16 Haziran 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

16 Haziran 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yıldırım ve İmamoğluna mal varlığı sorusu
Yıldırım ve İmamoğlu'na mal varlığı sorusu
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu ortak yayında soruları yanıtlamaya devam ediyor.
Ekrem İmamoğlu: "Benim VIP derdim yok, basitleşmiştir demek hakaretse hakarettir" Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu ortak yayında soruları yanıtlamaya devam ediyor.
Yunanistan Başbakanı Çipras, Doğu Akdeniz için toplantı gerçekleştirdi
Yunanistan Başbakanı Çipras, Doğu Akdeniz için toplantı gerçekleştirdi
Yunanistan'da Fatih gemisinin sondaj faaliyetleri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Doğu Akdeniz ile ilgili açıklamaları Atina'da hareketlilik getirdi.
Ortak yayında iki aday birbirine soru sordu İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde gerçekleşen ortak yayında AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve CHP'nin İstan..
Bakan Ersoy Romanları dinledi Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Roman sanatçılar için Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki 'misafir sanatçı' unvanı kapsamında ve ayrıca Roman san..
Binali Yıldırım: "Benim oyum bir başka adaya yazılıyorsa bu çalınmadır, bunun başka bir izahı yok" AK Parti ve CHP'nin İstanbul Büyükşehir adaylarının katıldığı ortak yayında moderatör İsmail..
Trump şehrinin temeli atıldı
Trump şehrinin temeli atıldı
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, İsrail'in işgal ettiği Golan Tepelerinde, ABD Başkanı Donald Trump'ın adını taşıyacak şehrin temelini attı.
Yıldırım ve İmamoğlu canlı yayında bir araya geldi
Yıldırım ve İmamoğlu canlı yayında bir araya geldi
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile birlikte katıldığı ortak yayında soruları yanıtlıyor.
Binali Yıldırım Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Merkezine geldi
Binali Yıldırım Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Merkezine geldi
CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'yla birlikte ortak yayına katılacak olan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Merkezine geldi.
Ekrem İmamoğlu, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Merkezine geldi
Ekrem İmamoğlu, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Merkezine geldi
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'la birlikte ortak yayına katılacak olan CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Merkezine geldi.
Ankara Büyükşehir Belediyesinin peyzaj ve asfalt ihaleleri incelenecek Ankara Büyükşehir Belediyesince son 4 yılda gerçekleştirilen peyzaj ve asfalt ihaleleri incelenecek.
KKTC Başbakanı Tatar, AB ülkelerinin sondaj açıklamasını kınadı KKTC Başbakanı Ersin Tatar, Güney Avrupa Ülkeleri Zirve Bildirisi için, "Kıbrıs'a ilişkin olarak alınan karar mantıksız, tamame..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 23 Haziran sadece bir belediye başkanlığı seçimi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şimdi önümüzde bir İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi var önümüzdeki pazar. Sadece bir belediye başkanlığı, yani vitrinde bir değişiklik" açıklamasını yaptı.
"Dünyadaki temsilcilik sayımızı ikiye katladık" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "2002 yılından bu yana dünyadaki temsilcilik sayımızı ikiye katladık, 242'ye ulaştık, dünyada 5. sıradayız."..
"Rejimin askerimize yönelik tacizlerini tolere etmemiz mümkün değil" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suriye'deki gözlem noktasına saldırıyla ilgili, "Rejimin askerimize yönelik tacizlerini..
"İstanbul, Yıldırım hızında icraatlarla buluşacak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, milli iradenin adresinin sandık olduğuna inandıklarını, vatandaşların iradesinin sandığa ..
Bakan Çavuşoğlu: 'ABDnin dayatmalarına kabul etmiyoruz'
Bakan Çavuşoğlu: "ABD'nin dayatmalarına kabul etmiyoruz"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Her şartta S 400 almayacaksınız diyen bir ülkenin dayatmasını kabul etmiyoruz reddediyoruz" dedi.
KKTC İnsan Hakları Derneği, Macron'u kınadı KKTC İnsan Hakları Derneği, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'u, Kıbrıs Türk halkının adadaki meşru haklarına ve uluslararası hukuk ve insan hak..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'İhracatçılarımız döviz alırken binde 1lik kambiyo vergisi ödemeyecek'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İhracatçılarımız döviz alırken binde 1'lik kambiyo vergisi ödemeyecek"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sanayi sicil belgesi sahipleri ve ihracatçı birliklerine yapılan döviz satımlarına muafiyet getiriyoruz.
AK Parti Van İl Başkanlığından İstanbul çıkarması
AK Parti Van İl Başkanlığından İstanbul çıkarması
AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, 23 Haziran İstanbul seçimleri öncesi İstanbul'da bulunan Vanlı STK temsilcilerini bir araya getirerek, değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Bakan Çavuşoğlu Hatay'da Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hatay Valisi Rahmi Doğan'ı ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "2018 ihracatını 168 milyar dolarla kapatmıştık Hedef büyüttük.... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "2018 ihracatını 168 milyar dolarla kapatmıştık Hede..
Bakan Kasapoğlu öğrencilere moral verdi
Bakan Kasapoğlu öğrencilere moral verdi
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) kapsamında sınava giren gençler ve aileleriyle buluştu.
Guatemalada halk sandık başında
Guatemala'da halk sandık başında
Guatemalalılar yeni devlet başkanını seçmek üzere sandık başına gitti.
İçişleri Bakanı Soylu: 'Yılbaşından bu yana kadar 49 üst düzey terörist ölü ele geçirildi'
İçişleri Bakanı Soylu: "Yılbaşından bu yana kadar 49 üst düzey terörist ölü ele geçirildi"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yılbaşından bu yana kadar 49 üst düzey teröristin öldürüldüğünü açıkladı.
Buluttan babalar günü mesajı
Bulut'tan babalar günü mesajı
Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, Babalar günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Efeler Belediye Başkanı Atay, Üsküdarda seçim çalışmasına katıldı
Efeler Belediye Başkanı Atay, Üsküdar'da seçim çalışmasına katıldı
Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, İstanbul'da Millet İttifakı'nın sürdürdüğü seçim çalışmalarına destek olmak için İstanbul'a gitti.
Meclis'te 'Askeralma Kanunu' mesaisi bu hafta TBMM'de, bu hafta, AK Parti'li milletvekillerince Meclis Başkanlığı'na sunulan yeni askerlik sistemine ilişkin düzenlemeleri içeren 'Askeralma Ka..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şırnak'ta büyük bir operasyon yapıyoruz. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şırnak'ta büyük bir operasyon yapıyoruz.
Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Salman: "Bütün dünya İran'a karşı tavır almalı" Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Salman, İran'ı tehditlerine cevap vermek için "tereddüt..
Türkiye'den Kenya'daki terör saldırısına kınama DIŞİŞLERİ Bakanlığı, sekiz polis memurunun hayatını kaybettiği Kenya'nın Wajir eyaletindeki terör saldırısını kınadı.
GÜNDEM ÖZETİNE - Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni ve Türkiye İhracatçılarMeclisi Olağan Genel Kuruluna katılacak.