22 Haziran 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

22 Haziran 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kadın müşteriye, hemcinsi market çalışanından şiddet – Rusya'da bir marketin kadın çalışanının hırsızlıkla suçladığı hemcinsi müşteriye uyguladığı şiddet kameralara yansıdı.
Polisin kaykaycılara müdahalesine tepki – Kolombiya'da 'Kaykay Günü' kapsamında düzenlenen etkinlikte iki motosikletli polisin kaykaycılara çarpıp, darp ettiği görüntüler sosyal medyada tepki..
İngiliz Bakan, İran'ı ziyaret edecek – İngiltere Dışişleri Bakanlığı, Orta Doğu'dan Sorumlu Devlet Bakanı Andrew Murrison'un İran'ı ziyaret edeceğini açıkladı.
'Rafadan Tayfa' filmine Almanya'da çocuklardan yoğun ilgi verdiği demeçte, Rafadan Tayfa filminin tüm zamanların en çok izlenen animasyonu olduğunu belirtti.
Hawaii'de uçak düştü: 9 ölü -2 ABD'nin Hawaii eyaletinde uçak düştü.
Paris'te yangın: 3 ölü – Fransa'nın başkenti Paris'te bir apartmanda yangın çıktı.
Hawaii'de uçak düştü: 9 ölü ABD'nin Hawaii eyaletinde uçak düştü.
İran: Ülkenin bütünlüğüne zarar verecek her tehdide karşı hazırız – İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Abbas Musevi, "ABD'den gelecek herhangi bir tehdit ya da saldırgan tutuma sert şekilde cev..
Roma'nın kenar mahallelerine taşınan operada genç bir Türk tenör İtalya'nın seçkin opera evlerinden Roma'daki 'Teatro dell'Opera'nın bu sahne eserini kenar mahallelere taşıması projesinde 27 ..
Romanın kenar mahallelerine taşınan operada genç bir Türk tenör
Roma'nın kenar mahallelerine taşınan operada genç bir Türk tenör
İtalya'nın seçkin opera evlerinden Roma'daki 'Teatro dell'Opera'nın bu sahne eserini kenar mahallelere taşıması projesinde 27 yaşındaki Türk tenör Murat Can Güvem de yer alıyor.
Gürcistan'da Rusya karşıtı protestocular İçişleri Bakanı'nın istifasını istiyor Rus milletvekilinin Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te düzenlenen 26. Ortodoks Parlamentolararası Genel Asamblesi ..