23 Haziran 2019 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

23 Haziran 2019 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Batman Üniversitesi'nde mezuniyet heyecanı Batman Üniversitesinde bin 600 öğrenci mezuniyet heyecanı yaşadı.
Beypazarı'nda "Dağşeyhler Mevlidi Şerifi ve Pilav Günü" etkinliği Ankara'nın Beypazarı ilçesinde geleneksel "Dağşeyhler Mevlidi Şerifi ve Pilav Günü" etkinliği düzenlendi.
Abant'ta hafta sonu yoğunluğu Doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkı, yerli ve yabancı tatilcilerin ilgi odağı oldu.
Kılıçdaroğlu'ndan Enis Fosforoğlu paylaşımı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, vefat eden tiyatro ve sinema sanatçısı Enis Fosforoğlu'nun ailesi ile sevdiklerine başsağlığı diledi.
'Senforock', 20 bin kişiyi coşturdu ESKİŞEHİR'de, rock şarkılarını senfoni orkestrasıyla yeniden yorumlayan 'Senforock Orkestrası'nın açık hava konserine yaklaşık 20 bin kişi katıldı.
Kosova'da "Sanatla Uyanmak Festivali" Kosova'nın güneybatısındaki Prizren'de düzenlenen 17. Uluslararası Sanatla Uyanmak Festivali'nin açılışı "TÜRKSOY Opera Yıldızları" konseriyle yapıldı.
Bodrum "Two Tenors" sahnelendi Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğünce düzenlenen "Bodrum Konserleri" kapsamında müzikal şov "Two Tenors" sanatseverlerle buluştu.