21 Haziran 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

21 Haziran 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rum Yönetiminin 6ncı lideri Hristofyas yaşamını yitirdi
Rum Yönetimi'nin 6'ncı lideri Hristofyas yaşamını yitirdi
KIBRIS Rum Yönetimi'nin eski lideri Dimitris Hristofyas (72), solunum yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü Güney Kıbrıs'taki hastanede, yaşamını yitirdi.
Hindistan, Umman Körfezi'ne iki savaş gemisi sevk etti Hindistan Deniz Kuvvetleri, İran ve ABD arasında yaşanan İHA geriliminin ardından, Umman ve Basra Körfezi'ne iki savaş gemisi sevk etti.
Güney Afrika'da bir uçak tuvaletinden cenin çıktı Güney Afrika'da bir uçağın tuvaletinde cenin bulundu. Cuma günu yola çıkmak üzere bakım ve temizliği yapılan uçağın klozetinin tıkanmış olduğ..
ABD'li askeri doktor komutanını savundu: Yaralı IŞİD militanını ben boğarak öldürdüm Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) askeri savaş mahkemesinde devam eden bir davada, donanmada görevli a..
Mursi için Almanya'da gıyabi cenaze namazı kılındı Pazartesi günü 'casusluk' suçlamasıyla yargılandığı mahkeme salonunda hayatını kaybeden Mursi için Almanya'da gıyabi cenaze namazı kılındı.
Akıncı: Cumhurbaşkanı bostan korkuluğu değildir KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, 'Kapalı Maraş' konusunda yapılan açılımdan haberinin olmadığını söyleyerek, ..
Trump: İran'a saldırı emrini 10 dakika kala geri çektim ABD Başkanı Donald Trump, sosyal medya hesabından, İran'a yapılacak olan saldırının emrini 10 dakika kala geri çektiğini açıkladı.
İran: İHA'nın yanında başka bir uçak daha vardı, vurmadık – İran Devrim Muhafızları Hava- Uzay Kuvvetleri Komutanı Emir Ali Hacızade ABD'ye ait insansız hava aracının (İHA) vurulmasına olayın..
İran medyası, düşürülen İHA'nın görsellerini yayınladı Tesnim Haber Ajansı, İran'ın düşürdüğü ABD ordusuna ait insansız hava aracının (İHA) parçalarının görsellerini yayınladı.
İngiltere'de sanayi devriminden bu yana bir ilk İngiltere, sanayi devriminden bu yana ilk kez sıfır karbon kaynaklarından sağladığı enerji, fosil yakıtlardan sağladığı enerji üretiminin üzeri..
Yılda birkaç kez tatile çıkmak kalbe iyi geliyor Araştırmacılar yıl içersinde, birkaç kez tatile çıkmanın ruhsal sağlığa faydalarının yanında kalp sağlığı için de yararlı etkileri olduğunu aç..
ABD'de 150 yıllık rafineride yangın – ABD'de Pensilvanya eyaletindeki bir rafineride yangın çıktı.
Çavuşoğlu: Süreci İran ve Avrupalılarla değerlendiriyoruz Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği İran'ın İsfahan kentinde İran Dışişleri Bakanı Muhammed Ce..
Annenin bebeğini kurtarma anı kamerada Kolombiya'da ofis binasında telefona bakan kadın, yanından uzaklaşıp, gittiği merdiven boşluğunda, düşme tehlikesi geçiren bebeğini, son anda yakaladı.
» 1 2