2 Haziran 2019 Pazar Günü Dünya Haberleri

2 Haziran 2019 Pazar Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Azez'de bomba yüklü araçla saldırı: 14 ölü – Suriye'nin Halep şehrine bağlı Azez ilçesinde bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda en az 14 kişi hayatını kaybetti.
Cezayir'de 4 Temmuz cumhurbaşkanlığı seçimleri iptal edildi Cezayir'de 20 yıllık lider Bouteflika'nın istifasının ardından 4 Temmuz'da yapılması planlanan cumhurbaşkanlığı seçimleri iptal edi..
KKTCde iki ayrı kazada 2 kişi hayatını kaybetti
KKTC'de iki ayrı kazada 2 kişi hayatını kaybetti
KKTC'de aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu yaşanan 2 ayrı kazada 21 yaşındaki Sadrettin Kara ile 26 yaşındaki Mehmet Aydın hayatını kaybetti.
Hindistan'da leopar, bebeği ailesinin yanından kaçırdı – Hindistan'da bir leopar, girdiği evde ailesi ile uyumakta olan bebeği kaçırdı.
Kontrolden çıkan cruise gemisi, bir gemiye ve limana böyle çarptı İtalya'nın turizm kenti Venedik'te kontrolden çıkan cruise gemisi, içinde 130 yolcunun bulunduğu bir gemiye ve limana çarptı.
ABD'den İran'a dikkat çeken çağrı: Masaya oturmaya hazırız
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, İranlı yetkililerle ön şartsız görüşmeye hazır olduklarını söyledi.
SPD lideri Nahles'ten istifa açıklaması: Alman Yeşiller siyasetin dengesini değiştiriyor Alman Sosyal Demokrat Parti (SPD) lideri Andrea Nahles istifa edeceğini duyurdu. Yapılan son ankete gö..
Afganistan'da 3 patlama: 1 ölü, 17 yaralı – Afganistan'ın başkenti Kabil'de 3 patlama meydana geldi.
Çinliler, Maraş dondurması için kuyrukta
Çinliler, Maraş dondurması için kuyrukta
Türkiye'yi ziyaret eden Çinli turistlerin Maraş dondurmasına olan ilgisini gören Çinli girişimciler, ülkede birbiri ardına dondurmacı açmaya başladı.
İsrail'den Suriye'ye füze saldırısı: 3 Suriyeli asker öldü Suriye resmi haber ajansı SANA, İsrail'in Suriye'ye füze saldırılarında bulunduğunu; saldırıda 3 askerin hayatını kaybettiğini duyur..