12 Haziran 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

12 Haziran 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Akıntıya kapılıp, aracın altına sürüklenen çocuğu son anda kurtardı – Ukrayna'da aşırı yağış sonrası selin etkili olduğu bölgede yolun karşısına geçmeye çalışan bir çocuk akıntıya kapıldı.
Ruhani: Savaşı başlatan taraf olmayacağız İran'da resmi temaslarda bulunan Japonya Başbakanı Şinzo Abe, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile gerçekleştirilen görüşmenin ardından Sadabad Sarayı..
2 yıldır kayıp olan köpek, ailesine kavuştu – Ukrayna'da 2 yıl önce çalınan Alabay ırkı köpeklerini sosyal medyada 'sahiplendirme' başlığı altında gören aile, köpeğine kavuştu.
Polonya'ya 2 bin asker göndermeyi planlayan Trump, Almanya'yı Rusya'ya karşı uyardı Başkan Donald Trump, Polonya’ya 2 bin ABD askeri göndermeyi düşündüğünü açıklarken Almanya’yı Rusya’ya doğa..
Ruhani: Savaşı başlatan taraf olmayacağız
Ruhani: Savaşı başlatan taraf olmayacağız
İran'da resmi temaslarda bulunan Japonya Başbakanı Şinzo Abe, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile gerçekleştirilen görüşmenin ardından Sadabad Sarayı'nda düzenlenen ortak basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
Kıbrısta Seri Katil Rum Subayın son kurbanının da cesedi bulundu
Kıbrıs'ta 'Seri Katil' Rum Subay'ın son kurbanının da cesedi bulundu
Güney Kıbrıs'ta seri katil Rum Milli Muhafız Ordusu (RMMO) Subayı Nikos Metaksas'ın 2 çocuk ve 5 kadını öldürdüğü seri cinayetle ilgili olarak son kurban 6 yaşındaki Sierra Graze Seucalius'in de cesedi bulundu.
Feribot ile gemi çarpışacak sandı, suya atladı – İspanya'da gerçekleşen olayda, bir kadın turist, içinde bulunduğu feribot ile gezi gemisinin çarpışacağını sanarak panik yaptı ve gemiden suya..
Rusya'da muhalif gazeteciye destek yürüyüşünde en az 400 kişi gözaltına alındı Rusya'nın başkenti Moskova'da gözaltına alınıp sonra serbest bırakılan muhalif gazeteci İvan Golunov'a destek i..
Çocuklar anıttaki çelenkleri ateşe verdi – Rusya'da biri 6, diğeri 7 yaşında iki çocuk, İkinci Dünya Savaşı'ndaki askerler anısına dikilen bir anıtta bulunan çelenkleri ateşe verdi.
Abe, Ruhani tarafından resmi törenle karşılandı
Abe, Ruhani tarafından resmi törenle karşılandı
İran'da resmi temaslarda bulunan Japonya Başbakanı Şinzo Abe, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani tarafından Sadabad Sarayı'nda resmi törenle karşılandı.
Rus gazeteci Golunov'a destek gösterisinde 400 eylemci gözaltına alındı – Rusya'da 'uyuşturucu bulundurmak ve satmak' suçlaması ile gözaltına alınan gazeteci Ivan Golunov'un serbest bırakılma..
Rus gazeteci Golunov'a destek gösterisinde 400 eylemci gözaltına alındı – Rusya'da 'uyuşturucu bulundurmak ve satmak' suçlaması ile gözaltına alınan gazeteci Ivan Golunov'un serbest bırakılma..
Azerbaycan-Türkiye-Gürcistan Üçlü Toplantısıyla ilgili protokol imzalandı 7'nci Azerbaycan-Gürcistan-Türkiye Savunma Bakanları Üçlü Görüşme Toplantısı'nın ardından, Bakan Akar, Azerbaycan Sav..
ABD-İran krizi için Japon başbakan devrede ABD ve İran arasında gerilimin tırmandığı bir dönemde, Japonya Başbakanı Şinzo Abe, İran'da resmi temaslarda bulunuyor.
Azerbaycan-Türkiye-Gürcistan Üçlü Toplantısıyla ilgili protokol imzalandı
Azerbaycan-Türkiye-Gürcistan Üçlü Toplantısıyla ilgili protokol imzalandı
7'nci Azerbaycan-Gürcistan-Türkiye Savunma Bakanları Üçlü Görüşme Toplantısı'nın ardından, Bakan Akar, Azerbaycan Savunma Bakanı Zakir Hasanov ve Gürcistan Savunma Bakanı Levan Izoria ile toplantıda alınan kararlara...
Trump kendisi hakkında ABDnin temel değerleri için tehdit diyen Bidena yanıt verdi: Beceriksiz...
Trump kendisi hakkında 'ABD'nin temel değerleri için tehdit' diyen Biden'a yanıt verdi: 'Beceriksiz...
Eski ABD Başkan Yardımcısı ve 2020'deki başkanlık seçimlerinin aday adaylarından Joe Biden, Başkan Donald Trump'ın ülkesinin temel değerleri için tehdit oluşturduğunu söyledi.
Facebook telefon aktivitelerini izlediği kullanıcılarına para ödeyecek Facebook, telefonlarını nasıl kullandıklarını izlemesine izin veren kullanıcılarına para ödeyecek.
» 1 2