Türkiye’de bir süre tutuklu yargılanan Die Welt muhabiri Deniz Yücel’in kişi ..
Emine Erdoğan, G-20 Liderler Zirvesinin resmî eş programına katıldı
Emine Erdoğan, G-20 Liderler Zirvesi'nin resmî eş programına katıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Japonya'nın Osaka kentinde düzenlenen G-20 Liderler Zirvesi'nin resmi eş programına katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Başbakanını kabul etti – G20 Liderler Zirvesi için Japonya'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslar kapsamında İspanya Başbakanı Pedro Sanc..
Bu ülkelerde çalışan yetişkin nüfus azalıyor Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) ülkeleri arasında birçok ülkenin 'çalışan yetişkin nüfusunun' giderek azaldığı açıklandı.
Öcalan'ın mektubu ve 23 Haziran sonrası MHP'yi ne bekliyor? Türkiye tarihinin en tartışmalı yerel seçimlerinden biri geride kalırken, PKK lideri Öcalan tarafından HDP’ye yapılan 'tarafsızlık'..
Filipinler Devlet Başkanı görevden azledilmesini isteyenleri 'cezaevine göndermekle' tehdit etti Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte, rakip siyasetçilerin, görevden azledilmesi yönünde ..
» 1 2