17 Haziran 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

17 Haziran 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
23 Haziran seçimleri: İmamoğlu-Yıldırım tartışmasından sonra ilk anket sonuçları İstanbul'da 23 Haziran'da tekrarlanacak seçimlerin iki adayının katıldığı tartışma programının ardından yapıla..
Muhammed Mursi mahkeme salonunda hayatını kaybetti Mısır'ın eski Devlet Başkanı Muhammed Mursi, mahkeme salonunda hayatını kaybetti.
Uçak türbülansa girdi, hostes uçağın tavanına çarptı Kosova'dan İsviçre'ye uçuşu sırasında İtalya üzerinde seyir halindeyken türbülansa giren uçakta 10 kişi yaralandı.
İngiltere'de başbakan adayları TV'de tartıştı: Favori aday Johnson katılmadı İngiltere'de Theresa May'in bıraktığı başbakanlık koltuğunun adaylarından 5 isim televizyon programında kozlarını ..
Netanyahu: İsrail, İran'ın nükleer silah sahibi olmasına izin vermeyecek – İsrail Cumhurbaşkanı resmi konutu Beit HaNassi'de düzenlenen anma töreninde konuşan İsrail Başbakanı Binyamin Netany..
ABDde elektrik tellerine çarpan küçük uçak göle düştü
ABD'de elektrik tellerine çarpan küçük uçak göle düştü
ABD'de alçak uçuş yaptığı belirtilen küçük uçak, elektrik tellerine çarparak göle düştü.
Trump, röportaj sırasında öksüren kişiyi dışarı attırdı!
ABD Başkanı Donald Trump, 'fantastik' olarak tanımladığı vergi siciliyle ilgili açıklamalarda bulunurken ofisinde öksüren bir kişiyi salondan çıkardı. Trump, "Cümlemin ortasında öksürüyor, bu hoşuma gitmedi" ifadelerini...
Yirmi metre derinlikteki kuyuya düşen kadının kurtarılma anı kamerada Çin'de 75 yaşındaki kadın, yaklaşık 20 metre derinliği olan dar bir kuyuya düştü.
Totti, Her şeyin dışında tutuldum diyerek Romadan istifa etti
Totti, 'Her şeyin dışında tutuldum' diyerek Roma'dan istifa etti
İtalya'da Serie A'nın önde gelen kulüplerinden Roma'nın efsanevi eski kaptanı ve yöneticisi Francesco Totti bugün istifasını açıkladı.
Rum Dışişleri Bakanı: Türkiye egemenlik haklarımızı çiğniyor
Rum Dışişleri Bakanı: Türkiye egemenlik haklarımızı çiğniyor
RUM Yönetimi Dışişleri Bakanı Nikos Hristodoulidis, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'de sürdürdüğü faaliyetleri "Türkiye, uluslararası hukuku ve Kıbrıs'ın (Rum) egemenlik haklarını çiğniyor" şeklinde yorumladı.
İran: Uranyum seviyesi Haziran sonuna kadar geçilecek İran Atom Enerjisi Teşkilatı sözcüsü Behrouz Kamalvandi, Haziran ayı sona ermeden düşük zenginleştirmeli uranyum seviyesinin geçileceğini..
Robotlar görerek ve dokunarak hissetmeyi öğrendi Massachusetts Teknoloji Enstitüsü'nün (MIT) Bilgisayar Bilimleri ve Yapay Zeka Laboratuvarı'nda (CSAIL) çalışan araştırmacılar, görerek ve dok..
Kaza sonrası polise pala ile saldıran sürücü, sopalarla dövüldü Hindistan'da 'rikşa' adı verilen üç tekerlekli araç ile polis aracı çarpıştı.
Sirkteki gösteride eğitmen devenin üzerinden düştü – Rusya'da bir sirkteki gösteride, devenin üzerinde seyircileri selamlayan kadın eğitmen, hayvanın huysuzlanmasıyla yere düşerek yaralandı.
» 1 2