26 Haziran 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

26 Haziran 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Milli Savunma Bakanı Akar İngiliz mevkidaşı ile görüştü
Milli Savunma Bakanı Akar İngiliz mevkidaşı ile görüştü
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Penny Mordaunt ile bir araya geldi.
Erdoğan: Sayın Kılıçdaroğlu kendi söylüyor, kendi dinliyor
Erdoğan: Sayın Kılıçdaroğlu kendi söylüyor, kendi dinliyor
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne yönelik eleştirileri hakkında, "Sayın Kılıçdaroğlu kendi söylüyor, kendi dinliyor.
İlkokula başlama yaşı 69 aya çıkarılıyor İlkokula başlama yaşı 66 aydan 69 aya çıkarılacak; sözleşmeli öğretmen ve Diyanet İşleri Başkanlığı personelinin kadroya atanabilmeleri için zorunlu h..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya'ya gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin S-400 füze savunma sistemini alması sonrasında ABD'nin yaptırım kararı olacağı iddialarına yönelik, "NA..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya'ya gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Dünyada mülteciler konusunda en önemli bedeli ödeyen ülke Türkiye. Bu minvalde uluslararası iş birliğinin artırılm..
Akar, İngiltere Savunma Bakanı Penny Mordaunt ile bir araya geldi Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO temasları kapsamında İngiltere Savunma Bakanı Penny Mordaunt ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Japonya'ya gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi'ne katılmak üzere saat 20.10'da "TC-TRK" uçağıyla Japonya'ya gitti.
İran Dışişleri Bakanı Zarif: "İran olmadan bölge güvenliği olmaz" İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, ABD'nin Basra Körfezi'nde İran olmadan güvenliği sağlayamayacağını söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Japonyaya hareket etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Japonya'ya hareket etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "S-400 ile ilgili bugüne kadar birçok kez gerek şahsım gerek ilgili arkadaşlarım işin bittiğini, işin teslim süreci içinde olduğunu ifade ettik. Nedense bizim söylediklerimize...
Milli Savunma Bakanı Akar, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile bir araya geldi
Milli Savunma Bakanı Akar, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile bir araya geldi
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile bir araya geldi.
CHP PM pazartesi toplanacak CHP Parti Meclisi (PM), İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini değerlendirmek üzere Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında pazartesi günü topla..
Bakan Akar Yunan mevkidaşı Apostolakis ile bir araya geldi
Bakan Akar Yunan mevkidaşı Apostolakis ile bir araya geldi
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Yunanistan Savunma Bakanı Evangelos Apostolakis ile NATO Karargahı'nda görüştü.
Bakan Akar, Yunan mevkidaşı Apostolakis ile görüştü Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Yunanistan Savunma Bakanı Evangelos Apostolakis ile görüştü.
Akar, Yunan mevkidaşına, Ege ve Akdeniz'de milli hak ve menfaatlerden taviz verilmeyeceğini,... Akar, Yunan mevkidaşına, Ege ve Akdeniz'de milli hak ve menfaatlerden taviz verilmeyeceğini, pr..
Erdoğan: "(Yıldırım'ın kabineye gireceği iddiaları) Bunlar özellikle partimiz içerisinde bir... Erdoğan: "(Yıldırım'ın kabineye gireceği iddiaları) Bunlar özellikle partimiz içerisinde bir fi..
Erdoğan: Biz paylaşmasını biliriz. (Doğu Akdeniz) prensibimiz win win esasına dayalıdır. Erdoğan: Biz paylaşmasını biliriz. (Doğu Akdeniz) prensibimiz win win esasına dayalıdır.
Erdoğan: Bu denizlerden çıkabilecek nema neyse Kıbrıs'ta yaşayan herkesin hakkı vardır. Erdoğan: Bu denizlerden çıkabilecek nema neyse Kıbrıs'ta yaşayan herkesin hakkı vardır.
Erdoğan: "Münbiç'te işin takipçisiyiz, verilen sözü tutmaları gerekiyor. Erdoğan: "Münbiç'te işin takipçisiyiz, verilen sözü tutmaları gerekiyor.
Erdoğan: "(Suriye konusu) Sayın Trump'la da Sayın Putin ile ikili görüşmemde gündeme getireceğiz." Erdoğan: "(Suriye konusu) Sayın Trump'la da Sayın Putin ile ikili görüşmemde gündeme getirec..
Erdoğan: Osman Öcalan'ın kırmızı bültenle arandığı bilmiyorum. Erdoğan: Osman Öcalan'ın kırmızı bültenle arandığı bilmiyorum.
Erdoğan: "Sayın Kılıçdaroğlu'nun (referandum çağrısı) bu ifadesiyle hareket edecek değiliz. Yola... Erdoğan: "Sayın Kılıçdaroğlu'nun (referandum çağrısı) bu ifadesiyle hareket edecek değiliz...
Erdoğan: NATO ülkeleri birbirine yaptırım uygulamaya başladıysa doğrusu bunu bilmiyorum. Erdoğan: NATO ülkeleri birbirine yaptırım uygulamaya başladıysa doğrusu bunu bilmiyorum.
Erdoğan: "(Parlamenter sisteme dönme çağrısı) Sayın Kılıçdaroğlu, kendi söylüyor kendi dinliyor. Erdoğan: "(Parlamenter sisteme dönme çağrısı) Sayın Kılıçdaroğlu, kendi söylüyor kendi dinliyo..
İlkokula başlama yaşı 69 aya çıkarılıyor AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "16 Nisan'da bu Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni millet ortaya koydu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'ı kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ı kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabulü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ı kabul etti.
Umman Filistin'e büyükelçilik açacak Umman Dışişleri Bakanlığı Filistin'e büyükelçilik açacaklarını duyurdu.
Tıbbi ve Aromatik Bitki Çeşitliliğinin Korunması Araştırma Komisyonu Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlkay Erdoğan Erhan, dünyada 16 bin gıda takviyesi ürünü bulunduğun..
TBMM Genel Kurulu CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Kayyum döneminin millet iradesi tarafından denetlenmesi lazım. Zaten çok yanlış ve çok şüpheli bir şekilde başladı.
Rusya: 'Körfez krizi diyalogla çözülür, ABDnin yaptırımları diyaloga engel'
Rusya: "Körfez krizi diyalogla çözülür, ABD'nin yaptırımları diyaloga engel"
Rusya Dışişleri Bakanı Sergei Lavrov, bugün Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dışişleri Bakanı Şeyh Abdullah bin Zayed ile Körfez ve İran ile ilgili konularda kapsamlı bir görüşme yaptı.
Erbilgin, 'Kastamonu Belediyesi 30 günlük canlı yayının kaynağını açıklamak zorunda'
Erbilgin, "Kastamonu Belediyesi 30 günlük canlı yayının kaynağını açıklamak zorunda"
CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin, Kastamonu Belediyesi'nin bütçesi olmadığı gerekçesiyle borçlanma yetkisi istediğini belirterek, diğer taraftan da herkesin vergileriyle oluşan bütçeyi 30 gün sürecek bir canlı...
Başkan Arslandan İmamoğluna tebrik ziyareti
Başkan Arslan'dan İmamoğlu'na tebrik ziyareti
Balıkesir'in Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, yenilenen 23 Haziran seçimlerinde yeniden seçilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Japonya ve Çin'e gidecek CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, G20 liderler zirvesine katılmak üzere bugün Japonya'ya gidecek.
TBMM Down Sendromu, Otizm Araştırma Komisyonu Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim görevlisi Ezgi Özalp Akın, "Gelişimsel zorluğu olan çocukla..
Erdoğan ve Putin, Osakada görüşecek
Erdoğan ve Putin, Osaka'da görüşecek
Kremlin Sözcüsü Dimitry Peskov, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rusya Devlet Başkanı Putin ile 29 Haziran'da Osaka'da görüşme gerçekleştireceğini açıkladı.
Osaka'da gündem yoğun olacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28-29 Haziran tarihlerinde dönem başkanı Japonya'nın ev sahipliğinde Osaka'da gerçekleştirilecek 14'üncü G-20 Liderler Zirvesi..
TBMM Genel Kurulu toplandı CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, belediye şirketlerinin başına gelecek kişinin, seçilmiş belediye başkanı yerine belediye meclisleri tarafından belirlenmesi için a..
CHP MYK toplandı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Sayın Bahçeli'nin çıkıp milletin iradesini beğenmemesi tam bir kibir örneğidir.
» 1 2 3