11 Haziran 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

11 Haziran 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fransa'da Neo-Nazi yanlısı 5 kişi gözaltına alındı – Fransa'da Yahudi ve Müslüman ibadethanelerine saldırı düzenleyecekleri düşünülen 5 Neo-Nazi yanlısı gözaltına alındı.
Boeing şirketi iki aydır uçak siparişi almıyor Dünyanın en büyük sivil ve askeri uçak ve helikopter üreticilerinden biri olan Boeing, Endonezya ve Etiyopya'da iki uçağın 5 ay arayla düşmesini..
Almanya'yı dolu vurdu – Almanya'nın Münih şehrini çapı 6 santimetreden büyük olduğu belirtilen dolu vurdu.
Bill Clinton'a Kosova'da 'Cumhurbaşkanlığı Nişanı' verildi – NATO askerlerinin Kosova'ya girişinin 20'nci yılı münasebetiyle Kosova Cumhurbaşkanı Haşim Thaçi, ABD eski başkanlarından Bill Cli..
Okulda büyük vahşet! Ön sırada oturmak isteyen arkadaşlarını öldürdüler
Hindistan'da, 17 yaşındaki bir öğrenci, sınıfın ön sıralarında oturmak isteyince, arkadaşları tarafından önce elbiseleri çıkarıldı sonra vahşice öldürüldü.
Hint askeri uçağının enkazına ulaşıldı Çin sınırına yakın bir bölgede radardan kaybolan Hindistan Hava Kuvvetleri'ne ait Antonov An-32 tipi askeri nakliye uçağının enkazına ulaşıldı.
Kazakistandaki son gösterilerde 200 kişi gözaltına alındı
Kazakistan'daki son gösterilerde 200 kişi gözaltına alındı
Polis, ülkenin en büyük kenti Almatı'da düzenlenen protesto gösterilerinde 200 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.
Yunanistandan Kıbrıs açıklaması: Türkiye savaş istemiyor
Yunanistan'dan Kıbrıs açıklaması: Türkiye savaş istemiyor
YUNANİSTAN Dışişleri Bakanı Yorgos Katrougalos, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki adımlarını 'gerginlik yaratıcı' olarak değerlendirdi.
Çin: ABD iç işlerimize müdahale etmeyi bırakmalı Çin'in suçluların ülkelerine iade edilmesinin önünü açacak 'suçlu iade yasa tasarısını' Washington'un eleştirmesi üzerine, Çin Dışişleri Bakan..
Burkina Faso'da silahlı saldırılar: 21 ölü – Burkina Faso'da silahlı saldırganların insanların üzerine ateş açması sonucu 21 kişi hayatını kaybetti.
Budapeştede Tuna Nehrinde batan teknenin enkazı kazadan 2 hafta sonra çıkarıldı
Budapeşte'de Tuna Nehri'nde batan teknenin enkazı kazadan 2 hafta sonra çıkarıldı
Tuna Nehri üzerinde büyük bir otel gemisiyle çarpışmasının ardından 33 Güney Koreli turistle batan teknenin enkazı kazadan yaklaşık 2 hafta sonra çıkarıldı.
Bahçedeki kediye önce köpeği, sonra kendisi saldırdı ? Hollanda'da caddede yürüyen bir adamın köpeği, bahçedeki kediye saldırdı.
» 1 2