16 Haziran 2019 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

16 Haziran 2019 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
19. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali Antalya'nın Alanya ilçesinde bu yıl 19'uncusu gerçekleştirilen Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali'nin ikinci gününde sanatçı Yalın sahne ..
Habur Çayı'na düşen çocuğun kaybolması Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde Habur Çayı'na düşen 13 yaşındaki Cihat Ecer'i arama çalışmaları sürüyor.
IWAB 6. Uluslararası Antalya Turizm Festivali Antalya'nın Akseki ilçesinde düzenlenen IWAB 6. Uluslararası Antalya Turizm Festivali'nde "Mendilim Kekik Kokuyor" filminin başrol oyuncusu Wilma..
ALS hastaları piknikte buluştu İzmir'de, solunum cihazına bağlı yaşayan ALS hastaları ile aileleri, piknikte buluştu.
Giritliler Tire'de festivalde buluştu İzmir'in Tire ilçesi Turgutlu (Giritli) Köyüne yerleşmiş Giritlilerin ikinci, üçüncü ve dördüncü kuşak torunları festivalde buluştu.
46. Altın Kiraz Festiva Kocaeli'de Körfez "Altın Kiraz" festivalinin 46'ncısı düzenlendi.
Milli mücadele anısına bisiklet yarışı Manisa'nın Demirci ilçesinde "Milli Mücadelenin 100. Yılı" adıyla bisiklet yarışması düzenlendi.
25. Çamlıhemşin Ayder Kültür, Sanat ve Doğa Festivali Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde "25. Çamlıhemşin Ayder Kültür, Sanat ve Doğa Festivali" düzenlendi.
Uluslararası İstanbul Opera Festivali 2 Temmuz'da başlıyor Uluslararası İstanbul Opera Festivali, 2-14 Temmuz'da sanatseverlerle buluşacak.
Türk ve Suriyeli ressamlardan karma resim sergisi Damsco Group ev sahipliğinde Türkiye ve Suriye'den sanatçıları buluşturan "İki Kültür Dört Renk Karma Resim Sergisi", 20-22 Haziran arasında ..
19. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali Antalya'nın Alanya ilçesinde bu yıl 19'uncusu gerçekleştirilen Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali'nin ilk gününde sanatçı Bülent Ersoy sa..
Bodrum Müzik Akşamları Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Bodrum Oda Orkestrası ile viyolonsel sanatçısı Çağ Erçağ konser verdi.