18 Haziran 2019 Salı Günü Kültür-Sanat Haberleri

18 Haziran 2019 Salı Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bodrum'da Aydın Uştuk ve Orkestra Allegra konseri Kültür ve Turizm Bakanlığı, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğünce düzenlenen "Bodrum Konserleri" kapsamında "Aydın Uştuk ve Orkestra Alle..
İngiliz şarkıcı James Arthur, Antalyada konser verdi
İngiliz şarkıcı James Arthur, Antalya'da konser verdi
İngiliz şarkıcı ve söz yazarı James Arthur, Antalya'da sevilen şarkılarını seslendirdi.
"Seni Ne Çağırıyor" sergisi CerModern'de açıldı Alarm Art topluluğuna ait eserlerin yer aldığı "Seni Ne Çağırıyor" sergisi CerModern'de açıldı.
Rusya'da Türk Sineması Günleri ST. Moskova Yunus Emre Enstitüsünce (YEE) düzenlenen St. Petersburg Türk Sineması Günleri başladı.
Sizi Siyasetten, İşten Uzaklaştırıp Tebessüm Ettirecek Kermit Fotoğrafları
Sizi Siyasetten, İşten Uzaklaştırıp Tebessüm Ettirecek Kermit Fotoğrafları
Bu içerikten dünyanın sırlarını bekliyorsanız uyaralım. Burada sadece Mitchel Wu isimli fotoğrafçının oyuncak Kermit ile çektiği fotoğraflar var. Ama fotoğraflar öyle güzel ki anılarınız tazeleniyor.
"Güneşin Sofrasındayız" sergisi açıldı Sanatçı ve gazeteci yazar Uğur Pişmanlık'ın " Güneşin Sofrasındayız" isimli fotoğraf sergisi sanatseverlerle buluştu.
"Edincik, tarihi turizmin çekim merkezlerinden biri haline gelecek" Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, "Mahallemizin tarihi yapılarını gün yüzüne çıkarmayı başardığımız zaman Edincik, tar..
İtfaiye ekipleri yavru martıyı kurtardı Vezneciler Kız Yurdu'nun çatısına sıkışan yavru martı itfaiye tarafından kurtarıldı.
"Hababam Sınıfı"nın oyuncuları Mersin'de Yeşilçam'ın unutulmaz film serisi "Hababam Sınıfı"nın bazı oyuncuları, Mersin'deki söyleşide sevenleriyle buluştu.
Buhurdan parfüme: kokunun öyküsü  Isparta Belediyesinin gönderdiği yeni sezon Gül yapraklarının serpileceği etkinlikte, tıp dünyasının üzerinde çalıştığı içilebilir gül suları ikram edilecek.
Yaz Spor Okullarının ön kayıtları yarın başlıyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Spor İstanbul tarafından 7-12 yaş arası öğrencilere yönelik Yaz Spor Okullarının ön kayıtlarının..
Midyat'ta Mursi için gıyabi cenaze namazı Hayatını kaybeden Mısır'ın ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi için Midyat ilçesinde gıyabi cenaze namazı kılındı.
Hababam Sınıfı oyuncuları Mersin'de MERSİN'e gelen Hababam Sınıfı'nın yaşayan efsaneleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'i ziyaret etti.
Çankaya'da 32 mahallede asfalt çalışması yapılacak Çankaya Belediyesince 32 mahallenin 59 cadde ve 86 sokağında asfalt çalışması yapılacak.
Hababam Sınıfı oyuncuları Mersinde
Hababam Sınıfı oyuncuları Mersin'de
MERSİN'e gelen Hababam Sınıfı'nın yaşayan efsaneleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'i ziyaret etti.
Konuk sanatçılar projesine AB'den destek geldi K2 Çağdaş Sanat Derneği koordinatörlüğündeki konuk sanatçı programı olan Daire Projesi'nin Avrupa Birliği'nden hibe desteği aldığı açıklandı.
Yedi asırlık caminin izlerine 15 yıllık çalışmayla ulaşıldı Antalya'nın Korkuteli ilçesinde Anadolu beylikleri döneminde Karamanoğlu Alaaddin Bey'in yaptırdığı tahmin edilen yaklaşık 700 yıll..
Ulubey Kanyonu "ters ev" ile ziyaretçi çekecek Dünyanın en uzun ikinci kanyonu olarak bilinen Ulubey Kanyonu'na kurulacak "ters ev" ile bölgeye yılda 300 bin turistin gelmesi hedefleniyor.
Demirkapı Yaylası'nda dört mevsim bir arada Trabzon'un Çaykara ilçesi Haldizen Vadisi'ndeki dik yamaçların arasında bulunan Demirkapı Yaylası, ziyaretçilerine dört mevsimi bir arada yaşama im..
"Bodrum Avrupa'nın turizm merkezi konumunda" OSMAN URAS - Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdür Yardımcısı Necmeddin Akben, düzenledikleri "Bodrum Müzik Akşamları"nda seyirciy..
Midyat'ta başarılı öğrenciler ödüllendirildi Mardin'in Midyat ilçesinde 2018-2019 eğitim-öğretim yılı sonunda dezavantajlı ve başarılı öğrenciler ödüllendirildi.
Midyat'ta "Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın" çalışması Mardin'in Midyat ilçesinde İlçe Jandarma Trafik ekiplerince, okul önleri ve yaya geçitlerinde yaya ve araç güvenliğinin sağlanması amacı..
Midyat'ta "2. Geleneksel Trap Atışları" yapılacak Mardin'in Midyat ilçesinde, "2. Geleneksel Trap Atışları" yapılacak.