12 Haziran 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

12 Haziran 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABDden Polonyadaki askeri varlığını arttırma kararı
ABD'den Polonya'daki askeri varlığını arttırma kararı
ABD Başkanı Donald Trump, Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ile iki ülke arasında savunma ve ticaret alanındaki işbirliğini güçlendirecek anlaşmalara imza attıklarını söyledi.
AK Parti Grup Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "31 Mart'taki hırsızlıkların tekrarını önlemek için de özel bir hazırlık içindeyiz.
AK Parti Grup Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Altını çizerek ifade etmek istiyorum, yeni sistemle TSK'de zafiyet oluşacağı iddialarının hiçbir temeli..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye S-400 savunma sistemlerini alacaktır demiyorum, almıştır'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye S-400 savunma sistemlerini alacaktır demiyorum, almıştır"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye S-400 savunma sistemlerini alacaktır demiyorum, almıştır.
TBMM Genel Kurulu'nda 'ittifak' tartışması TBMM Genel Kurulu'nda, AK Parti ve İYİ Parti Grubu arasında 'ittifak' tartışması yaşandı.
AK Parti Grup Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye S-400 savunma sistemlerini alacaktır demiyorum, almıştır.
"Türkiye S-400'ü almıştır, bu işi bitirdik" Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye S-400 savunma sistemlerini alacaktır demiyorum, almıştır.
Japonya Başbakanı Abe'den İran - ABD gerginliği hakkında açıklama Japonya Başbakanı Şinzo Abe, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile yaptığı ortak basın toplantısında İran ve ABD arasında devam..
Maduro, yeni anlaşmalar için Moskova'ya gidecek Venezuela Dışişleri Bakanlığı, Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun yakın zamanda Rusya'nın başkenti Moskova'ya bir ziyaret düzenleyeceğini duyurd..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bireysel birtakım istisnalar dışında belediyecilik konusunda ülkemizin en... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bireysel birtakım istisnalar dışında belediyecilik konusunda ülkem..
Erdoğan: "Güya adalet için yürüyen CHP Genel Başkanı, ekmeğinin peşindeki işçilerin feryatlarına... Erdoğan: "Güya adalet için yürüyen CHP Genel Başkanı, ekmeğinin peşindeki işçilerin feryatl..
Erdoğan: "(Yeni askerlik sistemi) Ne ülkemiz sınırları içinde ne de KKTC başta olmak üzere ülkemiz... Erdoğan: "(Yeni askerlik sistemi) Ne ülkemiz sınırları içinde ne de KKTC başta olmak üzer..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Önümüzde Cumhurbaşkanlığı ve Meclis seçimleri için 4 yıllık, belediye... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Önümüzde Cumhurbaşkanlığı ve Meclis seçimleri için 4 yıllık, belediye ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Yeni askerlik sistemi) Bu düzenleme bir yandan profesyonel askerliği... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Yeni askerlik sistemi) Bu düzenleme bir yandan profesyonel askerliği ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yeni askerlik kanunuyla yükümlülerin yarıya yakını hemen terhis olacak,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yeni askerlik kanunuyla yükümlülerin yarıya yakını hemen terhis olac..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Askerlikte devrim niteliğinde bir reformu hayata geçiriyoruz. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Askerlikte devrim niteliğinde bir reformu hayata geçiriyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu yapıdan bir şeyler koparacağını zannedenler geçmişte de bu tür yollara... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu yapıdan bir şeyler koparacağını zannedenler geçmişte de bu tür ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hepsi de gayet açık olan bu mesajların, muhataplarımız tarafından doğru bir... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hepsi de gayet açık olan bu mesajların, muhataplarımız tarafında..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(F-35 projesi) Başkan Sayın Trump'la ay sonu Japonya'da bir arada olacağız,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(F-35 projesi) Başkan Sayın Trump'la ay sonu Japonya'da bir arad..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Doğu Akdeniz'de Türkiye'nin ve Kıbrıs Türklerinin hakkını, hukukunu,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Doğu Akdeniz'de Türkiye'nin ve Kıbrıs Türklerinin hakkını, hukukunu, çı..
Erdoğan: "(S-400) Uygun fiyatla olmanın yanında ortak üretime de geçebilme sözünü alarak... Erdoğan: "(S-400) Uygun fiyatla olmanın yanında ortak üretime de geçebilme sözünü alarak sözleşmemi..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bunların Türkiye'deki tek hedefleri nedir biliyor musunuz? Acaba AK... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bunların Türkiye'deki tek hedefleri nedir biliyor musunuz? Acaba AK Part..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye S400 savunma sistemlerini alacaktır demiyorum, almıştır. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye S400 savunma sistemlerini alacaktır demiyorum, almıştır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hiçbir şeyin ve hiç kimsenin milletimize verdiğimiz sözleri yerine... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hiçbir şeyin ve hiç kimsenin milletimize verdiğimiz sözleri yerine getirm..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugüne kadar milletimize hep gelişme, büyüme, zenginlik, huzur, istikrar,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugüne kadar milletimize hep gelişme, büyüme, zenginlik, huzur, is..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ankara'da da, İstanbul'da da yanılmayalım, biz kaybetmedik, her iki yerde... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ankara'da da, İstanbul'da da yanılmayalım, biz kaybetmedik, her ik..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye yaşadığı bunca yaşadığı bunca sıkıntıya rağmen hamd olsun dimdik... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye yaşadığı bunca yaşadığı bunca sıkıntıya rağmen hamd olsun d..
Askeralma Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulunda TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, yeni askerlik sisteminin maliyetinin 3 milyar 153 milyon lira olacağını ancak bedelli askerlikt..
Tekirdağda mahalle muhtarının bıçaklanmasına tepki
Tekirdağ'da mahalle muhtarının bıçaklanmasına tepki
Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Temurtaş, Yörücek Mahallesi Muhtarı Ömer Dede'ye yapılan saldırıyı kınadı.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "Devletimiz kaybettiğimiz canların hesabını soruyor,... Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "Devletimiz kaybettiğimiz canların hesabını soruyor, ..
Rusya Büyükelçisi Yerhov: "İki ülkenin teknik gruplarının görüşmesi sürecek. Rusya Büyükelçisi Yerhov: "İki ülkenin teknik gruplarının görüşmesi sürecek.
AK Parti kapalı grup toplantısı başladı AK Parti kapalı grup toplantısı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında başladı.
Dışişleri Bakanlığı Kamerun'daki terör saldırısını kınadı Dışişleri Bakanlığı, Kamerun'un Kuzey Uç Bölgesinde Çad Gölü yakınlarındaki Darak Adası'nda meydana gelen terör saldırısını kınadı.
CHP'li İmamoğlu Maltepe'de halkla buluştu İSTANBUL (İHA) – CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Maltepe Meydanı'nda vatandaşlara seslendi.
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, "FETÖ elebaşının iadesi konusunda yeni belgeleri ABD Adalet Bakanı'na... Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, "FETÖ elebaşının iadesi konusunda yeni belgeleri ABD Adale..
İsmet Yılmaz: "Yeni askerlik kanunuyla yoklama ve bakaya kaçağı azalacak" Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, askere alma kanun teklifi ile ilgili, "Bedelli çıkacağı beklentisiyle ..
Tıbbi ve Aromatik Bitki Çeşitliliğinin Korunması Araştırma Komisyonu Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdem Yeşilada, dünya tıbbi bitki pazarında Türkiye'nin ..
Askeralma Kanunu Teklifi Genel Kurulda Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Milli Savunma Bakanlığı çatısı altında 457 bin 177 personel bulunduğunu bildirdi.
Bilişim Teknolojileri Bağımlılığı Araştırma Komisyonu TBMM (AA) - Bilişim Teknolojileri Bağımlılığı Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, internet ortamınd..
Yeni askerlik sistemi teklifi Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Askeralma Kanunu Teklifi'ne ilişkin yarın CHP, MHP ve İYİ Parti'nin Meclis gruplarını ziyaret edecek.
Bakan Soylu için verilen araştırma önergesine ret TBMM Genel Kurulu'nda, İYİ Parti'nin İçişleri Bakanı Süleyman soylu hakkında verdiği araştırma önergesi, kabul edilmedi.
TBMM Genel Kurulu AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, AK Parti hükümetleri ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun görev döneminde terörizmle mücadelede her yolun denendiğini ve büyük b..
Askere alma kanun teklifinde yeni gelişme Askere alma kanun teklifinde yeni bir gelişme yaşandı.
Guatemala ve Belize'nin sınır anlaşmazlığı Adalet Divan'ında Hollanda'nın Lahey kentinde bulunan Uluslararası Adalet Divanı (ICJ) tarafından yapılan açıklamada, Orta Amerika ülkelerinden Guat..
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, yarın muhalefet partilerini askere alma düzenlemesine ilişkin... Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, yarın muhalefet partilerini askere alma düzenlemesine iliş..
YSK, ilçe seçim kurulu başkanı hakimler için HSK'yı adres gösterdi YÜKSEK Seçim Kurulu(YSK), AK Parti'nin İstanbul'daki ilçe seçim kurulu başkanı hakimlerin, geçici olarak görevlerinden alınm..
» 1 2 3