13 Haziran 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

13 Haziran 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Twitter: İran bağlantılı yaklaşık 4 bin 800 hesap silindi – Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter, yaptığı açıklamada, İran kaynaklı ve İran hükümetinin 'doğruda..
ABD'de 3 katlı evde çıkan yangın güçlükle söndürülebildi – ABD'de inşaat halindeki 3 katlı bir evde yangın çıktı.
Libya'dan kaçış: Akdeniz'de ölmek mi ülkede yaşamak mı? Libya'da 4 Nisan'da başlayan çatışmalar ülkenin başkenti Trablus'u savaş alanına çevirdi. Giderek tırmanan şiddet ortamı içerisinde kao..
Bahreynde dalış turizm için Boeing 747 batırıldı
Bahreyn'de dalış turizm için Boeing 747 batırıldı
– Bahreyn'de açılacak sualtı tema parkı için emekli Boeing 747 uçağı körfez sularına batırdı.
Esrar içimine dair en eski kanıt 'Çin'de bulundu' Bilim insanları, Çin'in batısındaki mezarlıklarda, esrar içimine dair en eski bulguları elde ettiklerini açıkladılar.
Japon Başbakan Abe ile görüşen İran lideri Hamaney: Trump cevaba layık değil İran dini lideri Ayetullah Ali Hamaney, ülkeye ziyarette bulunan Japonya Başbakanı Abe Şinzo ile görüşmesi sırasın..
Putin, muhalif gazeteciyi gözaltına alan 2 üst düzey polisi görevden aldı Rusya Devlet Başkanı Putin, muhalif gazeteci Golunov'un gözaltına alınması olayına karışan iki üst düzey polisi görev..
Kıbrıs'ta ilk resmi 'karşılıklı suçlu iade takası' KIBRIS'TA, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ile Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) arasında ilk kez resmi olarak karşılıklı suçlu iade tak..
DHA DIŞ – Kıbrıs'ta ilk resmi 'karşılıklı suçlu iade takası' KIBRIS'TA, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ile Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) arasında ilk kez resmi olarak karşılıklı suçl..
Kıbrısta ilk resmi karşılıklı suçlu iade takası
Kıbrıs'ta ilk resmi 'karşılıklı suçlu iade takası'
KIBRIS'TA, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ile Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) arasında ilk kez resmi olarak karşılıklı suçlu iade takası yapıldı.
Avrupa Parlamentosu'ndaki 73 üyeli aşırı sağ grup isim değiştirdi Avrupa Parlamentosu çatısı altında 2015 yılında kurulan ilk aşırı sağcı grup 'Uluslar ve Özgürlükler Avrupası' isim değiştiri..
Hindistan'da politikacının kardeşinden 'saygı' dayağı – Hindistan'da bir siyasi partinin başkan yardımcısın kardeşi olan bir adam, girdiği eczanedeki görevli ayağa kalkmayınca 'saygısızlık ya..
Rusya'dan 'İdlib' açıklaması – Rusya Savunma Bakanlığı, İdlib'de dün sağlanan çatışmasızlık anlaşmasına dair açıklamada bulundu.
İnsan hareketlerini tahmin eden robot geliştirildi – Araştırmacılar yeni geliştirilen algoritma sayesinde robotların, insanların hareketlerini izleyerek, onlarla birlikte daha verimli çalışma..
Hamaney: Baskı altında müzakere kabul edilemez İran'da resmi temaslarda bulunan Japonya Başbakanı Şinzo Abe, İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney ile görüştü.
İranlı yetkili: İki gemiden 67 personel kurtarıldı İran Limanlar ve Denizcilik Kurumu Koruma ve Güvenlik İdaresi Başkanı Alirıza Huceste, Umman Körfezi'nde ham petrol yüklü 2 tankerde meydana..
Yeni lazer tedavisi kanserli hücreleri yok etmeyi başardı Bilim insanları derinin üzerinden lazer kullanarak kanser hücrelerini bulup yok etmeyi başardıklarını duyurdu.
Umman Körfezi'nde peş peşe patlamalar: Mürettebat tahliye edildi
Umman Denizi'nde ham petrol yüklü iki büyük tankerde patlama meydana geldi. Patlama sonrasında iki tankerin körfez çevresindeki ülkelere acil yardım çağrısında bulunduğu ancak tankerlerden birinin batmaya başladığı...
» 1 2