27 Haziran 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

27 Haziran 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tunus Cumhurbaşkanı Es Sibsi hastaneye kaldırıldı, liderin sağlık durumu ciddiyetini koruyor Tunus Cumhurbaşkanı El-Baci Kaid es-Sibsi, ciddi bir sağlık sorunu sebebiyle sabah saatlerinde has..
Boeing 737 Max'ların testinde yeni bir hata tespit edildi ABD Federal Havacılık İdaresi(FAA), Boeing 737 Max'larda yaptığı teknik incelemede yeni bir hata tespit etti.
Bakan Akar, Jeffrey ile görüştü Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey ile NATO Karargahı'nda bir araya geldi.
Her sene binlerce sivilin öldüğü ve yaralandığı şehir Kabil'de doktor olmak Afganistan'da 2018 yılında 11 bini aşkın sivil silahlı çatışma ya da intihar saldırısı sonucu hayatını kaybetti. Ül..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya'da çay seremonisine katıldı – G20 Liderler Zirvesi için Japonya'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Mukogawa Kadın Üniversitesi'n..
Tunus'ta çifte intihar saldırısı: 3 sivil, 6 polis yaralı Tunus'ta art arda iki intihar saldırısı düzenlendi.
Bakan Akar, Jeffrey ile görüştü Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey ile NATO Karargahı'nda bir araya geldi.
Yunanistan, 2020de Giritin güneybatısında sondaja başlayacak
Yunanistan, 2020'de Girit'in güneybatısında sondaja başlayacak
Atina yönetimi, Girit adasının güneybatısında 2020'de sondaj çalışmalarına başlanması için Amerikan Exxon Mobile ve Fransız Total şirketleriyle anlaşma imzaladı.
Münih'te kadınlar da erkekler gibi üstsüz yüzebilecek Almanya'nın Münih kentinde belediye meclisi, İsar Nehri'nde kadınların üstsüz yüzebileceğine karar verdi
ABD, 'silah ambargosunun kaldırılması' için Rum yönetimine Rusya şartı koydu ABD Senatosu Dış İlişkiler Komitesi'nce, ABD'li Senatörler Robert Menendez ile Marco Rubio tarafından sunulan "201..
Japonyada Cumhurbaşkanı Erdoğana fahri doktora verildi
Japonya'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a fahri doktora verildi
– G20 Liderler Zirvesi için Japonya'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Mukogawa Kadın Üniversitesi'nde Fahri Doktora Unvanı verildi.
Paraşütçü asker, çatıya çarptı Eski Paraşütçü Tugayı askerlerinin İspanya'da yaptıkları gösteri sırasında, ekiptekilerden biri paraşütün kontrolünü kaybetti.
Rus diplomat: ABD saldırırsa İran yalnız olmayacak Üst düzey Rus diplomat Zamir Kabulov, Amerika Birleşik Devletleri'nin İran'a karşı bir askeri müdahalesi durumunda İran'ın yalnız olmayacağı..
Kadın çalışanı rehin alıp, mağazayı soymaya kalktı Gürcistan'da soygun amacıyla bir teknoloji mağazasına giren kişi, kadın çalışanı bıçakla rehin aldı.
Rusya'da uçak sert iniş sonrası alev aldı: 2 ölü, 7 yaralı Rusya'da havalimanından kalkış yapan uçak, motorlarından birisinin durması sonucu havalimanın geri dönerek acil iniş yaptı.
» 1 2