14 Haziran 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

14 Haziran 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Sofya'da DİYANET İşleri Başkanı Ali Erbaş, Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da, Bulgaristan Başmüftülüğü, Sofya Yüksek İslam Enstitüsü ve Bulgaristan Din Hizmetleri..
Araştırma: İlişkilerde herkesin bir 'tipi' var (2) KANADA'da bulunan Toronto Üniversitesi'nden bilim insanları, Almanya'da 2008 yılında yapılan ve hala devam eden Yakın İlişkiler ve Aile Dina..
Boris Johnson'dan Brexit sözü: 31 Ekim'e kadar AB'den ayrılacağız İngiltere Başbakanı Theresa May’in görevi bırakmasının ardından Muhafazakar Parti liderliğinin ve başbakanlığın en güçlü aday..
Hemzemin geçitte kaza yapan yaşlı adamın hayatını kurtardı Çekya'da gerçekleşen olayda, motosikletli yaşlı bir adam hemzemin geçitten geçtiği sırada bariyeri fark etmedi ve çarparak yere düşt..
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Sofyada
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Sofya'da
DİYANET İşleri Başkanı Ali Erbaş, Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da, Bulgaristan Başmüftülüğü, Sofya Yüksek İslam Enstitüsü ve Bulgaristan Din Hizmetleri Müşavirliği'ni ziyaret etti.
Dünya Sağlık Örgütü Ebola için toplandı: Acil durum ilan edilmeyecek Dünya Sağlık Örgütü'nün acil durum komitesi, Afrika'yı yeniden tehdit eden Ebola salgını için yaptığı toplantında 'uluslar..
Hemzemin geçitte kaza yapan yaşlı adamın hayatını kurtardı
Hemzemin geçitte kaza yapan yaşlı adamın hayatını kurtardı
Çekya'da gerçekleşen olayda, motosikletli yaşlı bir adam hemzemin geçitten geçtiği sırada bariyeri fark etmedi ve çarparak yere düştü.
İsviçre'de yüzbinlerce kadın erkeklerle eşit ücret için gösteri yaptı İsviçre’de erkekle eşit ücret ve daha fazla eşitlik talep yüzbinlerce kadın seslerini duyurmak için gösteri yaptı
Araştırma: İlişkilerde herkesin bir tipi var
Araştırma: İlişkilerde herkesin bir 'tipi' var
KANADA'da bulunan Toronto Üniversitesi'nden bilim insanları, 9 yıl boyunca çiftleri ve farklı yaş gruplarından ailelerin ilişkilerini incelemesi sonucu, ilişkilerde herkesin bir 'tipi' olduğunu duyurdu.
Berlin'de İkinci Dünya Savaşı'ndan kalma bomba bulundu Berlin'de inşaat alanında yapılan kazı sırasında, İkinci Dünya Savaşı'ndan kalma bomba bulundu.
Baskına giden Ukrayna polisini şaşkına çeviren muhasebeci Ukrayna'da mali şube polisleri, bir muhasebeciyi gözaltına almak için baskın yaptıkları evde, muhasebecinin bir çantayı balkondan aşa..
Rapor: Enflasyon gıdada yoksulu, ulaşımda zengini vuruyor Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomik ve Toplumsal Araştırmalar Merkezi yoksul ve zengin enflasyonu arasındaki makasın iki yıldır kapandığ..
Merkel: Yeni konut yapımı için 5 milyar Euro daha ayırıyoruz
Merkel: Yeni konut yapımı için 5 milyar Euro daha ayırıyoruz
Almanya'da katıldığı bir programda konuşan Almanya Başbakanı Angela Merkel, ülkedeki yüksek kiralar ve konut yetersizliğine karşı 5 milyar Euro daha ayırdıklarını; bununla da ilk etapta 350 bin sosyal konut yapılacağını...
Rusya'da barınakta yangın: 300'den fazla kedi kurtarıldı – Rusya'da bir hayvan barınağında yangın çıktı.
NATO'dan S-400 açıklaması: Müttefiklerin askeri ekipmanları uyumlu olmalı Ankara'da konuşan Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu S-400'lerle ilgili hiçbir şekilde geri adım atmayacakları..
Almanya'da hakimler 'haşema yasağına itirazı' kabul etti Almanya'nın Rheinland-Pfalz Yüksek İdari Mahkemesi, Koblenz şehrinde yüzme havuzlarına haşemalı girme yasağının 'eşitliğe aykırı' oldu..
Rusyada barınakta yangın: 300den fazla kedi kurtarıldı
Rusya'da barınakta yangın: 300'den fazla kedi kurtarıldı
– Rusya'da bir hayvan barınağında yangın çıktı.
Şehit Büyükelçi Taha Carım için Vatikan Büyükelçiliği'nde anma töreni Türkiye'nin Vatikan Büyükelçiliği, şehit Büyükelçi Taha Carım için Roma'da bir anma töreni düzenledi.
İçinde bebeğin bulunduğu puseti alıp yere fırlattı – ABD'de alıveriş sonrası aldıklarını araca yerleştiren kadının yanına gelen bir genç, içinde bebeğin olduğu puseti alarak yere fırlattı.
Pentagon sesten hızlı jetlerin ilk örneklerini test ediyor Pentagon sesten hızlı savaş jetlerinin yeni serilerinin ilk örneklerini test etmeye başladı.
Rus polislere Türkiyede tatil izni
Rus polislere 'Türkiye'de tatil' izni
Rusya'da İçişleri Bakanlığı mensubu güvenlik görevlilerinin, Türkiye'de tatil yapabilmesine imkan sağlayan karar çıktı.
Şehit Büyükelçi Taha Carım için Vatikan Büyükelçiliğinde anma töreni
Şehit Büyükelçi Taha Carım için Vatikan Büyükelçiliği'nde anma töreni
Türkiye'nin Vatikan Büyükelçiliği, şehit Büyükelçi Taha Carım için Roma'da bir anma töreni düzenledi.
TikTok kullanması yasaklanınca zehir içip intihar etti – Hindistan'da 2 çocuk annesi 24 yaşındaki bir kadın, kocası TikTok adlı uygulamayı kullanmasını yasakladığı için zehir içerek intihar e..
JLL raporu: Dünyanın en eğitimli kenti Londra İngiltere'nin başkenti Londra, 109 şehir arasında 'eğitim seviyesi en yüksek şehir' olarak belirlendi.
» 1 2