23 Haziran 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

23 Haziran 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kula CHPden İstanbul için coşkulu kutlama
Kula CHP'den İstanbul için coşkulu kutlama
CHP Kula İlçe Başkanlığı, İstanbul'da yenilenen seçimlerde başkanlığı kazanan Millet İttifakı'nın adayı Ekrem İmamoğlu için kutlama programı düzenlendi.
TBMM Başkanı Şentop, İmamoğlunu tebrik etti
TBMM Başkanı Şentop, İmamoğlu'nu tebrik etti
TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu'nun telefonla arayarak tebrik etti.
Bolton ile Netanyahu Ürdün Vadisini gezdi
Bolton ile Netanyahu Ürdün Vadisini gezdi
ABD Milli Güvenlik Danışmanı John Bolton, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile birlikte İsrail'in işgal ettiği Batı Şeria'da bulunan Ürdün Vadisini ziyaret etti.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "CHP bundan sonra 82 milyonun partisidir" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "İkişer ay ya da bir ay arayla iki kez arka arkaya İstanbul Büyükşehir Belediye..
TBMM Başkanı Şentop, iBB Başkanlığı seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu'nu telefonla arayarak yenilenen... TBMM Başkanı Şentop, iBB Başkanlığı seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu'nu telefonla arayara..
YSK Başkanı Güven: Mazbata hak edene teslim edilecektir
YSK Başkanı Güven: Mazbata hak edene teslim edilecektir
YÜKSEK Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçiminin hayırlı olmasını dileyerek, "İtiraz süreçleri bittiğinde mazbata hak edene teslim edilecektir" dedi.
Kılıçdaroğlu: Destan yazdık ve bu bütün dünyada yankılanıyor
Kılıçdaroğlu: Destan yazdık ve bu bütün dünyada yankılanıyor
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, farklı siyasal partiler olarak bir araya geldiklerini belirterek, "Destan yazdık ve bu bütün dünyada yankılanıyor.
Kılıçdaroğlu İstanbul seçimini değerlendirdi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhuriyeti şimdi demokrasiyle taçlandırıyoruz ve bunu büyüteceğiz, güçlendireceğiz.
YSK Başkanı Güven: "Seçim sükunet içinde gerçekleşmiştir." YSK Başkanı Güven: "Seçim sükunet içinde gerçekleşmiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İstanbul seçimlerine yönelik ilk açıklama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul seçimlerine yönelik Twitter'dan yaptığı ilk açıklamada, "İstanbul Büyükşehir B..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi sonuçlarının... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi sonuçlarının İs..
"Cumhur İttifakı varlığını güçlü şekilde muhafaza edecektir" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bilinmelidir ki Cumhur İttifakı kutlu varlığını güçlü bir şekilde muhafaza ve müdafaa edecektir..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Artık hiçbir güç mazbatayı vermemezlik edemez. Artık bu saatten... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Artık hiçbir güç mazbatayı vermemezlik edemez. Artık bu sa..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Bu saatten sonra Türkiye süratle gerçek gündemine dönmelidir." CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Bu saatten sonra Türkiye süratle gerçek gündemine dönmelidir.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Bize destek veren AK Parti'li, ülkücü, MHP'li, HDP'li, Saadet'li... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Bize destek veren AK Parti'li, ülkücü, MHP'li, HDP'li, Sa..
Karamollaoğlu:  Seçim sonucu kardeşliğin pekişmesine vesile olsun
Karamollaoğlu:  Seçim sonucu kardeşliğin pekişmesine vesile olsun
SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Sandıktan çıkan sonucun 82 milyonun kardeşliğinin pekişmesine vesile olmasını diliyorum" dedi.
Bahçeli: 'Yeni bir erken seçim bahsi açmak ülkemize yapılacak en büyük kötülükler arasındadır'
Bahçeli: "Yeni bir erken seçim bahsi açmak ülkemize yapılacak en büyük kötülükler arasındadır"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Seçimi hakkında açıklamada bulundu.
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu: (2) CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, "Artık ön yargı ve ayrıştırma dönemi bitmiştir.
Bahçeli: Türkiye artık esas gündemine dönmelidir MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye artık esas gündemine dönmeli ve seçim süreci kapanmalıdır.
Karamollaoğlu'ndan seçim değerlendirmesi Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Milletimizin iradesi tecelli etmiştir.
Bahçeli, "23 Haziran seçimi sonuçlarını yanlış yorumlayıp şımarıklığa heves edenler varsa yanlış... Bahçeli, "23 Haziran seçimi sonuçlarını yanlış yorumlayıp şımarıklığa heves edenler varsa y..
Bahçeli, "23 Haziran seçim sonucu üzerinde herkesin teferruatlı analiz ve değerlendirme yapmasının... Bahçeli, "23 Haziran seçim sonucu üzerinde herkesin teferruatlı analiz ve değerlendirme y..
MHP Genel Başkanı Bahçeli; "Bilinmelidir ki Cumhur İttifakı kutlu varlığını güçlü bir şekilde... MHP Genel Başkanı Bahçeli; "Bilinmelidir ki Cumhur İttifakı kutlu varlığını güçlü bir şekilde ..
Bahçeli: "Şu anki tabloya göre CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayının öne çıkması 23... Bahçeli: "Şu anki tabloya göre CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayının öne ç..
MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Bu kapsamda yeni bir erken seçim bahsi açmak ülkemize yapılacak en... MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Bu kapsamda yeni bir erken seçim bahsi açmak ülkemize yapılacak e..
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Bilinmelidir ki Cumhur İttifakı kutlu varlığını güçlü bir şekilde... MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Bilinmelidir ki Cumhur İttifakı kutlu varlığını güçlü bir şekilde ..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 20.30'da CHP Genel Merkezi'nde konuşacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 20.30'da CHP Genel Merkezi'nde konuşacak.
Kılıçdaroğlu'ndan seçim değerlendirmesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Her şey çok güzel olacak demiştik ve her şey çok güzel oldu.
İmamoğlu: "Halkımıza, İstanbullu hemşehrilerime minnet duygularımı iletiyorum. İmamoğlu: "Halkımıza, İstanbullu hemşehrilerime minnet duygularımı iletiyorum.
» 1 2 3