27 Haziran 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

27 Haziran 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tapu ve imar kanunlarında değişiklik teklifi komisyonda AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, tapu satışlarında yaşanan alıcı ve satıcının aynı yerde bulunması sorununu ortadan kaldıraca..
İlkokula başlama yaşı 69 ay oluyor TBMM Genel Kurulu'nda, ilkokula başlama yaşını 66 aydan, 69 aya çıkaran yasa teklifi kabul edildi.
Kraliçe Elizabeth, 2003ten buyana ilk kez Irak Cumhurbaşkanını kabul etti
Kraliçe Elizabeth, 2003'ten buyana ilk kez Irak Cumhurbaşkanını kabul etti
Irak Cumhurbaşkanı Berhem Salih, İngiltere'deki temasları kapsamında İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth ile bir araya gelerek 2003'ten buyana kraliçeyle görüşen ilk Irak Cumhurbaşkanı oldu.
İlkokula başlama yaşı 69 aya çıktı İlkokula başlama yaşını 69 aya çıkaran, sözleşmeli öğretmenler ile Sağlık Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığındaki sözleşmeli personelin kadroya atanması..
İlkokula başlama yaşını belirleyen Kanun teklifi kabul edildi İlkokula başlama yaşını belirleyen Kanun teklifi kabul edildi.
Sporda şiddetin önlenmesine ilişkin yasa teklifi komisyondan geçti SPORDA Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Adalet Komisyonu'nda..
TRT'nin Osman Öcalan ile röportaj yapması İYİ Parti Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, TRT Kürdi'de, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın kardeşi Osman Öcalan ile yapılan röportajın yayı..
TBMM Başkanı Şentop, Kuzey Makedonya ve Rusya'ya gidecek TBMM Başkanı Mustafa Şentop, yarın 5. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi'ne katılmak üzere Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'e gid..
TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulunda, TRT'nin, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın kardeşi Osman Öcalan ile röportaj yapması konusunda tartışma yaşandı.
Tekirdağda erken terhis sevinci
Tekirdağ'da erken terhis sevinci
Askerliğin 6 aya düşürülmesi sonrası Tekirdağ Malkara'da yüzlerce asker erken terhis sevinci yaşadı.
Sporda şiddete karşı yeni önlemlere ilişkin kanun teklifi komisyonda kabul edildi (3) Yetkisiz olarak müsabaka alanına, soyunma odalarına, sporcu çıkış tünellerine girenlere 20 günden az olma..
Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun Teklifi Adalet Komisyonu'nda kabul edildi Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun Teklifi TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul e..
Sporda şiddete karşı yeni önlemlere ilişkin kanun teklifi komisyonda kabul edildi (2) Spor müsabakaları için; ilgili federasyon, spor kulüpleri ve yetkili diğer kişiler tarafından uygun görül..
Saraçhane'de İmamoğlu'na renkli karşılama
Mazbatasını alan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu Saraçhane'de coşkulu kalabalık karşıladı.
Sporda şiddete karşı yeni önlemler teklifi komisyonda kabul edildi (1) Eski Gençlik ve Spor Bakanları AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak ve Samsun Milletvekili Çağatay Kılıç ile bazı ..
TBMM Hayvan Haklarının Araştırılması Komisyonu Deniz Memelileri ve Yunus Parkları Derneği İkinci Başkanı İsmet Parmak, "Hayvanlar doğal yaşam alanlarında 17 ile 20 yıl yaşam sürerken bizim pa..
Sporda şiddet kanun teklifi Adalet Komisyonu'nda kabul edildi Sporda şiddet kanun teklifi Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.
Dışişleri'nden 'Tunus' açıklaması DIŞİŞLERİ Bakanlığı'nca Tunus'ta gerçekleştirilen terör saldırıları kınanarak, "Tunus'un istikrarını hedef alan bu terör saldırıları karşısında kardeş Tunus ..
Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi,... Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun..
TBMM Genel Kurulu Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Emrullah İşler, gelecek yıldan itibaren özel eğitim kurumlarına yönelik teşvik verilmeyeceğini, OSB içerisindeki ve O..
AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin Açıklaması AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Bursa'nın 50 yıllık sorunlarının 17 yıllık AK Parti iktidarlarıyla çözüldüğünü söyledi.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Mahtumkulu Firaki Şiir Bayramını kutladı
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Mahtumkulu Firaki Şiir Bayramı'nı kutladı
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Türkmenistan'ın Mahtumkulu Firakı Şiir Bayramı programına katıldı.
TBMM Genel Kurulu toplandı AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, "Muhalefet partilerindeki arkadaşlarım '25 yıl sonra İstanbul'u kazandık' diyorlar.
Tapu ve imar kanunlarında değişiklik teklifi komisyonda AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, kentlerdeki tehlike arz eden binalara ilişkin, "Binanın tek başına statik olarak..
Bakan Akar, NATOda Savunma Bakanları aile fotoğrafına katıldı
Bakan Akar, NATO'da Savunma Bakanları aile fotoğrafına katıldı
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Savunma Bakanları ile aile fotoğrafına katıldı.
Brükseldeki NATO Savunma Bakanları Toplantısı sona erdi
Brüksel'deki NATO Savunma Bakanları Toplantısı sona erdi
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın Türkiye adına katıldığı Belçika'nın başkenti Brüksel'deki NATO Savunma Bakanları Toplantısı sona erdi.
Erdoğan, Kara Kuvvetleri Komutanlığının kuruluş yıl dönümünü kutladı ANKARA(AA) - Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Etkin, caydırıcı ve saygın Kara Kuvvetlerimiz sahip olduğu milli..
Bayındırlık, İskan, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu toplandı Bayındırlık, İskan, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu TBMM'de toplandı.
İYİ Partili Paçacı: Parlamenter sisteme bir an önce geçilmelidir
İYİ Partili Paçacı: Parlamenter sisteme bir an önce geçilmelidir
İYİ Parti sözcüsü Cihan Paçacı, "İYİ Parti olarak temel görüşümüz, çağın ihtiyaçlarına göre güçlendirilmiş parlamenter sisteme bir an önce geçilmesidir" dedi.
Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Nazır Cihangir İslam Açıklaması Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Nazır Cihangir İslam, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine iliş..
KKTC Başbakanı Tatar, Türkiyeden gelen heyeti kabul etti
KKTC Başbakanı Tatar, Türkiye'den gelen heyeti kabul etti
KKTC Başbakanı Ersin Tatar, Türkiye'den gelen heyeti kabul etti.
"Kazanan milletimiz olmuştur" İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine ilişkin, "Kazanan milletimiz, kazanan demokrasimiz olmuştur.
"Kadına karşı şiddet en yaygın insan hakları ihlalidir" AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, üyesi olduğu Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisinde (AKPM) yaptığı konuşmada,..
Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu toplandı Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu TBMM'de toplandı.
Akıncı, hükümet ortakları ile bir araya geldi Hükümet ortaklarıyla bir araya gelen KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Maraş'ın Kıbrıs konusunun önemli unsurlarından biri olduğunu belirterek, ..
Bakan Akardan Türk Kara Kuvvetlerinin kuruluş yıl dönümü mesajı
Bakan Akar'dan Türk Kara Kuvvetlerinin kuruluş yıl dönümü mesajı
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türk Kara Kuvvetlerinin 2228'nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Down sendromlu ve otistik bireylerin sorunlarını araştırma komisyonu Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Şehim Kutlay, tıbbi rehab..
Cumhurbaşkanı Akıncı'nın Tatar ve Özersay ile Maraş krizi sonrası ilk görüşmesi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) hükümetinin Kapalı Maraş konusundaki kararının ardından, Başbakan Ersin Ta..
Bakan Akar: "F-35 uçağından Türkiye'yi mahrum bırakmaya çalışmak NATO'nun savunmasını ciddi ölçüde... Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "F-35 uçağından Türkiye'yi mahrum bırakmaya çalışmak NA..
Macron'dan G20 bildirisini imzalamama uyarısı Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Osaka'da gerçekleştirilen G20 Zirvesi'nde ülkeler iklim değişikliği mücadelesinde taahhüt sağlamazsa Fransa..
» 1 2