17 Haziran 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

17 Haziran 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye'den Nijerya'daki terör saldırısına kınama DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Nijerya'da çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği ve yaralandığı intihar saldırısını kınadı.
Bahçeli, klasik otomobiliyle Ankara'yı turladı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, klasik Amerikan otomobiliyle Ankara caddelerinde görüntülendi.
İrandan Suudi Arabistana tepki
İran'dan Suudi Arabistan'a tepki
İran Dışişleri Sözcüsü Abbas Musevi, Suudi Arabistan Veliahdı Muhammed bin Selman'ın İran aleyhindeki sözlerine tepki gösterdi.
Muhammed Mursi'nin vefatı Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Mısır'ın demokratik yöntemlerle seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin mahkeme salonunda hayatını kaybetmesi nedeniyle başsa..
15 Temmuz konulu kısa film ve senaryo yarışması Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminin 3. yılında Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı olarak ..
Türkmenistan Devlet Başkanı, oğlunu vali olarak atadı Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhamedov, oğlu Serdar Berdimuhamedov'u Ahal bölgesine vali olarak atadığını duyurdu.
TBMM Başkanı Şentop'tan, Mursi için başsağlığı mesajı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Mısır'ın eski Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin vefatına ilişkin Türkçe, Arapça ve İngilizce dillerinde başsa..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Tarih Mursinin şehadetine yol açan zalimleri asla unutmayacaktır'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Tarih Mursi'nin şehadetine yol açan zalimleri asla unutmayacaktır"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mısır'ın eski Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin mahkeme salonunda ölümüne ilişkin, "Bizim gözümüzde Mursi inandığı dava uğruna verdiği mücadele sırasında hayatını kaybeden bir şehittir.
Muhammed Mursi'nin vefatı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Mısır'ın demokratik yöntemlerle seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin mahkeme salonunda hayatın..
Muhammed Mursi'nin vefatı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Mısır'ın demokratik yöntemlerle seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin mahkeme salonunda hayatını kaybetmesi nedeniyle baş sa..
Dışişleri Bakanlığı'ndan, Mısır'a başsağlığı mesajı DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Mısır'ın eski Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin vefatı nedeniyle, başsağlığı açıklaması yayımladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "23 Haziran CHP adayının iftira siyasetinin milletimiz tarafından çöpe... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "23 Haziran CHP adayının iftira siyasetinin milletimiz tarafından çöpe ..
Muhammed Mursi'nin vefatı Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Muhammed Mursi tavizsiz duruşu, hayatı ve mücadelesi ile tarihe örnek bir şahsiyet olarak geçecek, her daim gelece..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "31 Mart seçimlerinde yaşananlar CHP zihniyetinin İstanbul'u... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "31 Mart seçimlerinde yaşananlar CHP zihniyetinin İstan..
Muhammed Mursi'nin vefatı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Mısır'ın demokratik yöntemlerle seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin mahkeme salonunda hayatını ka..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bizim zalimlerle Mursi'nin katili olan kişilerle bir araya gelmemiz asla... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bizim zalimlerle Mursi'nin katili olan kişilerle bir araya gelmemiz..
Muhammed Mursi'nin vefatı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Tarih, Mursi'nin milleti için yaptıklarını da ona bu zulmü yapanları da unutmayacak.
HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan ameliyat oldu HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle ameliyat oldu.
Bakan Akar'ın Rus mevkidaşı Şoygu ile telefonda görüştü Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rusya Federasyonu Savunma Bakanı Sergey Şoygu ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Muhammed Mursi'nin vefatı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Mısır'ın demokratik yöntemlerle seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin, meşruiyetin safında yer alma cesaretini gösteren büyük bi..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Nakkaştepe Millet Bahçesini gezdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Nakkaştepe Millet Bahçesi'ni gezdi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nakkaştepe Millet Bahçesi'ni gezdi.
TBMM Başkanı Şentop: "Mursi, meşruiyetin safında yer alma cesaretini göstermiş büyük bir liderdir. TBMM Başkanı Şentop: "Mursi, meşruiyetin safında yer alma cesaretini göstermiş büyük bir lid..
İran ve Rusya'dan enerjide iş birliği İran ve Rusya, petrol, petrokimya, gaz ve enerji sektöründe işbirliğini öngören büyük bir anlaşama imzaladı.
Muhammed Mursi'nin vefatı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Mısır halkının seçimle iş başına getirdiği ve kanlı bir darbeyle görevinden uzaklaştırılan Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin m..
Muhammed Mursi'nin vefatı Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Mısır'ın demokratik yöntemlerle seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin mahkeme salonunda hayatını kaybetmesi nedeniyle başsağlığ..
Muhammed Mursi'nin vefatı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Mısır'ın demokratik yöntemlerle seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin mahkeme salonunda hayatını kaybetmes..
Cumhurbaşkanlığı İletişim Daire Başkanı Altun: "Mısır'ın demokratik yöntemlerle seçilmiş ilk... Cumhurbaşkanlığı İletişim Daire Başkanı Altun: "Mısır'ın demokratik yöntemlerle seçilmiş ilk Cu..
Muhammed Mursi'nin vefatı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mısır'ın demokratik yöntemlerle seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin mahkeme salonunda hayatını kaybetmesi nedeniyle baş sağ..
Muhammed Mursi'nin vefatı AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Mısır'ın demokratik yöntemlerle seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin mahkeme salonunda hayatını kaybetmesi nede..
Lavrov, Güney Koreli mevkidaşıyla görüştü
Lavrov, Güney Koreli mevkidaşıyla görüştü
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Güney Kore Dışişleri Bakanı Kang Kyung-wha ile Moskova'da bir araya gelerek Kore yarımadası ile ilgili bir görüşme gerçekleştirdi.
Eski Mısır Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi, çıkarıldığı mahkemede salonunda hayatını kaybetti. Eski Mısır Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi, çıkarıldığı mahkemede salonunda hayatını kaybetti.
CHP'den işsizlik rakamı değerlendirmesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, "Açıklanan teşvik paketleriyle gün kurtarılmaya çalışılsa da günün bile kurtarılamadığını görüyoruz.
"Türkiye'nin itibarı çalındı" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, 31 Mart'ta yapılan yerel seçimde İstanbul'da oyların çalındığı iddialarına ilişkin, "'Çaldılar..
İlkokula başlama yaşı 69 aya çıkarılıyor İlkokula başlama yaşını 66 aydan 69 aya çıkaran, sözleşmeli öğretmen ve Diyanet İşleri Başkanlığı personelinin kadroya atanabilmeleri için zorunlu hiz..
Çinli iş insanlarından TBMMye ziyaret
Çinli iş insanlarından TBMM'ye ziyaret
ÇİNLİ iş insanları, Türkiye'de yetiştirilen tıbbi ve aromatik bitkilerin ticaretine yönelik istişarelerde bulunmak üzere TBMM'yi ziyaret etti.
CHP'li Çelebi: Yasayı durdurma niyetinde değiliz TBMM Milli Savunma Komisyonu üyesi ve CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, 'Askerlama Kanunu Teklifi' ile ilgili, "Yasayı durdurma niyeti..
İlkokula başlama yaşı 69 aya çıkarılıyor AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, TBMM Başkanlığına sundukları kanun teklifiyle ilkokula başlama yaşının 66 aydan 69 aya çıkarılacağını bildirdi.
AK Parti'den eğitime başlama ayını 66'dan 69'a çıkaran teklif AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, eğitim ile ilgili bugün Meclis Başkanlığı'na sundukları yasa teklifine ilişkin, "İlkokula ..
Irak Dışişleri Bakanı Hekim Umman'a gidecek Irak Dışişleri Bakanı Muhammed Ali El Hekim önümüzdeki hafta Umman'ı ziyaret edecek.
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş Açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "On tane hata ortaya çıkıyorsa, bunların beşi Ekrem beyin, beşi Binali beyin lehine olması lazım.
İYİ Partiden YSKya Mustafakemalpaşa tepkisi
İYİ Parti'den YSK'ya 'Mustafakemalpaşa' tepkisi
BURSA'da İYİ Parti Başkanı Yahya Bahadır, Mustafakemalpaşa ilçesinde 31 Mart tarihinde bazı sandık kurullarının yasaya aykırı olarak belediyede çalışan daire amirleri tarafından oluşturulduğuna yönelik ikinci...
Dışişlerinden Libya Forumu'na ilişkin açıklama Dışişleri Bakanlığı, Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti Başkanlık Konseyi Başkanı Fayez Sarraj'ın Birleşmiş Milletler (BM) ile eşgüdüm halinde Liby..
"Yoksul aile çocuklarının da bedelliden faydalanabileceği bir ortam sağlansın" CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, "Bedelli askerlikten, öncelikle ihtiyaç fazlası yükümlülerin faydalanm..
Çin Devlet Başkanı Xi Kuzey Koreye gidiyor
Çin Devlet Başkanı Xi Kuzey Kore'ye gidiyor
Çin Devlet Başkanı Xi Jinping'in 2 günlük resmi ziyarette bulunmak üzere Perşembe günü Kuzey Kore'ye gideceği belirtildi.
» 1 2